Romeriksåsen på langs – resultater

Frode Stenberg fra Lørenskog FIL og Ane Guro Moen fra Rjukan Fjellsportgruppe vant dagens 50 km lange terrengløp Romeriksåsen på langs. 

Her er resultatene for samtlige 218 som fullførte under tørre, fine forhold i god og varm sommertemperatur. 

(Forsidebildet: Neil Dryland (72) og Mariann Langås (23), begge fra arrangørklubben Romerike Ultraløperklubb, ser ut til å kose seg i godværet. Foto: Hilde Johansen) 

Resultater

 
Plass
Startnr.
Navn
Alder
Klubb/lag
Tid
Diff
Tempo (min/km)
 
Romeriksåsen på langs – 23. juni 2018
Kvinner
  1. 177 Ane Guro MOEN 1987 Rjukan Fjellsportgruppe 5:10:59 6:10  
  2. 262 Erika WOLLNER 1989 Sky Blazers 5:18:37 +07:38 6:20  
  3. 26 Kari Beate HOVDE 1974 Sauland IL 5:20:39 +09:40 6:22  
  4. 7 Cathrine Melsom WALLE 1978 Romerike Ultraløperklubb 5:44:38 +33:39 6:51  
  5. 123 Sofia SMEDMAN 1988 Team Billingen X-trail Sweden 5:45:59 +35:00 6:52  
  6. 210 Katja SYNSFJELL 1985 Gjerdrum 5:49:14 +38:15 6:56  
  7. 180 Marianne ÅRDALEN 1973 Eidanger Idrettslag 5:51:23 +40:24 6:59  
  8. 139 Rita STEINSVIK 1973 Romerike Ultraløperklubb 6:05:49 +54:50 7:16  
  9. 204 Agnieszka PALETKO 1988 Nysa Biega 6:08:16 +57:17 7:19  
  10. 94 Ingunn S. NAGEL-DAHL 1982 Glade Jenter 6:13:38 +1:02:39 7:25  
  11. 265 Helene DAHL 1988 Oslo 6:13:41 +1:02:42 7:25  
  12. 25 Kristiane Fon HOLMØY 1991 Revetal 6:24:49 +1:13:50 7:39  
  13. 246 Heidi SPADA 1971 Brannfjell 6:26:17 +1:15:18 7:40  
  14. 230 Anna RYYMIN 1977 Oslo 6:28:03 +1:17:04 7:42  
  15. 231 Randi FRØYLAND 1969 Leirsund 6:33:15 +1:22:16 7:49  
  16. 257 Ingvill FAUSKE 1978 Risberget IL 6:36:36 +1:25:37 7:53  
  17. 115 Sofiia GRANHEIM 1983 Blaker 6:40:32 +1:29:33 7:57  
  18. 23 Mariann LANGÅS 1974 Romerike Ultraløperklubb 6:45:22 +1:34:23 8:03  
  19. 133 Marit IMSET 1977 Romerike Ultraløperklubb 6:45:22 +1:34:23 8:03  
  20. 182 Lone NIELSEN 1963 Gjerpen 6:48:42 +1:37:43 8:07  
  21. 10 Miriam WEIERUD 1989 Oslo 6:49:15 +1:38:16 8:08  
  22. 41 Tone ØKSENVÅG 1972 Romerike Ultraløperklubb 6:57:29 +1:46:30 8:17  
  23. 130 Renate Kruge BRAKESTAD 1976 Shopping & Champagne IL 7:00:12 +1:49:13 8:21  
  24. 122 Ingvild HAGVÅG 1974 Nordkisa 7:02:47 +1:51:48 8:24  
  25. 88 Jane NILSEN 1969 Romerike Ultraløperklubb 7:03:45 +1:52:46 8:25  
  26. 53 Rita Helene BOLSTAD 1972 Oslofjord triatlon 7:06:38 +1:55:39 8:28  
  27. 18 Siw B NICOLAISEN 1970 Romerike Ultraløperklubb 7:06:48 +1:55:49 8:29  
  28. 66 Nouk TANKE 1982 Trondheim 7:06:53 +1:55:54 8:29  
  29. 136 Sølvi Hjelmeland STENSLI 1965 Romerike Ultraløperklubb 7:15:55 +2:04:56 8:39  
  30. 255 Isabel AARNES 1984 Oslo 7:19:02 +2:08:03 8:43  
  31. 105 Marianne NESJE 1964 Romerike Ultraløperklubb 7:25:32 +2:14:33 8:51  
  32. 220 Nina MALMBERG 1970 Råholt 7:30:22 +2:19:23 8:57  
  33. 225 Heidi SVARTANGEN 1977 Høyjord IL 7:35:11 +2:24:12 9:02  
  34. 43 Anne-Grethe THILLESEN 1968 Team Tordenskjold Run & Fun Club 7:37:43 +2:26:44 9:05  
  35. 35 Elisabeth WESTENGEN 1971 Romerike Ultraløperklubb 7:44:28 +2:33:29 9:14  
  36. 119 Jenny MIDBJER 1973 Romerike Ultraløperklubb 7:46:48 +2:35:49 9:16  
  37. 36 Gudrun Elvira GUDMUNDSDOTTIR 1976 skiløperne 7:46:49 +2:35:50 9:16  
  38. 71 Avona MARTHINUSSEN 1980 Munkebekken runners 7:46:53 +2:35:54 9:16  
  39. 212 Hilde ROGNDOKKEN 1986 Team AR 7:58:16 +2:47:17 9:30  
  40. 33 Hege SVANES 1976 Oslo 7:58:45 +2:47:46 9:31  
  41. 173 Marianne FØLLING 1962 Romerike Ultraløperklubb 8:00:30 +2:49:31 9:33  
  42. 85 Birgit SOLBERG 1968 FemiRun 8:02:04 +2:51:05 9:35  
  43. 269 Nina Wavik YTTERSTAD 1962 SK Vidar 8:05:47 +2:54:48 9:39  
  44. 184 Cathrine HARALDSEN 1971 Sportsjentene 8:05:47 +2:54:48 9:39  
  45. 63 Linn Kristin STØLAN 1976 Oslo 8:20:28 +3:09:29 9:56  
  46. 131 Gro ERTNES 1969 Romerike Ultraløperklubb 8:24:05 +3:13:06 10:01  
  47. 112 Linda KLEIN 1980 Svelvik 8:24:25 +3:13:26 10:01  
  48. 90 Guri Waalen BORCH 1979 Oslo 8:36:29 +3:25:30 10:16  
  49. 76 Iva Klara VIGNJEVIC 1971 Stryken Runners 8:47:07 +3:36:08 10:28  
  50. 27 Lise Lysfjord PETTERSEN 1971 Romerike Ultraløperklubb 8:51:26 +3:40:27 10:33  
  51. 16 Mevlida MALKOC 1971 Romerike Ultraløperklubb 9:08:55 +3:57:56 10:54  
  52. 51 Astrid ELVEBAKKE 1977 Sky is the limit 9:08:58 +3:57:59 10:54  
  53. 54 Thea STENERSEN 1979 Notodden 9:10:26 +3:59:27 10:56  
  54. 104 Anita SVANES 1973 Oslo 9:13:02 +4:02:03 10:59  
  55. 28 Malin UDE VON SCHANTZ 1974 Oslo 9:13:02 +4:02:03 10:59  
  56. 147 Siw Monica BOYE 1976 Romerike Ultraløperklubb 9:47:33 +4:36:34 11:40  
  57. 148 Tone KILLENGREEN 1973 Romerike Ultraløperklubb 9:47:33 +4:36:34 11:40  
  58. 102 Edna BRUN 1966   10:59:40 +5:48:41 13:06  
  59. 98 Inger OTNES 1955 Bergen 11:22:10 +6:11:11 13:33  
  60. 99 Turid Alræk IVERSEN 1944 Morvik 11:22:10 +6:11:11 13:33  
 
 
Menn
  1. 267 Frode STENBERG 1986 Lørenskog friidrettslag 3:57:56 4:43  
  2. 103 Hans Chr. AARNES 1984 Nittedal IL 4:13:55 +15:59 5:02  
  3. 152 Odd Ivar SOLVOLD 1969 Runar Triathlon 4:22:09 +24:13 5:12  
  4. 92 Olav HOLDEN 1980 Stiløperbanden 4:22:46 +24:50 5:13  
  5. 227 Eivind E GJØYSTDAL 1979 Romerike Ultraløperklubb/Norconsult BIL 4:30:55 +32:59 5:23  
  6. 226 Olav Bakketun TRONVOLL 1986 La Sportiva Norge 4:35:44 +37:48 5:28  
  7. 83 Jørgen KORUM 1987 Utekontakten Østensjø 4:37:31 +39:35 5:31  
  8. 203 Morten ANTONSEN 2001 Hvam IL 4:38:19 +40:23 5:31  
  9. 149 Thomas FLEMMEN 1987 Team Stredet 4:41:01 +43:05 5:35  
  10. 75 Eirik RUSTAD 1988 BDO/Team Compressport 4:42:46 +44:50 5:37  
  11. 229 Henrik LIER 1983 Sky Blazers 4:49:36 +51:40 5:45  
  12. 124 Viktor STENQVIST 1988 Team Billingen X-trail Sweden 4:50:15 +52:19 5:46  
  13. 237 Ingar STOKSTAD 1989 Intersport Kløfta 4:51:14 +53:18 5:47  
  14. 73 Jon KRISTIANSEN 1973 Gjerdrum IL 4:51:50 +53:54 5:48  
  15. 155 Håkon Lundblad NÆSHEIM 1984 Lommedalen 4:52:50 +54:54 5:49  
  16. 100 Erik NIELSEN 1956 Romerike Ultraløperklubb 4:56:54 +58:58 5:54  
  17. 254 Jo Inge NORUM 1977 Hell Ultraløperklubb 4:56:59 +59:03 5:54  
  18. 236 Trygve HAUGNÆSS 1980 2150 Kondisjonsidrettslag 4:57:36 +59:40 5:54  
  19. 196 Fred ANDERSEN 1973 Haugesund Triatlhlonklubb 5:05:48 +1:07:52 6:04  
  20. 32 Jeffrey SPRONK 1988 Sky Blazers 5:06:50 +1:08:54 6:06  
  21. 176 Tomasz A. WACKO 1986 Rjukan Fjellsportgruppe 5:07:26 +1:09:30 6:06  
  22. 45 Per Kristian SAASTAD 1970 Sandefjord 5:10:02 +1:12:06 6:09  
  23. 206 Kjetil MOSFJELL 1972 Kjelsås 5:10:38 +1:12:42 6:10  
  24. 234 Tor Andreas ANDERSEN 1988 COWI Bil 5:10:48 +1:12:52 6:10  
  25. 205 Grzegorz PALETKO 1987 Nysa Biega 5:12:11 +1:14:15 6:12  
  26. 101 Asgeir HJORTHAUG 1974 Romerike Ultraløperklubb/Altra 5:14:11 +1:16:15 6:14  
  27. 244 Thomas LIND 1977 Ullensaker Flyers 5:14:37 +1:16:41 6:15  
  28. 219 Julian MARTENS MEYER 2001 Frogner IL ski 5:15:29 +1:17:33 6:16  
  29. 29 Ragnar ØIEN 1981 Romerike Ultraløperklubb 5:15:45 +1:17:49 6:16  
  30. 47 Erik REIKRÅS 1982 Team TriVest 5:16:11 +1:18:15 6:17  
  31. 58 Martin HANSEN 1992 Team Hansen 5:17:44 +1:19:48 6:19  
  32. 256 Johannes RUMMELHOFF 1984 Sky Blazers 5:18:41 +1:20:45 6:20  
  33. 175 Mikael NYBERG 1970 Snake Island Stompers 5:20:40 +1:22:44 6:22  
  34. 44 Espen SKYBERG 1975 Skedsmokorset 5:22:59 +1:25:03 6:25  
  35. 178 Lars Hugo Braadland OLSEN 1973 Lørenskog FIL 5:28:45 +1:30:49 6:32  
  36. 144 André GONSTAD JOHANSEN 1982 Algarheim 5:29:15 +1:31:19 6:32  
  37. 187 Lars Martin FALCK 1991 Romerike Ultraløperklubb 5:29:16 +1:31:20 6:32  
  38. 253 Sigbjørn HANNEVIK 1992 Superselma 5:32:02 +1:34:06 6:36  
  39. 181 Pål GRYTNES 1979 Buns of steel 5:33:12 +1:35:16 6:37  
  40. 52 Andreas BIRKELAND 1980 Handverkar AS 5:33:18 +1:35:22 6:37  
  41. 192 Tor Inge SKAU 1965 Privat 5:34:22 +1:36:26 6:38  
  42. 17 Andreas GOSSNER 1973 Romerike Ultraløperklubb 5:39:17 +1:41:21 6:44  
  43. 106 Truls HANSEN 1976 Hakadal 5:40:02 +1:42:06 6:45  
  44. 232 Sven DANIELSEN 1982 Gjerdrum IL / Norsk Energi BIL 5:40:14 +1:42:18 6:45  
  45. 167 Marius STRANDHEIM 1982 Oslo 5:42:56 +1:45:00 6:49  
  46. 48 Paal RAASTAD 1973 PUPIL 5:43:54 +1:45:58 6:50  
  47. 91 Henning OLSRUD 1986 Argon 18 Tri Team Norway / Intility / SSK Triathlon 5:44:08 +1:46:12 6:50  
  48. 86 Dani WOLD KRISTIANSEN 1988 Intility 5:44:08 +1:46:12 6:50  
  49. 68 Ola Skage SANDER 1979 Ulanbator BB / Mårhundens Venner 5:45:51 +1:47:55 6:52  
  50. 199 Kenneth PHAM 1979 Sofiemyr 5:46:04 +1:48:08 6:52  
  51. 209 Pål Inge SYNSFJELL 1984 Gjerdrum 5:49:15 +1:51:19 6:56  
  52. 174 Jan Magnus BREVIK 1983 Rye Sp.Kl 5:50:35 +1:52:39 6:58  
  53. 146 Joachim NYBAKKE 1979 Team Newhill 5:50:48 +1:52:52 6:58  
  54. 250 Ola SPIGSETH 2002 Nes ski 5:51:22 +1:53:26 6:59  
  55. 9 Kasper KRISTOFFERSEN 1989 Romerike Ultraløperklubb 5:52:12 +1:54:16 7:00  
  56. 186 Halvor STEINSHOLT 1990 Team Sportsmanden 5:55:31 +1:57:35 7:04  
  57. 151 Eivind ØRUM 1979 Jessheim 5:55:56 +1:58:00 7:04  
  58. 57 Jostein ØRUM 1975 Grimstad 5:55:56 +1:58:00 7:04  
  59. 14 Frode ØSTBYE 1970 Hakadal IL 5:56:54 +1:58:58 7:05  
  60. 107 Gerrit KARAFIAT 1988 Oslo 5:58:50 +2:00:54 7:08  
  61. 238 Tormod FREIDHER 1974 SK Kraft 6:01:55 +2:03:59 7:11  
  62. 121 Alasdair MACKENZIE 1973 Oslo 6:03:45 +2:05:49 7:13  
  63. 166 Stian PRESTHOLDT 1984 Oslo 6:04:02 +2:06:06 7:14  
  64. 137 Pål SKYRUD 1969 Fjerdingby 6:05:17 +2:07:21 7:15  
  65. 80 Geir HAUGEN 1962 Vingar IL 6:07:44 +2:09:48 7:18  
  66. 22 Håvard BJØNNESS 1970 Blodsmak Sportsklubb 6:09:46 +2:11:50 7:21  
  67. 138 Einar MODAHL 1969 ANIF 6:10:32 +2:12:36 7:21  
  68. 11 Erlend B JENSSEN 1974 Veien tilbake 6:11:11 +2:13:15 7:22  
  69. 95 Torgeir S. AAS 1969 Aurskog-Finstadbru Sportsklubb 6:13:39 +2:15:43 7:25  
  70. 46 Eirik INDERGAARD 1986 Oslo 6:14:24 +2:16:28 7:26  
  71. 172 Håkon NIEMI UGGERUD 1978 Romerike Ultraløperklubb 6:14:24 +2:16:28 7:26  
  72. 127 Svein André HALS 1985 Romerike Ultraløperklubb 6:15:40 +2:17:44 7:28  
  73. 117 Lars MØLLER 1972 Romerike Ultraløperklubb 6:17:25 +2:19:29 7:30  
  74. 150 Jørgen TELLEFSEN 1977 Stjørdal 6:17:54 +2:19:58 7:30  
  75. 89 Kim BERG-OLSEN 1975 Skjetten 6:18:57 +2:21:01 7:32  
  76. 77 Rune GRØNVIK 1966 Stryken Runners 6:18:58 +2:21:02 7:32  
  77. 239 Atle BJØRNERUD 1962 Romerike ultraløperklubb 6:19:26 +2:21:30 7:32  
  78. 228 Joakim OLDERVIK 1985 Slemmestad 6:19:58 +2:22:02 7:33  
  79. 78 Martin BJERTNESS 1985 Lommedalen Triatlonklubb 6:21:05 +2:23:09 7:34  
  80. 207 Espen SIMONSTAD 1986 Ullensaker CK Triatlon 6:22:51 +2:24:55 7:36  
  81. 188 Alexander SKORGEN 1988 Oslo 6:24:18 +2:26:22 7:38  
  82. 252 Thomas Willy LINDGREN 1988 Romerike Ultraløperklubb 6:26:30 +2:28:34 7:41  
  83. 245 Knut Rikard LUNDE 1960 Best Helse Ultra 6:27:01 +2:29:05 7:41  
  84. 141 Jørgen GROMSTAD 1978 Sky Blazers 6:28:22 +2:30:26 7:43  
  85. 84 Stig MORKEN 1974 Hemsedal 6:29:35 +2:31:39 7:44  
  86. 13 Trond Håvard SØRENG 1977 SSK Skjetten Svømming Triatlon 6:30:09 +2:32:13 7:45  
  87. 65 Jan-Petter ENGELUNE 1960 Hamarpost 6:30:44 +2:32:48 7:46  
  88. 266 Kenneth WARMING 1982 Romerike Politiidrettslag 6:30:54 +2:32:58 7:46  
  89. 111 Erik PERSON 1966 FYK 6:31:27 +2:33:31 7:46  
  90. 194 Graham BROWNLIE 1978 Romerike Ultraløperklubb 6:33:27 +2:35:31 7:49  
  91. 93 Ole-Petter ORTVEIT 1979 Buns of Steel 6:33:34 +2:35:38 7:49  
  92. 264 Haakon DAHL 1990 Oslo 6:33:35 +2:35:39 7:49  
  93. 242 Joakim ELLI 1989 Bergen 6:33:50 +2:35:54 7:49  
  94. 55 Javier FABRA 1979 Oslo 6:35:03 +2:37:07 7:51  
  95. 249 Geir Arne SCHEI 1972 Oppegård 6:35:10 +2:37:14 7:51  
  96. 259 Oddvar FAUSKE 1949 Ottestad 6:36:40 +2:38:44 7:53  
  97. 114 John Tore SYRSTAD 1977 Romerike Ultraløperklubb 6:39:01 +2:41:05 7:55  
  98. 142 Magnus MÜHLBRADT 1987 Romerike Ultraløperklubb 6:40:18 +2:42:22 7:57  
  99. 30 Roy STØLE 1971 OUS Bil 6:40:32 +2:42:36 7:57  
  100. 79 Geir Myhr ØIEN 1980 Ringsaker OK 6:40:45 +2:42:49 7:58  
  101. 213 Jørn LIMI 1969 Bøler IF 6:41:37 +2:43:41 7:59  
  102. 59 Harald SVERDRUP-THYGESON 1955 Romerike Ultraløperklubb 6:42:49 +2:44:53 8:00  
  103. 96 Christian LIE 1975 Blodsmak Sportsklubb 6:43:50 +2:45:54 8:01  
  104. 143 Morten RØSÅS 1971 Gjeving idrettslag 6:44:44 +2:46:48 8:02  
  105. 134 Nikolai Zahl MARKEN 1980 Romerike Ultraløperklubb 6:45:22 +2:47:26 8:03  
  106. 72 Neil DRYLAND 1971 Romerike Ultraløperklubb 6:45:22 +2:47:26 8:03  
  107. 161 Ole ØSTBAKKEN 1977 Østbakken AS 6:49:28 +2:51:32 8:08  
  108. 15 Amund HØNNINGSTAD 1975 Hamar 6:52:05 +2:54:09 8:11  
  109. 69 Tom SELLISETH 1967 Fet skiklubb 6:52:34 +2:54:38 8:12  
  110. 109 Dag HUSUM 1967 FYK 6:52:54 +2:54:58 8:12  
  111. 185 Per-Kåre SORTEVIK 1965 Skagerrak sportsklubb 6:53:26 +2:55:30 8:13  
  112. 37 Gøran ISAKSEN 1976 Gjeving IL 6:56:55 +2:58:59 8:17  
  113. 243 Arne Kluge IVERSEN 1959 Fossum IF 6:57:09 +2:59:13 8:17  
  114. 268 Tomas PINÅS 1969 Holmestrand Ultraløper Klubb 6:57:30 +2:59:34 8:18  
  115. 158 Eirik Totland PETTERSEN 1983 2150 Kondisjonsidrettslag 7:02:22 +3:04:26 8:23  
  116. 49 Fulvio ØKSENDAL 1975 Bèrghem Ultraløperklubb 7:05:57 +3:08:01 8:28  
  117. 215 Mats BEKKEVOLD 1990 Ultras di Brånåsen 7:09:21 +3:11:25 8:32  
  118. 110 Mads VAAGLAND 1980 FYK 7:10:25 +3:12:29 8:33  
  119. 108 Alexander HOLTE-DAVIDSEN 1987 FYK 7:11:50 +3:13:54 8:35  
  120. 56 Lasse STORGAARD 1985 Skedsmokorset 7:12:20 +3:14:24 8:35  
  121. 42 Erik HAUGLANG 1970 nr 10 running team 7:13:06 +3:15:10 8:36  
  122. 197 Ørjan PRETORIUS 1976 Romerike Ultraløperklubb 7:16:33 +3:18:37 8:40  
  123. 224 Arvid ARNTZEN 1983 Holmestrand Ultraløperklubb 7:17:33 +3:19:37 8:41  
  124. 156 Jørgen NORDHAGEN 1986 Eidsvoll Verk 7:18:53 +3:20:57 8:43  
  125. 62 Kenneth ANTONSEN 1975 Sportsklubben Rye 7:19:19 +3:21:23 8:44  
  126. 251 Carl Axel SØNDENAA 1979 UCK 7:20:41 +3:22:45 8:45  
  127. 145 Njål Bredal BRUAAS 1977 Auli 7:25:33 +3:27:37 8:51  
  128. 67 Per Andre NAUSTVIK 1987 Notodden 7:26:00 +3:28:04 8:51  
  129. 120 Tom-Helge BUTTEBERG 1974 Jessheim 7:26:21 +3:28:25 8:52  
  130. 132 Martin Flo ØFSTAAS 2001 Nittedal IL 7:26:34 +3:28:38 8:52  
  131. 24 Atle MYRE 1980 Øl og kondis 7:29:21 +3:31:25 8:55  
  132. 218 Thomas Nordskov HANSEN 1970 Råholt 7:30:23 +3:32:27 8:57  
  133. 195 Lars Martin OPHUS 1971 Algarheim 7:33:13 +3:35:17 9:00  
  134. 159 Ståle ZACHARIASSEN 1977 2150 Kondisjonsidrettslag 7:33:18 +3:35:22 9:00  
  135. 191 Audun Randen HAUGERUD 1976 Hønefoss 7:34:28 +3:36:32 9:02  
  136. 128 Bjørn PETTERSEN 1970 Tvedestrand 7:35:13 +3:37:17 9:02  
  137. 38 Tomas ROLLAND 1976 Harstad 7:35:47 +3:37:51 9:03  
  138. 64 Cato NORDLIEN 1975 Oslo 7:39:17 +3:41:21 9:07  
  139. 118 Marcus ADOLFSSON 1977 Team Nordic Trail Sweden 7:46:52 +3:48:56 9:16  
  140. 189 Knut BØVRE 1963 Romerike Ultraløperklubb 7:56:54 +3:58:58 9:28  
  141. 223 Nils Vegar ALLERGODT 1976 Hauerseter sportsklubb 7:57:00 +3:59:04 9:28  
  142. 202 Eirik SANDVEN-THRANE 1984 Leirsund IL 7:57:43 +3:59:47 9:29  
  143. 258 Frank Robert HANSEN 1981 Kløfta 7:58:04 +4:00:08 9:30  
  144. 168 Peter LASKOWSKI 1977 Oslo 8:00:51 +4:02:55 9:33  
  145. 261 Haakon Jahr BERGERSEN 1991 Kvaløya 8:03:41 +4:05:45 9:36  
  146. 263 Erik Rose JOHNSEN 1971 Oslo 8:19:51 +4:21:55 9:56  
  147. 248 Jarl Odin HERLAND 1971 Nittedal 8:20:11 +4:22:15 9:56  
  148. 87 Joakim ECKHOLDT 1989 Notodden 8:22:43 +4:24:47 9:59  
  149. 113 Øivind KATRALEN 1959 Svelvik 8:24:26 +4:26:30 10:01  
  150. 211 Abraham A GRIMSTVEIT 1971 Treungen IL 8:24:44 +4:26:48 10:02  
  151. 217 Johan Fredrik FURULY 1987 Østerås 8:41:34 +4:43:38 10:22  
  152. 4 Daniel SALVESEN 1971 Romerike Ultraløperklubb 9:02:44 +5:04:48 10:47  
  153. 163 Eivind KILLENGREEN 1973 Blodsmak Sportsklubb 10:21:25 +6:23:29 12:21  
  154. 154 Borge RØSTUM 1959 Romerike Ultraløperklubb 11:22:10 +7:24:14 13:33  
  155. 170 Jørgen OSWALD 1966 Romerike Ultraløperklubb 11:22:10 +7:24:14 13:33  
    193 Arne Martinus LINDSTAD 1973 Romerike Ultraløperklubb Fullført/Finished      
    19 Olav ENGEN 1950 Romerike Ultraløperklubb Fullført/Finished      
    20 Gunnar FÆHN 1949 Romerike Ultraløperklubb Fullført/Finished      
 
Antall deltakere: 218

Sportsmanden.no

 

Lik gjerne
Del gjerne

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.