Juniorer vant Skeikampenrennet

Hjemmehåpet Mattis Stenshagen innfridde

Arrangørklubben Follebu Skiklubbs Mattis Stenshagen slo til og vant det tredje Skeikampenrennet 10.januar. Stenshagen som går i klasse eldste junior 19-20 år, vant med drøye halvminuttet til fjorårsvinner Magne Lund Hansen fra Høybraåten og Stovner på vinnertiden 1.29.19.

Skeikampenrennet2015-Stenshagen-Hansen
Junioren Mattis Stenshagen (t.v.) vant på hjemmebane og hindret Magne Lund Hansen å forsvare fjorårsseieren. Foto: Arrangøren / Skeikampen Resort

Dobbeltseier til Udnes-Weng tvillingene

Det ble klar juniorseier også i damenes konkurranse. Igjen var Lotta sekundet foran tvillingsøster Tiril Udnes Weng, slik de var da de tok 2. og 3.plass i Romjulsrennet på Sjusjøen. De to stortalentene fra Nes Ski på Romerike var i en egen klasse på Skeikampen.

Skeikampenrennet2015_Weng-tvillingene
«Som vanlig» skilte det bare ett sekund mellom de to tvillingene Lotta og Tiril Udnes Wemg. Foto: Arrangøren / Skeikampen Resort

Både Stenshagen og søstrene Udnes Weng går for øvrig på NTG Lillehammer, som altså hadde en meget god dag på Skeikampen.

Skeikampenrennet 2015 – Offisiell resultatliste

Skeikampen 10.01.2015

KVINNER:
K 15-16 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Kristine Strandlie Gjøvik Skiklubb 189 1:56:13 00:00
2 Tuva Bakkemo Gjøvik Skiklubb 190 1:57:02 00:49
3 Sigrid Stakston Søre Ål Il 216 1:57:39 01:26
4 Annette Berntsen Vind Il 254 2:07:21 11:08
5 Johanne Lunde Ragnhildsløkken Vind Il 281 2:22:20 26:07
Fullførte:5 Påmeldte:5 Premier:3 Startende: 5

K 17-18 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Karoline Bye Øren Lillehammer Skiklub 241 2:05:31 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Premier:3 Startende: 1

K 19-20 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Lotta Udnes Weng Ntg-l/Nes Ski 63 1:39:38 00:00
2 Tiril Udnes Weng Ntg-l/Nes Ski 64 1:39:39 00:01
3 Marte Sofie Buraas Lillehammer SK 112 1:52:10 12:32
Fullførte:3 Påmeldte:3 Premier:3 Startende: 3

K 21-25 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marie Renée Sørum GangsøLillehammer Skiklub 98 1:47:54 00:00
2 Mathilde Thyli Lillehammer Skiklub 217 1:55:49 07:55
3 Kirsti Kolseth Lillehammer Skiklub 33 1:56:46 08:52
4 Pia Sofie Måbø Lillehammer Skiklub 183 1:59:53 11:59
5 Barbro Sætha Øyer-Tretten If 184 2:01:42 13:48
6 Vibeke Linn Follebu Skiklubb 243 2:20:46 32:52
Fullførte:6 Påmeldte:6 Premier:3 Startende: 6

K 26-30 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marthe Kristine Hafsahl Karset Vang Skiløperforening/Team Ski 131 1:45:10 00:00
2 Tone Sundvor Bjerkreim Il /Team Synnfjell 68 1:46:12 01:02
3 Kaja Stabursvik Team Skigo/Ås Il 211 1:58:29 13:19
4 Stine Haugen Rustad Il 230 2:00:30 15:20
5 Veslemøy Lindgren Lillehammer Skiklub 270 2:15:48 30:38
DNS Ida Eide Øystre Slidre Il 149
DNS Marita Klevmoen Torpa 248
Fullførte:5 Påmeldte:7 Premier:3 Startende: 5

K 31-35 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNS Jeanette Persson Team Milslukern 107
Fullførte:0 Påmeldte:1 Premier:3 Startende: 0

K 36-40 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Inger Eline Romundgard Friskis&Svettis Oslo 266 2:19:06 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Premier:3 Startende: 1

K 41-45 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Gry Anita Lunde Vind Il 280 2:23:48 00:00
2 Marit Tørstad SK Rye 285 2:23:50 00:02
3 Lise Borgen Carlson Johnson & Johnson 305 2:31:33 07:45
Fullførte:3 Påmeldte:3 Premier:3 Startende: 3

K 46-50 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Anne Elvebakk Linn Ntg-l/Lillehammer Skiklub 108 1:52:48 00:00
2 Reidun Tveit Sund Fet Skiklubb 218 2:07:23 14:35
3 Kristin Slåen Oppdal Il 259 2:07:24 14:36
4 Marianne Moe Fet Skiklubb 271 2:10:43 17:55
5 Berit Flugstad Lillehammer Skiklub 246 2:11:30 18:42
6 Anne Olaussen Follebu Skiklubb 242 2:14:30 21:42
7 Ingebjørg Wikstrøm Friskis&Svettis/Lillehammer Sk 282 2:16:27 23:39
8 Kristin Moen Lørenskog Skiklubb 139 2:18:43 25:55
9 Veronica Skaret Lillomarka Skiklubb 247 2:19:41 26:53
10 Christina Frydenlund Ringkollen Ski 223 2:27:07 34:19
11 Anne Merete Roden Lillestrømkammeratene 232 2:41:13 48:25
Fullførte:11 Påmeldte:11 Premier:3 Startende: 11

K 51-55 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Wenche Grinaker Ringkollen SK 111 2:04:30 00:00
2 Ellen Kari Fredriksen Nittedal/Hufserypene 229 2:09:03 04:33
3 Anne Johnsrud Hagen Hydro 272 2:10:47 06:17
4 Unni Skoglund Lillomarka Skiklubb 267 2:22:16 17:46
5 Hege Marie Klev Fossum If 309 3:00:02 55:32
Fullførte:5 Påmeldte:5 Premier:3 Startende: 5

K 56-60 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marit Austgulen Cappelen Damm 264 2:10:41 00:00
2 Marit Valset Lillehammer Skiklub 277 2:20:30 09:49
3 Gerd Elisabeth Johnsrud Dnb 306 2:54:55 44:14
Fullførte:3 Påmeldte:3 Premier:3 Startende: 3

MENN:
M 15-16 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ansgar Evensen Vind Il 141 1:39:07 00:00
2 Arngrim Sørumshaugen Gjøvik Skiklubb 147 1:46:35 07:28
3 Fredrik Flugstad Gjøvik Skiklubb 261 1:48:13 09:06
4 Erik Storås Sommer Follebu Skiklubb 186 1:51:37 12:30
5 Marius Viken Vesterås Varde Il 168 1:53:55 14:48
6 Christian Opsahl Eriksen Vind Il 133 1:59:32 20:25
7 Rasmus Børset Westad Lillehammer Skiklub 206 2:00:21 21:14
8 Erik Bergheim Fossum If 219 2:03:41 24:34
9 Geir Bergheim Fossum If 249 2:04:36 25:29
10 Ole Øyhaugen Vestringen Il 307 2:05:36 26:29
11 Simen Granvold Gjøvik Skiklubb 132 2:06:27 27:20
12 Sverre Strømseth Lillehammer Ck 226 2:11:19 32:12
13 Marcus Midtenget Vestringen Il 286 2:11:31 32:24
14 Hans Christian Lørken Gausdal Skilag 278 2:11:34 32:27
15 Elias Øhman Gjøvik 265 2:11:58 32:51
16 Johan Hanestad Vestringen Il 262 2:19:41 40:34
17 Dennis Lie Driv Il Ski 288 2:45:49 1:06:42
DNF Jørgen Tandsether Gjøvik Skiklubb 214
DNS Tobias Fossheim Raufoss Il Langrenn 205
Fullførte:17 Påmeldte:19 Premier:3 Startende: 18

M 17-18 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Petter Stakston Ntg-l/Søre Ål Il 10 1:29:31 00:00
2 Petter Fagerhaug Gjerdrum Il 70 1:37:36 08:05
3 Christian Skyttermoen Follebu Skiklubb 61 1:39:28 09:57
4 Ulrik Måbø Lillehammer Skiklub 47 1:39:30 09:59
5 Håkon Kjonerud Ntg-l/Lillehammer Skiklub 45 1:40:35 11:04
6 Sigurd Salberg Pedersen Byåsen Il 77 1:42:24 12:53
7 Kristian Jakobsen Gjøvik SK Gjøvik/toten Langren 65 1:44:13 14:42
8 Vetle Sommerstad Bøverbru Il 136 1:46:40 17:09
9 Mats Andre L.hysjulien Vestringen Il 106 1:53:26 23:55
10 Roman Magnus Lørken Gausdal Skilag 251 1:59:07 29:36
11 Per Strømseth Lillehammer Ck 212 2:01:22 31:51
DNF Erik Staum Follebu Skiklubb 62
Fullførte:11 Påmeldte:12 Premier:3 Startende: 12

M 19-20 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Mattis Stenshagen Ntg-l/Follebu Skiklubb 1 1:27:19 00:00
2 Johan Sørum Gangsø Gran Il 15 1:29:31 02:12
3 Vetle Christiansen Åsen Il 21 1:29:52 02:33
4 Jens Storås Sommer Lillehammer Skiklub 91 1:36:03 08:44
5 Erling Nyborg Owren Gjøvik Skiklubb 40 1:37:50 10:31
6 Sebastian Aagnes Bærums Skiklub 75 1:39:23 12:04
7 Kristian Wøien Stø Lillehammer Fotballklubb 67 1:40:17 12:58
8 Brage Askeli Gjøvik Skiklubb 78 1:45:41 18:22
9 Knut Einar Jakobsen Gjøvik Skiklubb 124 1:50:03 22:44
10 Henrik Nøkleby NOTEAM 213 1:57:58 30:39
DNF Arvid Nelson Lillehammer Skiklub 27
DNF Knut Andre Furusethagen Raufoss Il Langrenn 37
DNS Kjetil Tyrom Follebu Skiklubb 44
Fullførte:10 Påmeldte:13 Premier:3 Startende: 12

M 21-25 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Magne Lund Hansen Høybråten Og Stovner Il 9 1:27:53 00:00
2 Sjur Obrestad Gabrielsen Sandnes Il 4 1:29:30 01:37
3 Vinjar Skogsholm Åslia Skilag/Sport1 Rena 12 1:29:57 02:04
4 Jonas Amundsen Nes Ski 16 1:31:46 03:53
5 Mads Granrud Madsgård Konnerud Il 6 1:32:31 04:38
6 Ole-Martin Lid Lillehammer Skiklub 50 1:33:07 05:14
7 Håkon Ramstad Gjøvik Skiklubb 34 1:33:18 05:25
8 Vegard Øie Team Parkettpartner 5 1:34:43 06:50
9 Marius Borge Heir Fossum If 18 1:35:13 07:20
10 Fredrik Skirbekk Vister Bækkelagets SK 22 1:37:24 09:31
11 Mathias Oppegaard Osi/team Ullevål/Tåsen 69 1:38:29 10:36
12 Thomas Andre Von Essen Spydeberg Il 30 1:38:38 10:45
13 Erik K Hoffsbakken Lillehammer Skiklub 7 1:39:22 11:29
14 Ola Kristoffer Tosterud Nes Ski 17 1:41:55 14:02
15 Eirik Fjær Skåre Strindheim Il/Team Fih 43 1:42:49 14:56
16 Even Oppegaard Team Spiderman 32 1:44:37 16:44
17 Petter Søberg Team Osterhaus 85 1:45:18 17:25
18 Espen Haugen Strindheim Il 28 1:45:22 17:29
19 Jørgen Kokkvoll Ålen 144 1:50:48 22:55
20 Lars Hemma Brøttum Il/Team Parkettpartner 151 1:52:04 24:11
21 Kristoffer Nylund Jil Grorud 73 1:55:25 27:32
22 Eirik Müller-Sørenssen Asker SK 31 1:56:22 28:29
23 Kristian Johansen Team Fih 274 2:00:58 33:05
24 Torbjørn Birkenes Team Fih 273 2:18:22 50:29
DNF Gjermund Nilsen Gran Il 3
Fullførte:24 Påmeldte:25 Premier:3 Startende: 25

M 26-30 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Oddvin Offigstad Øyer-Tretten If 11 1:28:51 00:00
2 Mats Håkon Breda Sande SK/Team Bjørn Myhre Spo 14 1:29:36 00:45
3 Svein Halvor Dahl Il Skarphedin/Team Synnfjell 2 1:32:57 04:06
4 Ragnar Gundersen Koffeld Ba-Hr 84 1:39:07 10:16
5 Eskil G. Koffeld Milslukern 83 1:41:24 12:33
6 Petter Reinemo Il Bevern 87 1:42:05 13:14
7 Ståle Fenstad Team Skigo 19 1:43:25 14:34
8 Olav Vikmoen Øyer-Tretten If 74 1:44:33 15:42
9 Even Medby Gausdal Skilag 66 1:46:19 17:28
10 Jørgen Schia Bk-Ski 123 1:51:48 22:57
11 Iver Johansen Aastebøl Magnor Ul 150 1:52:43 23:52
12 Terje Sveum Vest Torpa Ul 166 1:56:01 27:10
13 Morten Austdal Team Høygir 238 1:57:41 28:50
14 Thor Aksel Starum Toten-Kranken Ck 134 2:01:34 32:43
15 Sondre Rønningen Osi Langrenn 289 2:23:59 55:08
DNS Magnus Bleken Team Sport1 Lillehammer 29
Fullførte:15 Påmeldte:16 Premier:3 Startende: 15
M 31-35 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Øystein Solbjørg Madshus 24 1:32:42 00:00
2 Per Ola Gasmann Ntg-l/Ørje Il 20 1:34:24 01:42
3 Andreas Martinussen Team Oslo Sportslager 89 1:35:22 02:40
4 Stig Moland Ntg-l/Andebu Il 25 1:38:19 05:37
5 Ole Christian Fagerli Team Milslukern 46 1:39:03 06:21
6 Erik Gjerdbakken Oslo Sportslager 81 1:39:29 06:47
7 Ole Amund Øvstehage Vestringen Il 71 1:40:01 07:19
8 Tor Jonas Onsrud Gjøvik Skiklubb 93 1:40:25 07:43
9 Eistein Raabe Hegge Team Sport1 Lillehammer 41 1:42:51 10:09
10 Knut Arild Ringen Vestringen Il 72 1:44:25 11:43
11 Nicolas Armas WærenskioldLyn Ski/ Team Oslo Sportslager 52 1:46:00 13:18
12 Vegard Book Horten Skiklubb 220 1:51:31 18:49
13 Even Krogsveen Ringebu/Fåvang Sk/Accedobil 159 1:53:24 20:42
14 Frank Sveum Torpa Ski 165 1:54:12 21:30
15 Ola Dahlen NOTEAM 234 2:00:06 27:24
16 Thorbjørn Skamo Lørenskog Skiklubb 103 2:03:47 31:05
17 Roger Linnerud Team Honnetoppen 260 2:05:08 32:26
18 Johannes Nygaard Vestringen Il 196 2:26:22 53:40
19 Patrick Ringel Germany 256 2:30:42 58:00
DNF Christer Skaug Malvik Il Ski 207
DNF Vegard Johansen Sport1 Gausdal 202
DNS Ronny Bakke Milslukern Sport 35
Fullførte:19 Påmeldte:22 Premier:3 Startende: 21

M 36-40 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Håvard Hansen Strindheim Ski 13 1:31:25 00:00
2 Per Erik Jensen Team Jensen 26 1:41:55 10:30
3 Erling Lefsaker Andebu Il-Ski 86 1:42:56 11:31
4 Christoffer Wilner Rustad Il 97 1:44:40 13:15
5 Rune Haug Follebu Skiklubb 130 1:48:51 17:26
6 Terje Myhre Ringebu/Fåvang 138 1:49:36 18:11
7 Gaute Szacinski Øyer-Tretten If 182 1:50:48 19:23
8 Freddy Knutrud Vestringen Il 164 1:52:09 20:44
9 Nils-Erik Auråker Skiforeningen 194 1:55:54 24:29
10 Jan Leo Bjørnstadjordet Gausdal Skilag 221 1:56:30 25:05
11 Lars Erik Thorkildsen Skiforeningen 187 1:57:57 26:32
12 Trond Harald Sand Brøttum Il/Team Parkettpartner 169 2:02:14 30:49
13 Pål Aril Olsen Vestringen Il/Team Sport1 Lill 188 2:03:07 31:42
14 Stian Skogstad NOTEAM 109 2:11:29 40:04
15 Konrad Maliszewski NOTEAM 199 2:22:48 51:23
16 Lasse Landberg Kjelsås 304 2:35:46 1:04:21
Fullførte:16 Påmeldte:16 Premier:3 Startende: 16

M 41-45 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ivar Tveiten Il Bevern/Bjørn Myhre Sport 8 1:29:34 00:00
2 Øyvind Viken Åsmarka Il 23 1:34:41 05:07
3 Knut Jo Strømsborg Driv Il 39 1:43:41 14:07
4 Christian Wiig Bb Cycling 51 1:43:42 14:08
5 Knut Berntsen Vestringen Il 129 1:46:17 16:43
6 Stig Olav Rognstad Milslukern 145 1:46:36 17:02
7 Lars Even Markrud Team Sport1 Lillehammer/Lismar 101 1:47:02 17:28
8 Roger Framnes Reinsvoll I.f 152 1:47:24 17:50
9 Hans Christian Ruud Team Skigo 100 1:48:25 18:51
10 Lars Laukeland Il Jutul 157 1:48:30 18:56
11 Vidar Evensen Strømmen Og Lillestrøm Skiklub 125 1:49:46 20:12
12 Eirik Haugen Næroset 54 1:51:39 22:05
13 Roar Skalstad Ghost Bikes 137 1:53:02 23:28
14 Olve Slind Skiforeningen 200 1:53:27 23:53
15 Einar A. Skjellerudsveen Lillehammer Skiklub 161 1:54:18 24:44
16 Eirik Bentzen Milslukern Sport 171 1:55:04 25:30
17 Gunner Botterud Øyer-Tretten If 257 2:03:23 33:49
18 Trond Egil Hagnæss Team Jumbo 231 2:03:53 34:19
19 Aslak Sira Myhre Kaninbyen-Milslukeren 236 2:04:53 35:19
20 Eirik Torbjørnsen Faaberg Il 245 2:07:23 37:49
21 Kim Strømsborg Lambertseter 239 2:16:29 46:55
22 Fridtjov Janson Ringebu/Fåvang Skiklubb 276 2:20:20 50:46
23 Thor Egil Bjerke Nerseterveien 102 290 2:29:44 1:00:10
24 Dirk Lørken Gausdal Skilag 279 2:33:00 1:03:26
25 Kjetil Knutsen Skjetten SK 146 2:41:16 1:11:42
26 Tommy Lie NOTEAM 287 2:45:51 1:16:17
DNS Morten Sjumann Anderssen Team Sport1 Lillehammer 195
Fullførte:26 Påmeldte:27 Premier:3 Startende: 26

M 46-50 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Knut Ole Viken Vingar Il 38 1:37:43 00:00
2 Jan Olav Beitmyren Team Parkettpartner 42 1:38:28 00:45
3 Jon Hanestad Vestringen Il 80 1:39:44 02:01
4 Morten Strømsodd Ringkollen Ski 99 1:42:13 04:30
5 Magne Loftesnes Fet Skiklubb 128 1:43:34 05:51
6 Arnfinn Nereng Raufoss 126 1:43:50 06:07
7 Stig Roger Thomassen Roterud/Team Sport1 Lillehamme 105 1:45:30 07:47
8 Ola Kjonerud Lillehammer Skiklub/Team Sport 104 1:47:03 09:20
9 Morten Heir Fossum If 140 1:47:57 10:14
10 Alexander Løvenskiold Genus BIL/Il Try 198 1:50:45 13:02
11 Morten Erik Hoff Team Sport 1 Lillehammer/Lsk 167 1:50:56 13:13
12 Tor Egil Sand Telenor Bil 162 1:52:21 14:38
13 Kjetil Sjørengen Team Sport1 Lillehammer 143 1:52:48 15:05
14 Carl Arthur David-Andersen Milslukern Sport – Lyn Ski 95 1:54:39 16:56
15 Espen Tåsåsen P4 Bil 227 1:57:57 20:14
16 Hans-Ole Midtli Sel I.l. 258 2:12:20 34:37
17 Øyvind Andreassen Lørenskog Skiklubb 292 2:21:50 44:07
18 Nils Johan Dahl NOTEAM 240 2:40:04 1:02:21
DNS Jørn Hemma Brøttum Il/Team Parkettpartner 36
DNS Lars Gullikstad Lillehammer Skiklub/Team Sport 49
Fullførte:18 Påmeldte:20 Premier:3 Startende: 18

M 51-55 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Bo Engdahl Koll Il 76 1:41:02 00:00
2 Thomas Chr Holter Overtoppen/Fossum 96 1:41:54 00:52
3 Jon Evensen Team Parkettpartner 53 1:42:01 00:59
4 Olav Hasund Santander 102 1:43:51 02:49
5 Bjørn Ola Sætha Øyer-Tretten If 135 1:47:56 06:54
6 Dennis Jakobsen Rustad 163 1:48:01 06:59
7 Frode Olsen Nittedal 127 1:48:09 07:07
8 Jon Rørdam Høybråten Og Stovner Il 155 1:48:19 07:17
9 Sjur M. Krog Martinsen Olav Thon Bil 222 1:49:02 08:00
10 Eirik Røysheim Team Sport1 Lillehammer 121 1:49:31 08:29
11 Jan Gunnar Næss Suveren Sport 172 1:50:22 09:20
12 Viggo Sandgrav Lørenskog Skiklubb 173 1:54:34 13:32
13 Egil Paulsrud Gausdal Skilag 158 1:56:29 15:27
14 Ragnar Horn Rs Platou 90 1:57:39 16:37
15 Andre Sundero Vågå 235 2:08:08 27:06
16 Fridtjof A Jebsen Fossum/Overtoppen 268 2:09:02 28:00
17 Odd Pedersen Hamar Skiklubb 284 2:12:17 31:15
18 Nils-Otto Haug Asker 208 2:18:00 36:58
19 Alf Kåre Andersen Infratek Bil/Skiforeningen 283 2:20:35 39:33
20 Werner Sveum Torpa 237 2:35:58 54:56
DNS Andreas Engebretsen Overtoppen/Bull Ski & Kajakk 48
DNS Bjørn Kleiven Follebu Skiklubb 228
DNS Baard Baardseth Koll Il 204
DNS Johs Hemma Brøttum Il/Team Parkettpartner 148
Fullførte:20 Påmeldte:24 Premier:3 Startende: 20

M 56-60 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Bjørn Høiby Team Parkettpartner 82 1:35:59 00:00
2 Svein Roger Løken Østre Toten Skilag 92 1:43:45 07:46
3 Sverre Petlund Overtoppen 193 1:46:44 10:45
4 Ole Evensen Team Sport1 Lillehammer 142 1:47:00 11:01
5 Hans Ivar Hattestad Vingrom/Team Sport1 Lillehamme110 1:51:17 15:18
6 Sven Lystad Fet Skiklubb 185 1:51:28 15:29
7 Per Ole Nygaard Vestringen Il 197 1:52:05 16:06
8 Odd Magnar Vognild Oppdal Il 201 1:55:59 20:00
9 Inge Øvstehage Vestringen Il 160 1:59:46 23:47
10 Jan Erik Johnsrud Bærum Skiklubb 215 2:00:41 24:42
11 Arnt Sønstevold Felleskjøpet Gausdal 269 2:05:13 29:14
12 Knut Krogstad Haugatoppen 275 2:06:03 30:04
13 Morten Hagen Hsil 209 2:08:41 32:42
14 Geir Svingheim Grindvoll Il 170 2:09:43 33:44
15 Dag Benestad Heming 263 2:11:13 35:14
16 Reidar Søbstad SK Rye 250 2:14:30 38:31
17 John Arne Åmot Gausdal Skilag 302 2:18:45 42:46
18 Arne Husby Livoll Il 308 2:31:38 55:39
19 Finn Landberg Kjelsås 303 3:00:42 1:24:43
DNS Vidar Birkelund G-sport Kløfta 79
Fullførte:19 Påmeldte:20 Premier:3 Startende: 19

M 61-65 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Bredo Glomsrød Team Ski Mill/Gimle If 94 1:45:02 00:00
2 Anders Berge Tormod Skilag 154 1:51:22 06:20
3 Torstein Rudihagen Lillehammer Skiklub 191 1:52:35 07:33
4 Tom Morten Kristiansen Statnett Bil 156 1:56:12 11:10
5 Eivind Nybakken Ringebu/Fåvang Skiklubb 210 1:58:39 13:37
6 Arne Framnes Raufoss Il 244 2:01:02 16:00
7 Hans Arentz Sportsklubben Rye 88 2:01:47 16:45
8 Jarle Skår Haugavegen Sport 122 2:11:13 26:11
9 Arne Stonor Søre Ål Il Avd. Danmark 301 2:25:51 40:49
DNS Øyvind Krogsveen Ringebu/Fåvang Skiklubb 203
Fullførte:9 Påmeldte:10 Premier:3 Startende: 9

M 66-70 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Olaf Knai Hurdal Il 181 1:50:36 00:00
2 Jon Andreas Krogsveen Ringebu/Fåvang Skiklubb 192 1:57:08 06:32
3 Harald Austgarden Vestringen Il 252 2:05:16 14:40
4 Eivind Moltberg Fet Skiklubb 291 2:07:46 17:10
DNS Pedersen Olaf Team Sport1 Lillehammer 153
Fullførte:4 Påmeldte:5 Premier:3 Startende: 4

M 71-75 år
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Åge Ludvigsen Lillehammer Skiklub 255 2:06:49 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Premier:3 Startende: 1

Trim m/tid
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Dimitry Batenkov Russland 408 1:34:16
Mia Emilie Berntsen Vind Il 405 1:19:46
Bendik Mordal Dretvik Ski Kiropraktorklinikk 401 1:26:20
Jonas Mordal Dretvik Ski Kiropraktorklinikk 402 1:26:18
Mathias Bræin Hagnæss Rælinginski 233 1:23:44
Sigurdur Arnar Hannesson Sfi Island 409 1:03:13
Einar Hoff Lillehammer Skiklub 407 1:03:43
Randi Berit Nyhus Hoff Friskis&Svettis Lillehammer/Li 406 1:08:46
Tine Sedahl NOTEAM 403 1:23:31
Fullførte:9 Påmeldte:10 Premier:3 Startende: 9

Trim u/tid
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Brekke, Steinar Lillehammer Skiklub 253
Fullførte:1 Påmeldte:1 Premier:3 Startende: 1

Totalt: Antall: 286

Fra starten av Skeikampenrennet. Foto: Arrangøren / Skeikampen Resort
Fra starten av Skeikampenrennet. Foto: Arrangøren / Skeikampen Resort

 

sportsmanden.no 

Lik gjerne
Del gjerne

En tanke om “Juniorer vant Skeikampenrennet

Kommentarfeltet er stengt