Alle norske resultater i København Maraton

Fantastisk stemning og varmt i Købehavn i år også

København Maraton tiltrakk seg som vanlig svært mange norske løpere. Her er resultatene til alle de 211 norske som fullførte et varmt, men fantastisk flott Copenhagen Marathon, om en skal dømme etter diverse kommentarer på sosiale medier.

Raskest av de norske var Marthe Katrine Myhre (2.55.07) og Hans Chr. Aarnes fra Nittedal IL (2.42.34)

Det ble kenyansk og etiopisk seier ved Julius Karinga på 2.12.10 (løyperekord) og Hana Teklu Zemedkun på 2.47.24. Danske Thorkild Sundstrup var beste nordiske løper på 10.plass med 2.27.33, mens Hans Chr. Aarnes sin tid holdt til en fin 35.plass.

På kvinnesiden var det fire nordiske løpere inne på topp 10, hvorav tre danske og Marthe Katrine Myhre på 9.plass. Sarah Erbst Ledet var best av de nordiske med 5.plass på 2.49.21.

– Jeg løp for å gjennomføre med vond hals og feber. Jeg er veldig skuffa, for formen har vært bra siste uka, forteller Marthe Katrine Myhre, som har langt høyere ambisjoner og helt sikkert kommer sterkt tilbake.

Flott i København Maraton. (Begge foto: Arrangør)
Stemningen i København var upåklagelig! (Foto: Arrangør)
Varmt var det i år også! (Foto: Arrangør)

«Kom meg jaggu gjennom Copenhagen Marathon i dag! Kjørte hardt i første 20 km, men måtte ta det roligere resten av turen. Kom inn på 2:55:39 (netto), og hadde en strålende dag i solsteika!» Stein Henrik Olaussen, sjette beste norske mann i København, fra Facebook
«Strålende dag i København! Fy søren for en stemning!» Therese Falk, nest beste norske kvinne i København med 3.11.17, fra Facebook
KLASSESEIER: «Deltok i København maraton for første gang i dag. Hvilket arangement og hvilken stemning langsmed løypa! Danskene er kjempeflinke til å heie oss fremover. Og i tillegg mye underholding og musikk underveis! Dette kan de! Ekstra gøy at tida mi på 3:47:04 også holdt til klasseseier.» Wenche Dørum på Facebook
TILBAKE ETTER SKADE: «3:09:45. Det går framover. Og godkjent når målet var 3:10. Også godkjent med 3. plass i klassen. Ellers så er Copenhagen Marathon et strålende løp. Utrolig mange tilskuere skapte en fantastisk stemning. Anbefales!» Lars Chr. Dørum på Facebook
«Selv med det man trodde skulle väre lavt tempo så ble det blytungt i Copenhagens vakre gater i dag….. men hva gjör vel det når det er Erdinger i mål (dog ikke kanelboller). Og utrolig bra jobb av Telenor med alt det digitale (bilder, resultat, live video, interaktive kart etc.)» skrev Trygve Fjeldheim fra Team Sportsmanden på gruppens Facebookside etterpå. Fjeldheim løp på 3.12.58. Team Sportsmandens andre deltaker Mads Berge debuterte med solide 3.10.06.

Resultater alle norske deltakere

Kvinner (alle 64 norske deltakere):

Race No Name Nation Club Distance Category Time # Sex # Category
110 Marthe Katrine Myhre NOR Marathon F30-34 2:55:07 9 2
3948 Therese Falk NOR Romerike Ultraløperklubb Marathon F40-44 3:11:17 30 6
3736 Maria Moe Grevsgård NOR Geilo il Marathon F30-34 3:14:26 33 10
2889 Frida Næss-Ulseth NOR Team Milslukern Marathon F25-29 3:16:55 38 10
3755 Emilie Aas NOR Marathon F35-39 3:22:34 64 5
2489 Ingrid Janbu Holthe NOR Marathon F35-39 3:24:23 80 8
10611 Johanne Lægran NOR SK Vidar Marathon F20-24 3:25:13 85 12
2138 Ann Kristin Dyrkolbotn NOR SK Vidar Marathon F40-44 3:26:58 94 10
307 Marita Thorsvik NOR Hæren NOR Marathon F30-34 3:29:32 117 25
6687 Birgitta Husebye NOR Marathon F25-29 3:31:16 136 35
9139 Helle Manvik NOR Romerike Ultraløperklubb Marathon F40-44 3:33:07 157 19
292 Hanne Sandnes NOR HMKG Marathon F30-34 3:36:39 189 36
4944 Ina Strømstad NOR Fossum if Marathon F50-54 3:38:31 211 11
3498 Cille Røise NOR Marathon F25-29 3:39:02 219 54
3662 Trude Håland NOR GTI Stavanger Marathon F45-49 3:39:15 226 21
2650 Wiweke Elisabeth Reymert NOR Telenor Marathon F25-29 3:40:27 236 57
2355 Mari Lura Elvedahl NOR Bryne Triatlonklubb Marathon F40-44 3:40:28 237 30
5840 Anne Myhr NOR SK Vidar Marathon F50-54 3:41:31 247 13
2625 Gunhild Djupedal NOR Marathon F40-44 3:42:29 260 36
2084 Marianne Bakke NOR Marathon F40-44 3:45:58 302 44
9086 Wenche Dørum NOR Royal Sport Marathon F60-64 3:47:04 323 1
2710 Beate Norheim NOR Marathon F45-49 3:49:40 363 37
2085 Birgitte Wendelbo Johansen NOR Marathon F40-44 3:53:25 439 68
9199 Pia Victoria Eidenbom NOR Marathon F25-29 3:54:40 467 100
5023 Kamilla Thoresen NOR Marathon F40-44 4:00:12 615 94
7968 Linn Nilsen NOR Marathon F40-44 4:01:37 652 104
10117 Jorunn Tverland NOR Team Valby Marathon F45-49 4:04:41 719 83
4226 Anne Grønlie NOR Marathon F50-54 4:06:51 757 58
5223 Britt Eva Rautio NOR Marathon F35-39 4:07:45 774 105
1279 Anja Svardal Vikne NOR Marathon F50-54 4:09:22 813 62
5504 Kari Soltveit Westgård NOR Marathon F35-39 4:12:31 895 119
3459 Sina Erichsen NOR Marathon F20-24 4:17:17 1000 112
3414 Inger Johanne Steinkjer NOR Marathon F55-59 4:19:03 1045 21
2256 Ingrid Grønlie Stenmark NOR 108 Marathon F20-24 4:20:00 1071 120
5169 Kine Alice Hatland NOR Marathon F30-34 4:26:17 1219 174
4410 Janne Prestårhus NOR Marathon F45-49 4:26:37 1226 149
6291 Cathrine Onarheim Dahl NOR Marathon F45-49 4:29:30 1286 159
3985 Sylvi Bjelke NOR Jansson & Bjelke BIL Marathon F45-49 4:29:51 1292 161
5623 Trude Johansen NOR Northern Runners Marathon F45-49 4:29:59 1297 162
9087 Bente Nordanger NOR BFG Bergen Løpeklubb Marathon F55-59 4:30:38 1320 33
6800 Katrine Kirial NOR SUSBIL Marathon F40-44 4:31:31 1336 202
5055 Marianne Dahlhaug NOR Marathon F35-39 4:36:20 1430 175
6561 Silje Fuglestad NOR Marathon F30-34 4:42:10 1541 209
3895 Lisbeth Helle NOR Marathon F35-39 4:43:30 1559 197
10140 Kristin Melau Manstrup NOR Team Melau Marathon F40-44 4:44:55 1584 247
2607 Cecilie Bjelland NOR Marathon F50-54 4:46:47 1615 145
5206 Anne Gry Bentzen NOR Northern Runners Marathon F45-49 4:47:28 1628 202
4313 Ellen Thomassen NOR NorthernRunners Marathon F50-54 4:47:42 1632 148
6560 Siv Iren Klepp NOR Marathon F25-29 4:47:48 1633 326
8955 Kristin Frogner NOR Marathon F25-29 4:49:38 1664 331
4293 Siv-Randi Bjørklund NOR Northern Runners Marathon F45-49 4:52:03 1698 213
5915 Monica Kolstø NOR Marathon F35-39 4:55:13 1745 228
7317 Marianne Nilsen NOR Marathon F40-44 4:55:25 1750 271
1654 Madelen Aas Hogstad NOR Marathon F25-29 4:56:44 1759 344
1179 Anne With Andreassen NOR Northern Runners Marathon F50-54 4:57:11 1765 160
537 Hanne Swatland NOR Team CoWorx Marathon F30-34 5:03:54 1832 238
8320 Nora Skarnes Evensen NOR Marathon F25-29 5:08:22 1882 359
5171 Marita Hagen NOR Marathon F30-34 5:13:18 1914 243
9579 Sunniva Weschke NOR Marathon F25-29 5:14:30 1919 366
4213 Kasandra Byberg NOR Marathon F30-34 5:19:32 1947 244
873 Maria Almberg Størkson NOR Haugesund Triathlonklubb Marathon F30-34 5:26:44 1985 250
5916 Linda Jespersen NOR Marathon F45-49 5:44:42 2039 276
1507 Nina Olsen NOR Northern Runners Marathon F50-54 6:03:32 2066 205
3065 Sonja Karina Karterud NOR Marathon F40-44 6:08:14 2069 302

Menn (alle 147 norske deltakere):

Race No Name Nation Club Distance Category Time # Sex # Category
5075 Hans Chr. Aarnes NOR Nittedal IL Marathon M30-34 2:42:34 35 9
2043 Ken-Robert Jakobsen NOR BUL Marathon M35-39 2:47:23 51 12
5199 Johan Løve Gjersvik NOR BFG Bergen Løpeklubb Marathon M25-29 2:48:28 59 17
8251 Georg Smedsaas NOR Arendal Tennisklubb Marathon M35-39 2:51:59 84 19
5167 Sindre Persen NOR Telenor BIL Trondheim Marathon M30-34 2:53:21 94 26
7418 Stein Henrik Olaussen NOR Varegg / Øl og Kondis Marathon M30-34 2:55:39 116 35
2105 Morten Grunnhov NOR Bratsberg IL Marathon M30-34 2:55:48 118 36
5731 Ole Fjeldstad NOR Tigers of Nordstrand Marathon M35-39 2:56:03 124 25
1957 Stein Kamfjord Andersen NOR Bul Marathon M45-49 2:57:39 142 14
6675 Ole Henrik Ruud NOR Marathon M25-29 2:58:56 169 30
5648 Thomas Ekrem NOR Byaasen Skiklub Marathon M30-34 2:58:59 173 49
3058 Hugo Olsen NOR Telesport Bergen Telenor Marathon M45-49 2:59:18 188 21
4656 Sverre Mcseveny-Åril NOR Virke BIL Marathon M35-39 3:00:20 208 39
3737 Magnus Aasrum NOR Geilo il Marathon M30-34 3:01:49 230 53
3497 Anders Bunes NOR Marathon M30-34 3:02:50 249 58
4347 Roar Misje NOR GriegTeam Marathon M50-54 3:04:20 273 11
2066 Arvin Patel NOR BUL Marathon M50-54 3:05:23 295 12
4343 Frode Stenersen NOR Grieg Team Marathon M35-39 3:05:55 306 59
6474 Geir Arild Vestrum NOR Telenor BIL Marathon M40-44 3:06:07 309 52
740 Sindre Torp NOR Northern Runners Marathon M25-29 3:06:23 315 53
5543 Per Kristian Nielsen NOR Team Åbbår Marathon M25-29 3:08:35 369 64
4925 Sven Erik Pedersen NOR Marathon M40-44 3:09:24 399 67
3756 Anders Aas NOR Tønsberg Seilforening Marathon M40-44 3:09:31 406 69
9085 Lars Dørum NOR Spiridon LLL Marathon M60-64 3:09:45 415 3
6221 Elvin Vest Kousgaard NOR Marathon M40-44 3:09:52 420 72
3718 Mads Berge NOR Team Sportsmanden Marathon M25-29 3:10:06 429 70
7170 Hans-Petter Syvertsen NOR Marathon M35-39 3:12:49 491 94
895 Trygve Fjeldheim NOR Team Sportsmanden Marathon M40-44 3:12:58 493 85
5032 David Olaussen NOR Marathon M30-34 3:13:02 496 94
6689 Tom Selliseth NOR Marathon M50-54 3:13:51 515 34
2983 Harald Bjerke NOR Magisk Underholdning Marathon M40-44 3:15:31 575 101
1648 Henrik Lindahl NOR Marathon M25-29 3:16:21 593 90
4238 Carl Petter Martinsen NOR Bergen Løpeklubb Marathon M55-59 3:16:29 598 16
3915 Stian Andersen NOR Loddefjordløperne Marathon M25-29 3:17:34 619 94
5229 Ivar Sletta NOR Veidekke Marathon M25-29 3:18:40 659 103
404 Lars Svanholm NOR Team Svanholm Marathon M40-44 3:18:40 660 123
2354 Stig Rune Elvedahl NOR Bryne Triatlonklubb Marathon M45-49 3:19:19 684 85
1092 Ole Gjestemoen NOR Marathon M40-44 3:19:24 689 130
2092 Henning Håkensbakken Roland NOR Kafteins Corner Marathon M45-49 3:20:27 729 92
5151 Trond Vårvik NOR Marathon M40-44 3:20:46 735 142
6147 Gunnar Fjermeros NOR Kristiansand TK Marathon M60-64 3:20:59 750 5
5050 Christian Hildenes NOR TeamAwesome Marathon M25-29 3:22:54 811 125
7536 Ståle Solem Ingebrigtsen NOR EY BIL Marathon M40-44 3:24:19 869 171
6209 Marcus Møller Larsen NOR Marathon M30-34 3:25:15 907 145
6792 Ståle Danielsen NOR Bfg Bergen Løpeklubb Marathon M40-44 3:26:43 972 189
5839 Snorre Lægran NOR SK Vidar Marathon M50-54 3:27:14 1000 80
1512 Svein Wiig NOR KPMG Marathon M45-49 3:27:58 1046 141
3017 Audun Gjelstad Jakobsen NOR Himmelhøyt Marathon M25-29 3:28:05 1051 162
3178 Aleksander Vegan Hovland NOR Marathon M30-34 3:28:29 1075 165
1903 Nils Kristian Aarsland NOR Kristiansand løpeklubb Marathon M50-54 3:28:32 1076 88
2608 Ivar Eriksen NOR Helse Vest RHF B.I.L. Marathon M50-54 3:29:32 1159 93
5691 Bjørn Vidar Stenersen NOR FCK Marathon M35-39 3:29:45 1173 190
7043 Sam Jernberg NOR Sømna il Marathon M30-34 3:31:05 1256 192
8512 Jan Tore Nygård NOR Undheim il Marathon M40-44 3:31:15 1270 256
1727 Reinhold Rønstad NOR Kristiansand Løpeklubb Marathon M50-54 3:31:27 1278 106
969 Øyvind Husby NOR Enova SF Marathon M45-49 3:32:23 1324 181
5087 Eirik Rong NOR Marathon M35-39 3:34:10 1405 219
3237 Thomas Dam NOR Marathon M40-44 3:36:08 1505 291
6766 Sverre Juul-Hansen NOR juul as Marathon M30-34 3:36:40 1533 224
3207 Eyvind Thommesen Sæbø NOR Hommelvik Idrettslag Marathon M25-29 3:36:49 1542 213
1601 Per Ludvik Brattås NOR Per Ludvik and the A-team Marathon M25-29 3:37:11 1574 220
3026 David Reiersrud NOR Telenor Norge BIL Marathon M40-44 3:37:45 1613 312
3789 Lasse Gøransson NOR Marathon M55-59 3:38:17 1643 67
5635 Håkon Normann NOR Marathon M30-34 3:38:40 1662 237
7822 Frode Røsland NOR Marathon M55-59 3:38:48 1680 68
9299 Anders Slaatten NOR SG Marathon M35-39 3:38:55 1688 270
6258 Frode Finsrud NOR DNB Marathon M45-49 3:40:36 1787 240
8656 Jan Espen Simonsen NOR Marathon M40-44 3:42:27 1917 375
1333 Runar Bjørhovde NOR Bækkelagets SK/CBS Running Marathon M20-24 3:42:59 1943 139
5080 Teodor Danielsen NOR Telenor Marathon M25-29 3:43:03 1947 267
6475 Ole-Petter Vinjevoll NOR Marathon M40-44 3:44:15 2022 393
972 Jøran Solli NOR Marathon M45-49 3:45:18 2097 290
1040 Jon-Vidar Schneider NOR Northern Runners Marathon M45-49 3:46:41 2177 304
2711 Petter Schmidt NOR Marathon M45-49 3:47:31 2239 313
1537 Lars Erik Luthman NOR Marathon M40-44 3:47:36 2245 441
1561 Erlend L. Solberg NOR Team AdeB Marathon M45-49 3:48:07 2270 321
4323 Kristian Georg Klem NOR Lasses disipler Marathon M45-49 3:48:57 2339 333
9570 Nikolai Albert NOR Marathon M35-39 3:49:36 2389 352
2995 Espen Åsland NOR Marathon M40-44 3:50:20 2448 471
1742 Dag Eidhamar NOR Marathon M50-54 3:50:41 2477 260
3653 Christoffer Knudsen NOR Løpeløkene Marathon M30-34 3:51:44 2553 346
7945 Lars Sigve Berge NOR DNB Marathon M45-49 3:51:49 2562 364
4294 Eivind Tønnessen NOR Marathon M30-34 3:52:02 2585 348
3280 Frode Flesjå NOR Jæren Sparebank Marathon M40-44 3:52:14 2595 496
6642 Magne Vindenæs NOR Møllerløper Marathon M45-49 3:53:24 2698 382
3717 Petter Harsem NOR Øvrevoll Hosle IL Marathon M25-29 3:53:32 2707 360
1460 Espen Erenstsen NOR Indre Godvik velforening Marathon M55-59 3:53:47 2731 135
2982 Rune Carlsen NOR Magisk Underholdning Marathon M40-44 3:53:52 2739 525
520 Frank Jonassen NOR MegaFlis Marathon M30-34 3:54:23 2773 367
1823 Claes Ingevold-Winding NOR Marathon M30-34 3:55:02 2828 374
586 Andy Andre Thiem NOR Marathon M35-39 3:56:02 2901 413
2883 Mats Formo NOR Telenor Marathon M40-44 3:56:36 2949 558
1093 Rolf Paulsen NOR RXN Marathon M40-44 3:57:35 3031 568
2874 Aleksander Jankov NOR Skiløperne Marathon M40-44 3:58:18 3094 581
3055 Morten Falch Milde NOR Telenor Bedriftsidretslag Marathon M50-54 3:58:21 3104 351
7601 Kjetil Hagen NOR Marathon M40-44 3:59:15 3185 595
8469 Bjørnar Gangsøy NOR Marathon M30-34 3:59:46 3220 428
5814 Einar Kvassheim NOR Marathon M55-59 4:00:11 3261 170
3341 Magnus Fuglerud NOR Marathon M35-39 4:02:23 3382 472
3225 Erlend Bråthen NOR Telesport Stavanger Marathon M45-49 4:02:26 3383 500
4363 Ole Petter Hindrum NOR Marathon M50-54 4:03:51 3465 395
1311 Rune Jåthun NOR Nordea Marathon M45-49 4:04:11 3476 521
4880 Inge Nesbø NOR Friskis&Svettis Oslo Marathon M75-79 4:04:28 3488 2
5409 Kai Jeroen Gulbrandsen NOR Marathon M45-49 4:05:34 3541 535
2096 Ove Kåseth NOR Kafteins Corner Marathon M50-54 4:06:00 3562 417
10156 Steinar Ostermann NOR Telenor Marathon M60-64 4:07:35 3647 63
10404 Vegard Bredal Sævareid NOR Marathon M25-29 4:08:44 3701 463
3908 Jan Pedersen NOR Marathon M50-54 4:08:59 3711 438
5412 Bjarne Meisler NOR Marathon M45-49 4:11:42 3857 580
4734 Børge Brunes NOR Northern Runners Marathon M45-49 4:11:56 3862 581
10051 Team Tvilling Svein NOR TEAM TVILLING Marathon M15-19 4:12:00 3867 50
266 Thor-Jacob Larsen NOR Team Melkesyre Marathon M45-49 4:15:26 4063 617
5039 Preben Nesheim NOR Marathon M40-44 4:17:34 4177 734
3319 Ola Kristian Schiefloe NOR Per Ludvik and the A-Team Marathon M25-29 4:17:41 4183 512
3910 Vidar Axelsen NOR Marathon M30-34 4:17:45 4190 537
6265 Hans Petter Severeide NOR Bjerkreim Marathon Klubb Marathon M60-64 4:19:25 4311 83
1792 Hans Kristian Råket Pedersen NOR KU Medicin Marathon M20-24 4:20:15 4360 294
3287 Ragnar Evensen NOR Marathon M50-54 4:20:59 4396 527
9865 Erik Halfdan Christensen NOR Telenor Norge AS Marathon M60-64 4:23:54 4532 91
2300 Niels Rein NOR Marathon M55-59 4:27:28 4680 263
3831 Kai Stokkeland NOR Marathon M55-59 4:29:01 4734 267
2561 Espen Lund Olsen NOR Marathon M40-44 4:29:59 4783 828
3584 Rune Diserud NOR AGA BIL Marathon M55-59 4:31:18 4830 280
1433 Tomas Staal Hafstad NOR HaldenRun2Beer Marathon M35-39 4:32:14 4864 669
8956 Bent Høy NOR Marathon M25-29 4:32:19 4867 578
2501 Torbein Rein NOR Marathon M25-29 4:32:28 4873 580
6316 Daniel Hertzberg Stræte NOR Marathon M20-24 4:33:19 4893 335
6079 Øyvind Kvamme-Vik NOR Obivit Norge AS Marathon M40-44 4:33:23 4895 847
406 Øyvind Eggan NOR The funuralhome sixfeet under Marathon M40-44 4:33:52 4915 851
2703 Lauritz Lont NOR Marathon M20-24 4:36:57 5023 344
4308 Håvard Pedersen NOR Northern Runners Marathon M40-44 4:38:06 5054 863
7589 Ole Kristian Våge NOR Stolmen Marathon M60-64 4:40:36 5134 116
6104 Jens Harald Brynie NOR GTI Marathon M65-69 4:41:17 5154 37
2063 Harald Greve NOR Marathon M30-34 4:48:43 5370 660
3604 Kjetil Sel NOR Bryne videragåande Skole Marathon M50-54 4:49:12 5382 641
4513 Petter W. Larsen NOR Marathon M30-34 4:50:35 5424 668
9550 Geir Henning Hopland NOR EPA gjengen runners Marathon M45-49 4:55:58 5530 827
3987 Morten Aune NOR Jansson & Bjelke BIL Marathon M45-49 4:56:16 5540 831
1655 Knut Finsaas NOR Per Ludvik and the A-team Marathon M25-29 5:00:59 5648 664
1374 Terje Klungland NOR Team CoWorx Marathon M40-44 5:03:53 5693 954
2981 Trond Gundersen NOR Tussaberget Marathon M50-54 5:04:09 5695 683
5992 Vegard Woll NOR Marathon M45-49 5:04:56 5706 855
749 Peyman Fard NOR Marathon M30-34 5:11:34 5783 705
6420 Ola Eide NOR Haga IF Marathon M70-74 5:17:00 5838 23
4123 Brage Lyse NOR Rogaland politiidrettslag Marathon M30-34 5:19:34 5849 709
8543 Håkon Lie NOR Åmdal IL/Team Rambo Marathon M25-29 5:43:36 5978 703
5783 Sondre Moan Gundersen NOR Tussaberget Marathon M20-24 6:07:29 6038 434
4766 Asbjørn Førlie NOR UIT, The arctic university of Norway Marathon M45-49
5256 Pål Leganger-Hansen NOR Apatinaikos Marathon M35-39
4228 Magnus Stenmark NOR Marathon M25-29
4306 Petter Snare NOR Marathon M45-49
3986 Jørgen Bjelke NOR Jansson & Bjelke BIL Marathon M50-54
3671 David Simonsen NOR Marathon M55-59
3136 Jonfinn Bremnes NOR Telenor Marathon M60-64
3151 Kristoffer Fossum NOR Marathon M40-44
3165 Oddgeir Haugland NOR Telesport Stavanger Marathon M60-64
783 Raymond M. Kristiansen NOR Marathon M35-39
797 David Andreassen NOR Halden Triathlonklubb Marathon M35-39
831 Anders Landergren NOR Marathon M40-44
476 Jonathan Laulund NOR Udenlandske Universiteter Marathon M20-24
389 Daniel Belert NOR Team Bearnaise Marathon M40-44
403 Kjell Endre Bonesrønning NOR The funural home Marathon M40-44
950 Joakim Wethal NOR BUL Marathon M40-44
962 Lars Ole Hageskal NOR Team IPA Marathon M40-44
964 Aasmund Lie NOR Team IPA Marathon M40-44
1462 Anders Jordal NOR Lindås IL Marathon M30-34
1493 Per Edwin Engen NOR RSM Norge AS Marathon M25-29
1501 Jon Skogland NOR Marathon M20-24
1600 Emil Johan Oliver NOR Per Ludvig and the A-team Marathon M25-29
2891 Dag E. S. Gramstad NOR Telenor Marathon M40-44
2878 Arild Bauer NOR Marathon M60-64
2502 Gunnar Rein NOR Marathon M30-34
2573 Bernt-Rune Berntsen NOR Telenor Marathon M35-39
2480 Øyvind Sørgjerd NOR Telenor Marathon M50-54
1854 Lars Hestnes NOR Bjølsen Frukt og Tobakk Marathon M40-44
1746 Markus Midtsjø NOR Marathon M30-34
1910 Terje Iversen NOR TEAM HEINEKEN Marathon M55-59
1917 Iacob Mathiesen NOR Bul IL Marathon M50-54
1976 Harald Hiorth NOR Marathon M55-59
7844 Lars Petter Tronrud NOR Alvestien GarasjeBryggeri Marathon M40-44
7942 Rolf Michael Odland NOR Marathon M50-54
9300 Are Martin Kongestøl NOR SG Marathon M35-39
6450 Karsten Tøsdal NOR Marathon M35-39
6228 Sebastian Holmen NOR Marathon M25-29
6244 Are Reistad NOR Kjelsås IL Marathon M45-49
6853 Svein Åge Mikkelsen NOR Marathon M40-44
6615 Torbjørn Kvassheim NOR GTI Marathon M55-59


Alle resultater

Les også Trond Inge Carlsens reportasje fra fjorårets løp:

Med Team Sportsmanden i varme København. Folk falt om som fluer og mange kollapset i varmen i et ellers svært stemningsfullt København Maraton
Sportsmanden.no

Lik gjerne
Del gjerne
  • 13
    Shares