Resultater fra ABIK-karusellens 2.løp

 Røisgaard og Christiansen vant på Lillestrøm

Glenn Røisgaard og Silje Christiansen vant det 2.løpet i ABIK-karusellen som ble arrangert på Lillestrøm 15.mai. Her er resultatene.

Aller raskest på Lillestrøm: Glenn Røisgaard. (Foto: Bedriftsidretten i Akerhus sin Facebookside / Bjørn Hytjanstorp)
Vant dameklassen på Lillestrøm: Silje Christiansen, IL Driv. (Foto: Bedriftsidretten i Akerhus sin Facebookside / Bjørn Hytjanstorp)
Nest best i klasse K45-49 år: Trine M. Seeberg. (Foto: Bedriftsidretten i Akerhus sin Facebookside / Bjørn Hytjanstorp) 

Flere bilder her. 

Resultater

KVINNER:
K16-19
1,Maya Christine Bergh,Skedsmokorset,16:27
2,Tuva Marie Lindstad,Kløfta IL,16:46
Hanne Sigvartsen,privat,
K20-24
1,Karoline Næss,Ull Kisa,12:19
K25-29
1,Martina L. Lindhart Hagen,privat,13:36
K40-44
1,Anna Skog,Hagan,15:21
2,Monika Sesseng,Team Lett på tå,17:19
3,Rigmor Bergh,Lørenskog kommune BIL,19:26
Marianne Røtterud,Holter,
K45-49
1,Rita Steinsvik,Romerike Ultraløperklubb,13:31
2,Trine M. Seeberg,Strømmen,14:42
3,Stine Nilsskog,Sørumsand,16:00
4,Siv Jacobsen,Sørumsand,17:28
5,Heidi Helvig,Handelshøyskolen BI,24:20
Rita Mathisen,Icopal BIL,
Monica Rundereim,Icopal BIL,
K50-54
1,Marit Tveit Igland,Nets Active,14:12
2,Maybritt Nordsveen Hustad,privat,14:43
3,Merethe Andersen,Oslo,15:33
4,Helen Selboe,Romerike runners team,16:04
5,Trude Blomseth,Fetsund,16:11
6,Erica Georgsson Bratlie,Oslo,18:20
7,Marianne Glømmi,privat,20:04
Kristin Løver,Skedsmo kommune,
K55-59
1,Frøydis Hallstensen Øyen,Romerike runners team,14:57
2,Liv Kooyman,Romerike runners team,15:04
3,Jorun S. Kildahl,Romerike runners team,15:42
4,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus,16:45
5,Nina Iversen,Icopal BIL,18:13
6,Kari Jensen,Romerike runners team,20:31
Kate Alnes,Universitetet i Oslo,
Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike runners team,
Anne-Brit Strandset,Romerike runners team,
Tove Martinsen,Icopal BIL,
K60-64
1,Karin Ørbeck Bråthen,Lørenskog kommune BIL,16:40
2,Tone Rud Fekjær,Fet skiklubb,17:06
Ragnhild Røang,Lørenskog kommune BIL,
Torhild Torgersen Hage,Telenor IL,
Bjørg Mentzoni,Lørenskog kommune BIL,
Trude Kattem,Skedsmo VGS,
K65-69
1,Inger Berntzen,Fet friidrettsklubb,17:37
Gunn Røym,Nemko,
Karen Martinsen,Oslo,
Grete Sveine,Skedsmo kommune,
Eva Thoresen,Romerike Runners,
K70-74
Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,
Mia Bjøntegaard,Leirsund IL,
Kari Hansen,privat,
Bjørg Holås,Jessheim,
Arnhild Kristiansen,privat,
K75+
Else Kaasa,Finstadjordet,
Kvinner lang distanse
1,Silje Christiansen,Driv IL,12:08
2,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,13:04
3,Monica Nyheim,Bil Ahus,14:39
4,Line Berg,Frogner,14:55
5,Merete Hoel Kristiansen,Skedsmo skiklubb,15:07
6,Ellen Skrimstad,privat,15:17
6,Linn Kristin Norbeck,Team Lett på tå,15:17
8,Tone Dirdal,Skedsmo kommune,15:28
9,Lene Katrin Antonsen,Rasta,16:58
10,Våril Bendiksen,Skedsmo VGS,17:29
11,Siv Hansen Dawes,Strømmen,18:03
12,Trine Lunde,Nedre Romerike Avløpsselskap IKS,18:36
13,Paulina Porzucek-Sabier,Lørenskog kommune BIL,18:54
14,Élin Lykke,OPAK BIL,21:02
15,Signy Henden Rustlie,Lørenskog friidrettslag,23:06
Elisabeth Skaret,LFIL/RRT,

MENN:
M14-15
1,Mats Jørgen Hansen,Fet skiklubb,18:55
M16-19
1,Njål Pedersen,Skedsmokorset,11:17
2,Eirik Sørbråten,Skedsmo skiklubb,11:52
3,Hans-Petter Kirkeby,Frogner IL,14:57
M20-24
1,Marius Pettersen,EDA Elektro Romerike,12:43
M25-29
1,Sondre Veum,NOTEAM,13:24
2,Steffen Bunæs,Fetsund,14:33
M30-34
1,Ole Jakob Michelsen,Lillestrøm,12:44
M35-39
1,Glenn Røisgaard,Kjeller,10:47
2,Kim Møller,SSK Svømming Triathlon,12:56
3,Werner Hålien,FMA/LUFTKAP,13:15
4,Arnold Slåen,AIM Norway,18:45
M40-44
1,Nicola Cosovic,Nobina,12:18
2,Rune Sigvartsen,NAV BIL,13:41
3,Robert Norbeck,Feiring Bruk AS,14:42
4,Thomas Laiti,Moelven Modeus Bil,14:46
5,Erlend Larsen,FFI,16:38
M45-49
1,Ole Gorm Berg,Lørenskog friidrettslag,11:43
2,Kjetil Brynildsen,Lørenskog fil,13:03
3,Stig Gunleiksrud,Ullensaker Kisa,13:08
4,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,13:10
5,Morten Buer,Lørenskog fil,13:17
6,Sverre Waagø,Jessheim,13:29
7,Raymond Pedersen,Bil Ahus,13:57
8,Ole Petter Larsstuen,AIM Norway,14:08
9,Anders Folkenborg,SPKL CERES,15:30
10,Tom-Erik Pettersen,Alimenta BIL,16:50
Bjørn Karl Kilvik,privat,
M50-54
1,Dag Frode Bjerke,Lillestrøm,13:16
2,Roy Dommersnes,Skjetten SSK tri/ Avinor OSL,13:18
3,Geir Holmsen,Oslo,13:49
4,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,13:52
5,Robert Lauritzen,Team Modulvegger,13:59
6,Thorbjørn Næss,Ull Kisa,14:27
7,Knut Ove Woldvik,Kløfta,14:43
8,Per Kristian Vange,AHUS BIL,14:49
9,Dan Boye Nilsen,Romerike runners team,15:19
10,Åge Haakonsen,Lillestrøm,15:41
11,Kjell Berg,AIM Norway,16:25
12,Frode Wolla,NOTEAM,24:56
M55-59
1,Are Aarebrott,Skedsmo VGS,11:57
2,Børre Olsen,Driv,12:57
3,Tor Ivar Hvam,Posten Norge AS,13:37
4,Geir Bråten,Skedsmo skiklubb,13:41
5,Håvard Nilsen,Kjeller Base Bedriftsidrettslag,14:22
6,Tore W Wirum,SLM Revisjon AS,14:28
7,Kai Sørum,Åsen IL – Romerike Elektro AS,15:23
8,Borge Røstum,Lørenskog kommune BIL,16:18
9,Tore Severinsen,AIM Norway,16:53
10,Jan Erik Rønning,Bil Ahus,17:01
11,Jørn Kårstad,FFI BIL,18:07
12,Raymond Giæver,AIM Norway,18:29
13,Bjørn Skeie,FFI Bedriftsidrettslag,18:39
Kjell Martinsen,Lillestrøm,
M60-64
1,Asbjørn Oppegaard,Aurskog Høland friiddretslag,12:59
2,Steinar Skaar,Råholt,13:02
3,Dag Hage,Tollernes IL,13:36
4,Tor-Henning Lindhart,Nobina,14:11
5,Åge Jensen,Romerike runners team,15:02
6,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa,15:10
7,Trond Høyer,Kondisklubben Ahlsell,15:13
8,Morten Dahl,Romerike runners team,15:14
9,Odd Solhaug,Enebakk IF,15:31
10,Karl Grude,Moelven Modeus Bil,17:11
11,Ombir Upadhyay,Nets Active,17:22
12,Rune Kjærstad,Oslo,20:44
John Arild Aasen,Team Aasen,
Yngvar Kirkerud,Oslo,
Thor W. Larsen,No Team,
M65-69
1,Gaute Bakken,Bjerke IL,14:18
2,Leif Arne Lundhagen,S.H.I.U.L,14:23
3,Geir Engesæter,Bring,14:50
4,Ivar Egeberg,Egeberg Consult A/S,14:57
5,Arne Braathen,Oslo,15:15
6,Kåre Rolf Kristiansen,privat,15:27
7,Frank Antonsen,ringnes bil.,16:11
8,Gunnar Fredrik Aasgaard,Lørenskog kommune BIL,16:34
9,Tor Hegde,Lørenskog friidrettslag,16:50
10,Per Johan Dulsrud,Romerike runners team,16:51
11,Knut Ivar Berg,Rainpower,17:11
12,Erik Holt,Universitetet i Oslo BIL,17:21
13,Einar Luktvassli,Lk 1814 BIL,17:30
14,Jan Pay,privat,17:49
15,Stein Richard Schau,SLM Revisjon AS,21:07
16,Odd Gangås,Wombles,23:06
Ottar A Eide,Oslo Kommune Bil ,
Arne Langseth,A-H-F,
Vidar Sørum,Romerike runners team,
Trygve Haug,Romerike runners team,
M70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,13:32
2,Tor-Arne Stenhaug,Romerike runners team,14:38
3,Stein Berget,Lørenskog friidrettslag,15:55
4,Arne Ingelsrud,Sporveien,16:41
5,Svein Wanberg,Stovnerkameratene,16:42
6,Egil Skaar,HSIL,17:35
7,Ole Jonny Sørensen,Grua,17:46
Odd Ivan Andersen,AIM Norway,
Asbjørn Ringstad,Lørenskog friidrettslag,
Bjarne Døhlen,Romerike runners team,
Svein Søbakken,Leirsund,
Trond Martinsen,Ekebergjoggen,
Jarle G. Solvin,privat,
Trygve Bjøntegaard,Romerike runners team,
Ragnar Jørgensen,AIM Norway,
M75+
1,Dag H. Holum,Kløfta,17:07
2,Bjørnar Thoresen,Flateby,18:36
3,Arve Tretterud,Kløfta,18:49
4,Lyder Alnes,Lørenskog kommune BIL,23:41
5,Odd Busmundrud,FFI,25:21
Olav Linde,NOTEAM,

Legg igjen en kommentar

Din e-postadresse vil ikke bli publisert. Obligatoriske felt er merket med *