Resultater fra ABIK-karusellen, 7.løp

Her er resultatene fra det 11,4 km lange løpet i ABIK Løpskarusell som ble arrangert på Råholt tirsdag. Link til stort album finner du under resultatene.

ABIK-Løpskarusell – Resultatliste løp 7 – Råholt 28.08.2018
Kort løype 4,3km/lang løype 11,4 km

Kvinner:

K16-19
1,Marie Holtet Dæhlen,Aurskog-Høland Friidrett,18:16
Hanne Sigvartsen,privat,K20-24
1,Sofie Nordsveen Hustad,NOTEAM,17:38
K40-44
1,Monika Sesseng,Team Lett på tå,24:52
K45-49
1,Stine Nilsskog,Sørumsand,22:33
Ingrid Skjerdal,Skedsmo kommune,
K50-54
1,Marit Tveit Igland,Nets Active,19:47
2,Maybritt Nordsveen Hustad,privat,20:28
3,Merethe Andersen,Oslo,21:12
4,Helen Selboe,Romerike runners team,21:46
Kristin Antonsen,Skedsmo kommune,
Kristin Løver,Skedsmo kommune,
Marianne Glømmi,privat,
K55-59
1,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike runners team,20:37
2,Jorun S. Kildahl,Romerike runners team,21:20
3,Bente Holter,Tenold Regnskap AS,21:34
4,Anne-Brit Strandset,Romerike runners team,22:56
5,Kari Jensen,Romerike runners team,29:48
K60-64
1,Karin Ørbeck Bråthen,Lørenskog kommune BIL,22:57
Åse-Karin Lindbo,Mogreina,
Marit Sveen,Lørenskog kommune BIL,
Bjørg Mentzoni,Lørenskog kommune BIL,
Trude Kattem,Skedsmo VGS,
Inger-Marie Vinje,NOTEAM,
K65-69
1,Solveig Kalstad,Kurland,22:50
Inger Berntzen,Fet friidrettsklubb,
Torill H. Ranner,Eidsvoll,
Grete Sveine,Skedsmo kommune,
K70-74
Mia Bjøntegaard,Leirsund IL,
Torild Pettersen,Jessheim,
Kari Hansen,privat,
Bjørg Holås,Jessheim,
Arnhild Kristiansen,privat,
Kvinner lang distanse
1,Silje Christiansen,Driv IL,47:19
2,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,50:25
3,Monica Nyheim,Bil Ahus,55:49
4,Line Berg,Frogner,58:18
5,Mona Guttelvik,NOTEAM,59:09
6,Tone Dirdal,Skedsmo kommune,59:15
7,Sille Heggard,Frogner IL,59:18
8,Linn Kristin Norbeck,Team Lett på tå,1:02:12
9,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs.,1:02:44
10,Ellen Skrimstad,privat,1:04:42
11,Elisabeth Skaret,LFIL/RRT,1:06:01
12,Trine Lunde,Nedre Romerike Avløpsselskap IKS,1:07:39
13,Eva Haukeland,Nittedal,1:09:14
14,Siv Hansen Dawes,Strømmen,1:11:39
15,Élin Lykke,OPAK BIL,1:23:08

Menn:

M14-15
Trygve Sigvartsen,NOTEAM,
M16-19
1,Sigurd Breievne,NOTEAM,51:21
M20-24
1,Marius Pettersen,EDA Elektro Romerike,49:57
M25-29
1,Glenn Muller,BIL Kjeller,44:22
2,Sondre Veum,NOTEAM,1:00:51
M30-34
1,Jørgen Nordhagen,NOTEAM,48:23
2,Thor-Erik Dahlberg,Team Jaakonaho,52:01
M35-39
1,Anders Brænna,NOTEAM,46:16
2,Arnold Slåen,AIM Norway,1:13:47
M40-44
1,Nicola Cosovic,Nobina,50:19
2,Rune Sigvartsen,NAV BIL,52:25
3,Vegard Bingen,NRVA,57:32
4,Robert Norbeck,Feiring Bruk AS,1:02:12
5,Jarle Waldemar,Frogner,1:14:05
Knut Dæhlen,Aurskog høland friidrettslag,
M45-49
1,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,51:19
2,Raymond Pedersen,Bil Ahus,51:30
3,Anders Folkenborg,SPKL CERES,1:01:35
Yngve Sporild Breievne,Oslo,34:14
M50-54
1,Harald Vamnes,Siemens,49:15
2,Einar Karlsen,Romerike Runners,52:12
3,Robert Lauritzen,Team Modulvegger,55:06
4,Åge Haakonsen,Lillestrøm,1:02:27
5,Knut Ove Woldvik,Kløfta,1:02:57
M55-59
1,Are Aarebrott,Skedsmo VGS,44:59
2,Jarle Pettersen,NOTEAM,48:13
3,Torbjørn Torbjørnson,privat,53:40
3,Tor Ivar Hvam,Posten Norge AS,53:40
5,Leif Hagen,Årnes,58:33
6,Håvard Nilsen,Kjeller Base Bedriftsidrettslag,59:37
7,Knut Hegland,Københavns Skiklub,59:57
8,Terje Aamot,Team Modulvegger,1:02:14
9,Bernt Furø,Romerike Runners,1:02:41
M60-64
1,Tor-Henning Lindhart,Nobina,52:23
2,Lars Straumsheim,Frogner,55:43
3,Jahn Bakke,Strømmen,55:56
4,Åge Jensen,Romerike runners team,58:05
5,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa,1:02:20
6,Rune Kjærstad,Oslo,1:18:37
Øystein Dag Borlaug,FFI,
M65-69
1,Geir Engesæter,Bring,53:36
2,Gaute Bakken,Bjerke IL,54:19
3,Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog kommune BIL,59:47
4,Frank Antonsen,ringnes bil.,1:02:08
5,Åge Sjøberg,Stovnerkameratene,1:02:32
6,Vidar Sørum,Romerike runners team,1:02:37
7,Per Johan Dulsrud,Romerike runners team,1:05:18
8,Tor Hegde,Lørenskog friidrettslag,1:07:05
9,Trygve Haug,Romerike runners team,1:07:31
10,Knut Ivar Berg,Rainpower,1:07:54
11,Jan Pay,privat,1:10:18
Einar Luktvassli,Lk 1814 BIL,,
M70-74
1,Tor-Arne Stenhaug,Romerike runners team,56:06
2,Svein Wanberg,Stovnerkameratene,1:02:43
3,Egil Skaar,HSIL,1:05:15
Trygve Bjøntegaard,Romerike runners team,
Ragnar Jørgensen,AIM Norway,
Arne Luke,Ull/KIsa IL Friidretyt,
Bjarne Døhlen,Romerike runners team,
Asbjørn Ringstad,Lørenskog friidrettslag,
M75+
1,Arve Tretterud,Kløfta,1:12:34
Olav Linde,NOTEAM,

Se stort album med 55 bilder fra løpet på ABIK her!

(Fra Bedriftsidretten i Akershus sin Facebookside, fotograf er Bjørn Hytjanstorp) 

Sportsmanden.no

Lik gjerne
Del gjerne

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.