Stemningsfullt «kick-off» i Påskemaraton

 Se bilder, ny video og samtlige 170 resultater fra Drammen!

Kick-master Påskemaraton i Drammen er gjerne et sesongmessig «kick-off» for mange løpere.  Grunnlegger og primus motor, kick-master i kickboxing Tom-Rune Bertelsen, selv ivrig maraton- og ultraløper, arrangerte dette populære løpet for 11.gang andre påskedag. Og igjen ble han og alle de 170 løperne, som er ny rekord, begunstiget med et flott vårvær i de idylliske løypene langs Drammenselva.

Paaskemaraton2015-Snart-start
Det nærmer seg start kl 10.00 mandag andre påskedag ved Drammenselva.
Foto: Bjørn Hytjanstorp

Knut Eraker Hole forsvarte fjorårsseieren på maraton og vant på 2.42.51, foran Dag Bern og Jimmy Vika. Fem av totalt 46 fullførende menn løp på under tre timer. Raskeste dame var Louise Skak med 3.14.24, med Hilde Ackenhausen og Wenche Dørum på de andre pallplassene, der halvparten av de 16 kvinnene som fullførte helmaraton løp på under 4 timer.

På halvmaraton løp 81 menn og 27 kvinner. Vant gjorde Andreas Myhre Sjurseth på 1.09.59, vinner av Oslo Maraton i 2013, fire sekunder foran Øystein Mørk, som dermed kom i mål to fattige sekunder over 1.10-grensen. På tredjeplass kom velkjente Jann Post, og selv om det var et solid sprang opp rent tidsmessig, var 1.14.07 en fin ny pers på den spreke NRK-reporteren.

Tonje Gresslien vant kvinnenes halvmaraton på 1.26.09, foran veteranene Mona Rydland og Dorte Foss.

Bildene i reportasjen er tatt av Bjørn Hytjanstorp. Han tok ikke bare bilder, men laget også en video med alle løperne fra Påskemaraton, som du finner under bildeserien!

Alle resultater nedenfor bildeserien.

Paaskemaraton2015-100meter
PERSE-POST: Starten er gått og Jann Post setter avgårde, somerlig antrukket, til det som skulle bli ny pers med 14 sekunder til 1.14.07. Finske Mikkel Knif (nr 43) som representerer Larvik Turn lurer visst på hvem den rødkledde er. Knif løp selv meget bra til femteplass på 1.15.49.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Andreas-Myhre-Sjurseth
VANT: Andreas Myhre Sjurseth i stilfulle steg. Han snek sg to sekunder under 1.10 og avgjorde tvekampen mot Øysten Mørk med fire sekunders margin.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Øystein-Mørk
STERK VETERAN: Øystein Mørk fra SK Kraft er tilbake i storform og imponerte med 1.10.02.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Jon-Per-Nygaard
Jon Per Nygaard fra FIK Ren-Eng tar fjerdeplassen på halvmaraton på 1.15.26.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Knut-Eraker-Hole
MARATONVINNER: Knut Eraker Hole vant selve Påskemaraton, i år som i fjor.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Ken-Robert-Jakobsen
Ken-Robert Jakobsen fra BUL blir nummer seks på halvmaraton med 1.21.01.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Erik Bjørn Andersen
Erik Bjørn Andersen blir nummer sju på 1.22.28.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Tore Sand-Hansen_Jadgar Goftari
Tore Sand-Hansen (startnr 100) blir nummer åtte på halvmaraton, mens Jadgar Goftari tar 10.plassen på helmaraton på 3.10. 51.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Tonje-Gresslien
VANT: Tonje Gresslien fra SK Vidar tok en klar seier på kvinnenes halvmaraton med vinnertiden 1.26.09.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Oline Lovise Yksnøy
GRAND OLD LADY: Maratonkvinnen Oline Lovise Yksnøy fornekter seg ikke. 5.22.58 er en meget god tid når man løper i klasse 70-74 år.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Patryk Chesy
Patryk Chesy ser ut til å ha full kontroll.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Dytt
Kanskje det hjelper med en liten dytt?…
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-WD
Wenche Dørum vinker til fotografen, på vei til enda et sterkt maratonløp og tredjeplass på 3.41.05 for veteranen som løper i klasse 60-64 år.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Erik-Nossum
Ultraløper Erik Nossum sniker seg såvidt under fire timer i Drammen.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Liv B. Jegteberg Lystad
BLID: Liv B. Jegteberg Lystad fra Drøbak Frogn har virkelig fått smaken på de lange løp.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-DF
LADY IN GREEN: Dorte Foss er tredje raskeste kvinne på halvmaraton på 1.30. 37.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-EN
IDYLLISK: Even Nedberg nyter påskedagen på sin maratonferd mot 3.36.07.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-LS
MARATONVINNER: Louise Skak er klart best av kvinnene på 3.14.24. I likhet med herrevinner Hole, representerer hun Romerike Ultraløperklub.
Foto: Bjørn Hytjanstorp
Paaskemaraton2015-Hilde-Tom-Rune
VEL BLÅST! Hilde Ackenhausen fra Spiridon LLL med stor pokal for andreplass på maraton for kvinner med 3.28.53, flankert av «sjefen sjøl», Tom-Rune Bertelsen.
Foto: Bjørn Hytjanstorp

Film fra Påskemaraton (av Bjørn Hytjanstorp):

Resultater fra Påskemaraton:
Maraton 
Menn

Pls

Stnr

Navn

Klasse

Klubb

Offisiell Tid

Nettotid

Detaljer

1

23

Knut Eraker Hole (NOR)

M 40-44

ROMERIKE ULTRALØPERKLUB

02:42:53

02:42:51

2

7

Dag Bern (NOR)

M 45-49

SK KRAFT

02:54:37

02:54:34

3

60

Jimmy Vika (NOR)

M 35-39

HOLMESTRAND ULTRALØPERK

02:56:09

02:56:06

4

21

Kim Are Bull Hansen (NOR)

M 23-34

HARDING

02:56:55

02:56:52

5

1

Andreas Angeltveit (NOR)

M 23-34

KRIGSSKOLEN

02:59:33

02:59:28

6

36

Ole Erik Flatin (NOR)

M 40-44

SPIRIDON LLL

03:04:12

03:04:08

7

25

Lars Sverdrup-Thygeson (NOR)

M 55-59

HØVIK IF/HØVIK JOGG

03:04:48

03:04:35

8

71

Roar Bakken Stovner (NOR)

M 23-34

ROMERIKE ULTRALØPERKLUB

03:07:20

03:07:11

9

35

Ole Svihus (NOR)

M 23-34

ØL OG KONDIS

03:09:29

03:09:28

10

64

Jadgar Goftari (NOR)

M 23-34

03:10:53

03:10:51

11

34

Odd Gunnar Tveit (NOR)

M 50-54

BIRKENES

03:11:57

03:11:46

12

72

Tore Mortensen (NOR)

M 40-44

JUSTERVESENET

03:12:36

03:12:26

13

33

Nils Hjelle (NOR)

M 45-49

SPIRIDON LLL

03:13:52

03:13:42

14

12

Håkon Ramberg (NOR)

M 40-44

03:14:24

03:14:11

15

51

Tore Røraas (NOR)

M 50-54

SJUMIL.NO

03:16:20

03:16:13

16

6

Brede Olsen (NOR)

M 40-44

03:24:58

03:24:52

17

24

Kristian Jahre (NOR)

M 40-44

HOLMESTRAND ULTRALØPERK

03:36:01

03:36:01

18

68

Even Nedberg (NOR)

M 35-39

ROMERIKE ULTRALØPERKLUB

03:36:29

03:36:07

19

14

Jan Kristian Stordrange (NOR)

M 40-44

FLEKKEFJORD

03:37:45

03:37:36

20

40

Rodney Harper (NOR)

M 23-34

03:39:20

03:39:08

21

46

Terje Størset (NOR)

M 45-49

NITTEDAL TRIATHLONKLUBB

03:39:40

03:39:31

22

59

Lars-Ove Nordnes (NOR)

M 60-64

03:40:26

03:40:12

23

49

Tomas Pinås (NOR)

M 45-49

HOLMESTRAND ULTRALØPERK

03:44:33

03:44:26

24

10

Erlend Leganger (NOR)

M 50-54

03:49:07

03:49:02

25

39

Per Ove W Nordli (NOR)

M 45-49

OPIL

03:49:58

03:49:43

26

61

John Olaf Iversen (NOR)

M 40-44

OSL

03:50:13

03:50:07

27

70

Ole Guttulsrød (NOR)

M 60-64

RYGGE JOGGEN

03:53:34

03:53:34

28

73

Erik Wennemo (NOR)

M 50-54

03:54:48

03:54:28

29

38

Paul Gerhard Brunner (NOR)

M 45-49

03:55:20

03:54:59

30

31

Martin Behr (GER)

M 35-39

FREE STATE OF SAXONY

03:56:32

03:56:05

31

66

Odd Idar Gulbrandsen (NOR)

M 40-44

FORSVARET

03:57:43

03:57:22

32

2

Andreas Strømme (NOR)

M 16-17

03:59:18

03:59:09

33

8

Erik Nossum (NOR)

M 60-64

ROMERIKE ULTRALØPERKLUB

03:59:34

03:59:22

34

48

Tom Ivar Sørensen (NOR)

M 50-54

AKER SOLUTIONS EGERSUND

04:03:27

04:03:11

35

54

Tormod Freidher (NOR)

M 40-44

04:08:06

04:07:44

36

16

Jörgen Nilsson (SWE)

M 65-69

VI SOM SPRINGER

04:13:09

04:12:52

37

17

Jostein Lundgaard (NOR)

M 50-54

NAMMO RAUFOSS BIL

04:14:56

04:14:34

38

11

Gunnar Mikal Naas (NOR)

M 35-39

TEAM ULRIK

04:19:53

04:19:28

39

62

Knut Kronstad (NOR)

M 60-64

ROMERIKE ULTRALØPERKLUB

04:25:33

04:25:21

40

67

Henrik Aasbø (NOR)

M 55-59

RINDAL IL

04:25:45

04:25:30

41

53

Ottar Røed (NOR)

M 55-59

ROMERIKE ULTRALØPERKLUB

04:38:33

04:38:10

42

5

Arne Hasvoll (NOR)

M 70-74

HORTEN FRIIDRETT

04:38:46

04:38:29

43

18

Kåre Finstad Lona (NOR)

M 45-49

SK RYE

04:49:18

04:48:56

44

42

Sigurd Lima (NOR)

M 60-64

GJESDAL IL

05:09:47

05:09:28

45

57

Øistein Ackenhausen (NOR)

M 65-69

05:59:07

05:59:07

46

65

Lars Try (NOR)

M 55-59

TVEDESTRAND

06:25:24

06:25:12

Maraton Kvinner

Pls

Stnr

Navn

Klasse

Klubb

Offisiell Tid

Nettotid

Detaljer

1

29

Louise Skak (DEN)

K 35-39

ROMERIKE ULTRALØPERKLUB

03:14:29

03:14:24

2

58

Hilde Ackenhausen (NOR)

K 40-44

KOLBOTN SK/SPIRIDON

03:29:05

03:28:53

3

55

Wenche Dørum (NOR)

K 60-64

ROYAL SPORT

03:41:10

03:41:05

4

45

Sølvi Hjelmeland Stensli (NOR)

K 50-54

ROMERIKE ULTRALØPERKLUB

03:44:58

03:44:46

5

22

Kjersti Moody (NOR)

K 40-44

INGEN

03:49:45

03:49:40

6

4

Anne Eldegard (NOR)

K 45-49

SK VIDAR

03:50:24

03:50:15

7

69

Synne Vesterhus (NOR)

K 40-44

TEAM SKIGO

03:51:27

03:51:18

8

27

Lise Lithun (NOR)

K 55-59

03:58:50

03:58:33

9

26

Linda Klerud (NOR)

K 40-44

FREDRIKSTAD IF

04:00:53

04:00:39

10

43

Siri Slotterøy Johnsen (NOR)

K 40-44

SK VIDAR

04:05:00

04:04:52

11

41

Rubi Lunder Moen (NOR)

K 35-39

NITTEDAL TRIATHLON

04:06:00

04:05:50

12

19

Karina Lie (NOR)

K 23-34

04:12:27

04:12:09

13

20

Katrine Mo (NOR)

K 20-22

04:23:46

04:23:24

14

28

Liv B. Jegteberg Lystad (NOR)

K 55-59

DRØBAK FROGN IL

04:40:56

04:40:43

15

47

Titina Bakken (NOR)

K 40-44

ROMERIKE ULTRALØPERKLUB

04:40:56

04:40:52

16

37

Oline Lovise Yksnøy (NOR)

K 70-74

SPIRIDON LLL

05:22:58

05:22:58

Halvmaraton Menn

Pls

Stnr

Navn

Klasse

Klubb

Offisiell Tid

Nettotid

Detaljer

1

106

Andreas Myhre Sjurseth (NOR)

M Alle Aldre

SK VIDAR

01:10:00

01:09:58

2

82

Øystein Mørk (NOR)

M Alle Aldre

SK KRAFT

01:10:04

01:10:02

3

97

Jann Post (NOR)

M Alle Aldre

01:14:09

01:14:07

4

24

Jon Per Nygaard (NOR)

M Alle Aldre

FIK REN ENG

01:15:28

01:15:26

5

43

Mikkel Knif (FIN)

M Alle Aldre

LARVIK TURN & IF

01:15:51

01:15:49

6

27

Ken-Robert Jakobsen (NOR)

M Alle Aldre

BUL

01:21:09

01:21:01

7

9

Erik Bjørn Andersen (NOR)

M Alle Aldre

ØSTMARKA IL TRIATHLON /

01:22:29

01:22:28

8

100

Tore Sand-Hansen (NOR)

M Alle Aldre

IF EIKER KVIKK

01:23:29

01:23:27

9

32

Lars Lindgren (NOR)

M Alle Aldre

XYLEM BIL

01:25:10

01:24:55

10

98

Anders B Øksenholt (NOR)

M Alle Aldre

SK VIDAR

01:25:34

01:25:31

11

93

Tor Treffen (NOR)

M Alle Aldre

DITT TEMPO

01:25:43

01:25:41

12

42

Mauritz Løvgren (NOR)

M Alle Aldre

AKTIV GLEDE AS

01:26:24

01:26:09

13

77

Vegar Lie (NOR)

M Alle Aldre

HVITTINGFOSS IL

01:26:27

01:26:11

14

85

Christian Rieck (NOR)

M Alle Aldre

OSLOFJORD TRIATLON

01:26:51

01:26:38

15

95

Bjørnar Evensen (NOR)

M Alle Aldre

DRAMMEN TRIATHLON CLUB

01:27:03

01:27:00

16

23

Joakim Wethal (NOR)

M Alle Aldre

01:27:41

01:27:32

17

62

Runar Karlsen (NOR)

M Alle Aldre

HORTEN FRIIDRETTSKLUBB

01:28:18

01:28:18

18

13

Geir Mathiesen (NOR)

M Alle Aldre

SK KRAFT

01:28:46

01:28:44

19

103

Iacob Mathiesen (NOR)

M Alle Aldre

BUL

01:28:59

01:28:51

20

28

Kjell Martin Moen (NOR)

M Alle Aldre

FMC / OLYMPIA SPORT GIAN

01:29:27

01:29:21

21

75

Trond Cato Martinsen (NOR)

M Alle Aldre

KONNERUD ORIENTERING

01:29:34

01:29:32

22

4

Birger Mo (NOR)

M Alle Aldre

ASKER TREKKHUNDKLUBB

01:30:00

01:29:57

23

107

Geir K Holte (NOR)

M Alle Aldre

SKIENS BALLKLUBB

01:30:05

01:30:03

24

64

Steffen Granly (NOR)

M Alle Aldre

MJØNDALEN TUBAFORENING

01:30:09

01:30:01

25

86

Dag Ole Hatlen Huseby (NOR)

M Alle Aldre

01:30:35

01:30:28

26

57

Per Morten Rennan (NOR)

M Alle Aldre

DNB

01:31:32

01:31:32

27

10

Erling Marthinsen (NOR)

M Alle Aldre

TEAM ØVERSKAUEN

01:31:46

01:31:41

28

11

Espen Fuglerud (NOR)

M Alle Aldre

TEAM ØVERSKAUEN

01:31:46

01:31:42

29

52

Ole Arne Eiksund (NOR)

M Alle Aldre

SK VIDAR

01:31:52

01:31:44

30

99

Torbjørn Furuseth (NOR)

M Alle Aldre

01:32:05

01:32:02

31

12

Geir Kalstad (NOR)

M Alle Aldre

ØHIL

01:32:13

01:32:06

32

80

Viktor Nordstrøm (NOR)

M Alle Aldre

01:32:25

01:32:18

33

92

Stig Fevik (NOR)

M Alle Aldre

01:32:41

01:32:35

34

1

Alexander Kjos Hartz (NOR)

M Alle Aldre

01:33:02

01:32:58

35

71

Tommy Larsen (NOR)

M Alle Aldre

BREAK.ORG

01:33:16

01:33:07

36

16

Halvor Ronneng (NOR)

M Alle Aldre

HOLMESTRAND ULTRALØPEKL

01:34:24

01:34:15

37

65

Sten-Oluf Horn (NOR)

M Alle Aldre

TEAM ØVERSKAUEN

01:35:20

01:35:15

38

90

Svein Stranddal (NOR)

M Alle Aldre

01:35:22

01:35:22

39

66

Sverre Nøkleby (NOR)

M Alle Aldre

01:36:07

01:35:58

40

46

Morten Ringdalen (NOR)

M Alle Aldre

01:36:14

01:35:55

41

54

Patryk Chesy (POL)

M Alle Aldre

01:37:03

01:36:45

42

112

Hans Martin Johnsrud (NOR)

M Alle Aldre

ELDRETRIMMEN

01:37:38

01:37:26

43

110

Emil Løvgren (NOR)

M Alle Aldre

STURLA

01:37:46

01:37:31

44

117

Peter Bøe (NOR)

M Alle Aldre

HØVIK 70GG

01:37:54

01:37:31

45

6

Eirik Yksnøy (NOR)

M Alle Aldre

KRAMERICA INDUSTRIES

01:38:48

01:38:38

46

84

Trond Brunborg (NOR)

M Alle Aldre

DRAMMEN TRIATHLON CLUB

01:39:14

01:38:57

47

87

Erland Rossing (NOR)

M Alle Aldre

VIND IL

01:40:32

01:40:25

48

113

Arve Rönneskär (NOR)

M Alle Aldre

KONNERUD IL

01:41:42

01:41:25

49

2

Andreas Braathen (NOR)

M Alle Aldre

01:41:52

01:41:37

50

74

Tonny Holte (NOR)

M Alle Aldre

TEAM SOLBERGVARDEN OPP

01:42:45

01:42:25

51

94

Knut-Erik Nord (NOR)

M Alle Aldre

01:42:51

01:42:38

52

63

Ståle Holen Fossum (NOR)

M Alle Aldre

01:43:13

01:42:58

53

31

Lars Baklid (NOR)

M Alle Aldre

KONNERUD IL

01:43:32

01:43:12

54

111

Gaute Gunleitsrud (NOR)

M Alle Aldre

01:43:40

01:43:30

55

116

Inge Stian Johansen (NOR)

M Alle Aldre

HULK

01:44:27

01:44:08

56

104

Thomas Helle-Valle (NOR)

M Alle Aldre

SEILDUK LØP

01:45:10

01:44:46

57

250

Tore Indregard (NOR)

M Alle Aldre

JUTUL IL

01:45:15

01:45:01

58

25

Jonas Jacobsson (NOR)

M Alle Aldre

SK KRAFT

01:45:23

01:45:12

59

20

Jan Olav Løvdokken (NOR)

M Alle Aldre

01:45:44

01:45:24

60

51

Ole Gandrud (NOR)

M Alle Aldre

HOLE RUNNING TEAM

01:46:20

01:46:00

61

70

Terje Systad (NOR)

M Alle Aldre

OSLOFJORD TRATLON

01:46:31

01:46:13

62

19

Jan Olav Haukemyr (NOR)

M Alle Aldre

TØNSBERG CK

01:46:42

01:46:27

63

83

Øyvind Lier (NOR)

M Alle Aldre

01:48:16

01:47:57

64

37

Maqsood Ali Bhatti (NOR)

M Alle Aldre

01:49:11

01:49:07

65

108

Dag Inge Fjeld (NOR)

M Alle Aldre

01:49:15

01:49:02

66

56

Per Morten Krogh (NOR)

M Alle Aldre

SK KRAFT

01:52:03

01:51:53

67

109

Rune Karlsen (NOR)

M Alle Aldre

SK KRAFT

01:52:40

01:52:30

68

29

Knut Vatsendvik (NOR)

M Alle Aldre

BÆRUM KAMPSPORT

01:53:06

01:52:59

69

60

Reidar Peersen (NOR)

M Alle Aldre

01:53:35

01:53:14

70

33

Lars Helge Fjeldstad (NOR)

M Alle Aldre

ABB/ULEFOSS

01:57:46

01:57:23

71

18

Ionut M Petreanu (ROU)

M Alle Aldre

01:58:40

01:58:17

72

48

Nikita Sharaev (NOR)

M Alle Aldre

02:03:28

02:03:10

73

76

Trond Magnus Gulbrandsen (NOR)

M Alle Aldre

02:04:43

02:04:27

74

49

Olav Nordby (AUS)

M Alle Aldre

02:04:46

02:04:41

75

58

Ragnar Elverhøi (NOR)

M Alle Aldre

02:06:12

02:06:03

76

34

Lars Stian Thyholdt (NOR)

M Alle Aldre

02:06:51

02:06:22

77

50

Olav Magne Endresen (NOR)

M Alle Aldre

MOSTLY HARMLESS

02:08:47

02:08:20

78

17

Hans Martin Hansen (NOR)

M Alle Aldre

DRAMMEN KICKBOXING KLUBB

02:08:49

02:08:20

79

69

Terje Møllersen (NOR)

M Alle Aldre

02:13:33

02:13:08

80

5

Dan Johansen (NOR)

M Alle Aldre

PG FABRICATION

02:27:17

02:26:56

81

61

Roberth Haugland (NOR)

M Alle Aldre

SK KRAFT

02:42:51

02:42:26

Halvmaraton Kvinner

Pls

Stnr

Navn

Klasse

Klubb

Offisiell Tid

Nettotid

Detaljer

1

73

Tonje Gresslien (NOR)

K Alle Aldre

SK VIDAR

01:26:12

01:26:09

2

44

Mona Rydland (NOR)

K Alle Aldre

BUL

01:29:44

01:29:36

3

88

Dorte Foss (NOR)

K Alle Aldre

RAUFOSS IL

01:30:45

01:30:37

4

38

Mari Kråkemo Finnerud (NOR)

K Alle Aldre

01:32:19

01:32:01

5

91

Galina Stoltenberg (NOR)

K Alle Aldre

DRAMMEN TRIATHLON CLUB

01:34:10

01:34:03

6

22

Jessica Sørensen (NOR)

K Alle Aldre

OLYMPIA SPORT GIANT TRI

01:35:30

01:35:24

7

68

Synnøve Mo (NOR)

K Alle Aldre

01:36:17

01:36:14

8

39

Marianne Aass Mathiesen (NOR)

K Alle Aldre

01:41:56

01:41:45

9

45

Monica Sannerud (NOR)

K Alle Aldre

RAUMNES & ÅRNES IL

01:42:24

01:42:05

10

72

Tone Gravvold (NOR)

K Alle Aldre

SK VIDAR

01:43:19

01:43:15

11

7

Eirin Løberg (NOR)

K Alle Aldre

GJERPEN IF

01:45:05

01:44:58

12

35

Linda Sand-Hanssen (NOR)

K Alle Aldre

IF EIKER KVIKK

01:46:33

01:46:33

13

81

Vilde Sophie Ramsjø (NOR)

K Alle Aldre

01:47:48

01:47:38

14

47

Negina Mamadova (NOR)

K Alle Aldre

01:51:13

01:51:01

15

114

Yvonne Olstad (NOR)

K Alle Aldre

01:52:00

01:51:37

16

26

Karolina Viktorsson (NOR)

K Alle Aldre

01:58:45

01:58:32

17

101

Anne Skotheim (NOR)

K Alle Aldre

KVIKKE KVINNS

02:00:37

02:00:20

18

102

Vibeke Lie (NOR)

K Alle Aldre

KVIKKE KVINNS

02:00:38

02:00:20

19

105

Ann Helen Lie (NOR)

K Alle Aldre

HVITTINGFOSS

02:00:38

02:00:21

20

40

Marita Mhyre (NOR)

K Alle Aldre

02:08:48

02:08:20

21

115

Linda Renate Glesnes (NOR)

K Alle Aldre

OSLOFJORD TRIATLON

02:11:36

02:11:23

22

79

Vigdis Espenes (NOR)

K Alle Aldre

02:16:00

02:15:33

23

78

Vibece Elvenes (NOR)

K Alle Aldre

02:16:35

02:16:09

24

67

Synnøve Grøndahl (NOR)

K Alle Aldre

02:24:47

02:24:19

25

89

Nina Høglund (NOR)

K Alle Aldre

SK KRAFT

02:30:11

02:29:44

26

41

Mathilde Berger (NOR)

K Alle Aldre

02:42:23

02:41:58

27

15

Gro Haugland (NOR)

K Alle Aldre

02:42:51

02:42:26

Lik gjerne
Del gjerne
  • 36
    Shares