Resultater Follotrimmen Siggerud

Geir Simonsen og Stine Aarstad vant også det nest siste løpet i Follotrimmen, den tøffe 6 kilometeren fra Siggerud i kveld. Her er resultatene. Sportsmanden kommer med bilder og referat i morgen.

Follotrimmen-emblem3

 

Follotrim 2013  – Løp 7 – Fra Siggerud Idrettspark

Damer 16-19 år

1) Ragnhild Bergsholm, Ås Il, 30:23

Annonse (Klikk på bildet for info/påmelding)

2) Anna Waaler, Team Waaler, 35:24

 

Damer 20-24 år

1) Gunhild Nersten, Ski, 40:13Stine Arstad

 

Damer 25-29 år

1) Elin Sophie Ones, Follo Politi, 28:36

2) Marion Solbjørg, Frogn Kommune, 30:00

3) Silje Smedsrud, Ås, 33:07

4) Nina Torp, Langhus, 33:48

4) Stine Gustumhaugen, Oslo, 33:48

6) Monika Toleikyte, Instant Norge, 38:01

7) Benedikte Bøe, Oslo, 43:01

 

Damer 30-34 år

1) Birgit Strøm Eriksen, Ås, 34:42

2) Rita Stensrud, Ås, 36:04

 

Damer 35-39 år

1) Stine Aarstad, Ås Il – Shf, 27:16

2) Marianne Molle, Ås Kommune, 32:08

3) Kristin Knudsen, Kreftregisteret, 36:41

4) Stine Schierning, Lantmännen Unibake As, 40:56

5) Bente Slåttøy, Langhus, 41:41

6) Camilla Kristiansen, Ski, 44:26

7) Kine Låmfjell, Ski, 47:19

 

Damer 40-44 år

1) Mona Margaretha Mikaelsen, Skiløperne, 32:17

2) Stine Aakervik Pedersen, Betonmast, 32:46

3) Mette Synnerstrøm, Ski Løperne, 33:55

4) Monika Hjerpseth, Langhus, 34:34

5) Helga Kringen, Skiløperne, 38:24

6) Janne Roven, Drøbak, 43:56

7) Tonje Bringsvor, Skijoggerne, 46:55

 

Damer 45-49 år

1) Mette Barlie, Oppegård Kommune, 30:43

2) Anita Jansen, ØB, 31:47

3) Mona Cathrine Johannessen, Nordby, 33:39

4) Mariann Sandelin, Nesodden Team 2, 34:58

5) Anita Myrmæl, Skijoggerne, 34:59

6) Elisabeth Hellum, Sofiemyr, 39:13

7) Cecilie Yri, Ås, 39:20

8) Sylvie Bjerkholt, Oppegård, 39:57

9) Anita Sandor, Kolbotn, 44:15

Mariann Nornes, IBM, Fullført

 

Damer 50-54 år

1) Nina Ystehede, Nowaim, 35:14

2) Greta Løkhaug, Nowaim, 35:22

3) Kjersti Gram Andersen, Skimilajoggen, 35:30

4) Anne G. Kraggerud, Skimilajoggen, 35:33

5) Bente Leknes, Pedersen & Skogholt As, 36:11

6) Nina Visjø Veby, Skiløperne, 39:50

 

Damer 55-59 år

1) Guri Aarnes, Ås Il, 29:45

2) Wenche Dørum, Skimilajoggen, 34:01

3) Alvilde Dancke, Joggekameratene, 35:05

4) Anne Katrine Geelmuyden, Ås Il, 36:15

5) May Britt Esse Berge, Oppegård Kommune, 40:16

 

Damer 60-64 år

1) Lisbeth Villien, Nesodden, 40:04

 

Herrer 16-19 år

1) Andreas Hoel, Ski, 24:45

2) Geir Gjessing, Ski, 25:27

3) Christoffer Løvdahl, Ski Bygg Il, 39:11

 

Herrer 20-24 år

1) Halvor Steinsholt, Ås Il, 26:11

2) Kjetil Berntzen, Kolbotn, 27:07

 

Herrer 25-29 år

1) Andre Kristiansen, Frogn Kommune, 29:59

 

Herrer 30-34 år

1) Jan Billy Aas, Skiløperne, 23:37

2) Johan Widen, Frogn Kommune, 25:51

3) Bård Husum, Asko Sentrallager, 28:39

4) Henning Finrud, Sofiemyr, 40:58

Torkel Mansaker Monsen, Ski Bygg Il, Fullført

 

Herrer 35-39 år

1) Roger Thompson, Driv Il, 26:45

2) Roger Holten, Økotoks, 27:31

3) Atle Larsen, Efc, 28:12

4) Jarle Blindheim, Abik, 28:28

5) Per-Johan Aalerud, Team Meny Ski, 28:40

6) Espen Solheim, Asko Øst, 28:42

7) Håkon Westhagen, Oslo, 30:56

8) Peter Kollerud, Man, 31:01

9) Kristian Køhn, Drøbak Showgirls, 31:24

10) Fredrik Dahlberg, Oslo, 31:46

11) Stig Amdal, Dfo, 32:13

12) Rune Taranger, Drøbak, 34:09

13) Vidar Waaler, Team Waaler, 36:10

14) Carsten Jacobsen, Instant Norge, 36:39

15) Knut Åge Risberg, Follo Politi, 36:48

16) Pål Løvdal, Ski Bygg Il, 39:12

17) Tommy Nordmark, Asko Øst, 39:43

18) Jan Øyvind Woldene, IBM, 41:59

19) Ronny Koldingsnes, Ibm Klubben, 42:00

 

Herrer 40-44 år

1) Joar Markhus Rodal, Finstad Fortløpende, 24:22

2) Sigbjørn Eikje, Ås Il, 26:50

3) Kristoffer Engh Svenning, Frogn Kommune, 27:08

4) Erling Brudberg, Asko Sentrallager, 27:24

5) Christoffer Ladstein, Kolbotn, 27:29

6) Mads Larsen, Oec Consulting, 28:44

7) Espen Gustavson, Atlas Copco, 29:27

8) Jørgen Hole, Skiløperne, 29:47

9) Øyvind Gjære, Gjære It, 30:02

10) Odd Harald Simonsen, Ski, 30:08

11) Dan Solsvik, Ås, 31:06

12) Dag Hjerpseth, Langhus, 31:33

13) Runar Skaret, Action Park, 32:25

14) Øyvind Emil Hansen, Ås Vgs Tip, 33:00

15) Pål Andre Knudsen, Ibm Klubben, 37:05

16) Eric Swensson, Langhus, 41:41

 

Herrer 45-49 år

1) Geir Simonsen, Telenor / Drøbak-frogn Il, 23:26

2) Bård Brune, Kråkstad Il, 24:17

3) Steinar Lien, Oppegård IL, 27:20

4) Tormod Seljegard, Skimt, 27:22

5) Fredrik Sandnes, Ellens Mosjon Og , 27:27

6) Frode Andre Evensen, Siggerud IL, 27:39

7) Stig Aulie, Coop Øst Sa, 28:21

8) Jonny Nordøy, Bsk, 29:35

9) Otto Fiske, Ås, 29:40

10) Harald Vidsjå, Nesodden Team 2, 30:06

11) Rolf Heggelund, Joggekameratene, 30:10

12) Einar Bergsholm, Ås Il, 30:24

13) Jim Tørresen, Sofiemyr, 30:39

14) Christian Ramstad, Øvre Hebekk Kajakk-, 30:51

15) Trond Ole Moldvær, Langhus, 31:15

16) Lars Kristian Hemstad, Flimmer & Trimmer, 32:49

17) Atle E. Larsen, Nortura, 32:53

18) Trond Johannessen, Ski, 33:16

19) Kristian Kaltenborn, Langhus, 33:32

20) Bjørn Rosmo, Drøbak, 33:36

21) Jo Mellemstuen, Siggerud, 33:37

22) Jan T Engebretsen, VG, 34:40

23) Jan Erik Bjerkholt, Oppegård, 36:24

24) Stephen Lasse Emmitt, Kreativ Tømrerservice, 36:42

25) Kjartan Haraldsen, VG, 37:22

26) Trond Langseth, UMB-Bil, 40:22

27) Morten Østreng, Gamle Oslo Hk, 41:20

28) Raymond Hansen, Siggerud, 49:19

 

Herrer 50-54 år

1) Frode Monsen, Oppegård IL, 27:10

2) Ola Øvstedal, Umb, 27:13

3) Nils Karbø, Ås Il, 27:34

4) Odd-Tore Eide, Helse-invest As, 27:45

5) Bjørn Huso, Slf Bil, 27:47

6) Jan Erik Thoresen, Oppegård IL, 27:55

7) Oddmund Rustad, Ski Bygg Il, 29:39

8) Arne Iversen, Abb Bil, 30:21

9) Bjørn Bruvik, Vattenfall, 31:11

10) Eric Brechan Aas, Joggekameratene, 31:39

11) Svein Erik Nornes, Nordea Il, 31:57

12) Terje Strømsnes, Kolbotn, 31:59

13) Trond Nilsen, Ski, 32:31

14) Geir Granholt, Dnb, 33:11

15) Åge Kristiansen, Frogn Kommune, 33:20

16) Kjell Christiansen, Joggekameratene, 33:34

17) Arvid Mathiesen, Bøler Friidrett, 33:55

18) Jarle Rasmussen, Runfun, 35:00

19) Jon Weydahl, Drøbak Maratonklubb, 35:05

20) Dag H Uthaug, Posten, 35:56

21) Espen Syversen, Joggekameratene, 36:03

22) Svein Thomsen, Fjeld Løbeklubb, 36:25

23) Frank Sandberg, Frogn Kommune, 36:49

24) Magne Kristiansen, Frogn Kommune, 37:01

25) Helge Simonsen, Ski, 37:49

26) Espen Olsen, Tårnåsen, 40:06

Rolf Hodnekvam, Siggerud IL, Fullført

 

Herrer 55-59 år

1) Tom Andreas Øglund, Tårnåsen, 30:23

2) Sverre Lang, Romerike Runners Club, 32:11

3) Morten Hansen, Ski, 32:12

4) Lars Folland, Ås, 32:14

5) Arnstein Farstad, Joggekameratene, 32:29

6) Gunnar Fjeld, Skimilajoggen, 34:56

7) Lars A Boge, Ski, 35:01

8) Terje Haraldsen, Skimilajoggen, 35:27

9) Harald Stenvik, Siggerud, 36:26

10) Jon Furu, Skimilajoggen, 36:57

11) Per Bakke Jensen, Ski, 36:59

12) Daniel Danson, Oppegård Kommune, 39:53

13) Kåre Iversen, Miljøsalongen Atletklubb, 39:55

14) Frode Schneider, Tårnåsen, 42:34

15) Stein Are Karlsen, Ski, 46:31

John Aas, Skimilajoggen, Fullført

 

Herrer 60-64 år

1) Lars Chr. Dørum, Skimilajoggen, 28:20

2) Svein Sørsdal, Alcatel-lucent B.i.l, 29:43

3) Lars Erik Løvdahl, Flow Crete, 29:46

4) Christian Lillo, Ski, 37:36

5) Birger Weydahl, Dmk, 39:36

 

Herrer 65-69 år

1) Sverre Espedalen, Skimilajoggen, 36:01

2) John Røyrvik, Ks, 38:51

Lik gjerne
Del gjerne
  • 14
    Shares
Annonse (Klikk på bildet for info/påmelding)

One thought on “Resultater Follotrimmen Siggerud

Kommentarfeltet er stengt