Pål Onsrud med spurtseier på Sofiemyr – NÅ MED OVER 150 BILDER!

Stine Aarstad måtte slite for sin 5.strake seier i Follotrimmen

To seire på rad til Pål Onsrud. (Foto: Frode Monsen, Sportsmanden)
To seire på rad til Pål Onsrud. (Foto: Trond T. Hansen, Sportsmanden)

Det femte og siste løpet i Follotrimmen på denne siden av sommeren ble arrangert i tropevarmen fra Sofiemyr i kveld. Det ble ny seier til Gjøvikgutten Pål Onsrud, etter spurtseier mot Geir Simonsen og med Marius Borger på tredjeplass.

I dameklassen klarte Stine Arstad bragden å vinne samtlige fem vårløp, men seieren satt lenger inne enn i tidligere løp. Margrethe Førre Nardocci nærmet seg på slutten og var bare tre sekunder bak i mål.

Alle resultatene fra Follotrimmens 5.løp på Sofiemyr er under bildeserien.

 

20140611-IMG_7864
Ved enden av Sofiemyrsletten etter en drøy halv kilometer er det Marius Borger som leder an, foran Geir Simonsen og Henrik Berntsen.
20140611-IMG_7870
Pulje 2 kommer like bak.
20140611-IMG_7875
Christoffer Ladstein i fint driv.

20140611-IMG_7879 20140611-IMG_7881

20140611-IMG_7882

20140611-IMG_7884 20140611-IMG_7885 20140611-IMG_7889 20140611-IMG_7892 20140611-IMG_7894

20140611-IMG_7896

20140611-IMG_7899

Atle E. Larsen med litt vante ablegøyer!
Atle E. Larsen med litt vante ablegøyer!

 

20140611-IMG_7902 20140611-IMG_7904 20140611-IMG_7909 20140611-IMG_7911 20140611-IMG_7913 20140611-IMG_7915 20140611-IMG_7917 20140611-IMG_7920 20140611-IMG_7923 20140611-IMG_7925 20140611-IMG_7926 20140611-IMG_7928 20140611-IMG_7930 20140611-IMG_7932 20140611-IMG_7934 20140611-IMG_7936 20140611-IMG_7938 20140611-IMG_7940

20140611-IMG_7941

20140611-IMG_7942 20140611-IMG_7944

Da hadde alle løperne passert åpningspunktet etter 5-600 meter. Neste stopp er cirka 100 meter før mål, like før den aller siste innspurten over gangbroen ved Sofiemyr stadion. (Bildene er tatt av Trond T. Hansen)

20140611-IMG_7946
Trekløveret Onsrud, Simonsen og Borger kommer sammen. Spurten starter!

20140611-IMG_7956

20140611-IMG_7963
Seiersblikket! Pål Onsrud setter inn det avgjørende støtet. Marius Borger (i hvit trøye) må slippe….
20140611-IMG_7965
Geir Simonsen fighter hardt, men må til slutt også bite i gresset. Onsrud er 3 sekunder foran i mål på 29.00.
20140611-IMG_7967
Henrik Berntsen en plass ned fra sist til fjerdeplass.
20140611-IMG_7969
Sterk 5.plass til Luca Roncoroni.
20140611-IMG_7970
Mens Bård Brune tar 6.plassen totalt.
20140611-IMG_7971
Marcus Mauricio Knudsen løper inn til 7.plass.
20140611-IMG_7972
Johan Widen blir nummer 8.
20140611-IMG_7973
Charles Granquist løp på hjemmebane og blir nummer 9.
20140611-IMG_7974
Rolf Gran tar den siste plassen på topp-10 listen sammenlagt og sikrer enda en klasseseier i M50-54 år.
20140611-IMG_7976
Stig Lima og Kjetil Berntzen i spurtduell.
20140611-IMG_7977
Halvor Steinsholt
20140611-IMG_7978
Steinar Lien
20140611-IMG_7979
Bjørn Erik Pedersen

20140611-IMG_7980 20140611-IMG_7981 20140611-IMG_7982 20140611-IMG_7983 20140611-IMG_7984 20140611-IMG_7985 20140611-IMG_7988

Damevinner for 5.gang på 5 forsøk i år; Stine Aarstad fra Ås IL, som får god pes av hjemmeløper Jan Erik Thoresen fra Oppegård IL.
Damevinner for 5.gang på 5 forsøk i år; Stine Aarstad fra Ås IL, som får god pes av hjemmeløper Jan Erik Thoresen fra Oppegård IL.
20140611-IMG_7994
Men Margrethe Førre Nardocci var bare tre sekunder bak Aarstad i mål denne gangen.

20140611-IMG_7995 20140611-IMG_7996 20140611-IMG_7997 20140611-IMG_7998 20140611-IMG_7999 20140611-IMG_8000 20140611-IMG_8001 20140611-IMG_8003

20140611-IMG_8004
Veteranen Lill Eriksen er aktiv om dagen og løp meget bra. Her kommer hun mot mål som tredje dame, men Emilie Dybendal Aulie som kommer bak i rød trøye må ha avsluttet i rakettfart, for hun får hele 5 sekunder bedre tid i mål enn Eriksen.

20140611-IMG_8005 20140611-IMG_8006 20140611-IMG_8007 20140611-IMG_8008 20140611-IMG_8009 20140611-IMG_8010 20140611-IMG_8011 20140611-IMG_8012 20140611-IMG_8013 20140611-IMG_8014 20140611-IMG_8015 20140611-IMG_8016 20140611-IMG_8017 20140611-IMG_8018

20140611-IMG_8019 20140611-IMG_8020 20140611-IMG_8021 20140611-IMG_8022 20140611-IMG_8023 20140611-IMG_8025 20140611-IMG_8026 20140611-IMG_8027 20140611-IMG_8028 20140611-IMG_8030 20140611-IMG_8031 20140611-IMG_8032 20140611-IMG_8033 20140611-IMG_8034 20140611-IMG_8035 20140611-IMG_8036 20140611-IMG_8037 20140611-IMG_8038 20140611-IMG_8039 20140611-IMG_8040 20140611-IMG_8042 20140611-IMG_8043 20140611-IMG_8045 20140611-IMG_8046 20140611-IMG_8047

20140611-IMG_8050 20140611-IMG_8051 20140611-IMG_8052 20140611-IMG_8054 20140611-IMG_8057 20140611-IMG_8058 20140611-IMG_8059 20140611-IMG_8061 20140611-IMG_8062 20140611-IMG_8063 20140611-IMG_8065 20140611-IMG_8066 20140611-IMG_8067 20140611-IMG_8069 20140611-IMG_8070 20140611-IMG_8071 20140611-IMG_8072 20140611-IMG_8073 20140611-IMG_8074 20140611-IMG_8075 20140611-IMG_8076 20140611-IMG_8077 20140611-IMG_8078

20140611-IMG_8079 20140611-IMG_8080 20140611-IMG_8081 20140611-IMG_8082 20140611-IMG_8083 20140611-IMG_8084 20140611-IMG_8085 20140611-IMG_8087 20140611-IMG_8089 20140611-IMG_8091 20140611-IMG_8092 20140611-IMG_8093 20140611-IMG_8094 20140611-IMG_8095 20140611-IMG_8096 20140611-IMG_8097 20140611-IMG_8098 20140611-IMG_8100

Til slutt et par stemningsbilder etter løpet

SAMSUNG CSC
To staute og raske karer, Geir Simonsen og Marius Borger, kan puste ut etter løpet.
SAMSUNG CSC
Men de måtte begge se denne karen foran seg over mål. To strake seire nå til Pål Onsrud, som ikke rakk å varme opp ordentlig før start. Han var derfor glad for at åpningsfarten ikke var altfor høy, men måtte likevel gi en luke i de harde bakkene midtveis, en luke han klarte å tette før han satt inn den avgjørende sluttspurten like før mål.
SAMSUNG CSC
Vestlendingen Karl Erik Berge, ivrig motbakkeløper, koser seg i solen.
SAMSUNG CSC
Knut Bjørn Stokke har fått pusten tilbake. Han satset friskt og prøvde å følge de beste… kanskje litt for lenge…
SAMSUNG CSC
Luca Roncoroni har skrevet mange fine reportasjer fra tøffe ultraterrengløp for Sportsmanden. To klasseseier på to starter i Follotrimmen og 5.plass totalt tyder på at formen er god og at han kan mer enn å løpe langt!
SAMSUNG CSC
Gemyttlig stemning etter løpet med erfaringsutveksling og videre planer for sommeren og sesongen hører med.

 

Alle bilder fra løpet er tatt av Sportsmandens fotograf Trond T. Hansen.
De seks siste bildene etter løpet er tatt av Frode Monsen.

Nå tar Follotrimmen pause frem til 20. august, da det første av de tre siste løpene etter sommerfeiren går fra Langhus skole. Velkommen tilbake da!

RESULTATER:

Follotrimmen  Sofiemyr 11.06.2014

K16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Differanse (Etter klassevinner)

1 Emilie Dybendal Aulie Ski Håndball 195 36:35 00:00

2 Runa Skogvoll Team Skogvoll 159 42:54 06:19

Fullførte2: Påmeldte:5 Startende: 5

K20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Birgitte Marthinsen NOTEAM 132 43:54 00:00

2 Line Johansen Askim 352 44:49 00:55

Fullførte2: Påmeldte:3 Startende: 3

K25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Elin Ones Follo Politi 271 38:05 00:00

2 Silje Smedsrud Rælingen 374 39:29 01:24

3 Paulien Mulder Økotoks 167 39:53 01:48

4 Hege Bakken NOR 262 39:57 01:52

5 Johanna Rurling NOR 215 51:26 13:21

6 Benedikte Bøe NOTEAM 214 51:39 13:34

NC Maria Kristiansen NOTEAM 137 00:00

Fullførte7: Påmeldte:18 Startende: 18

K30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Nina Torp NOR 252 39:21 00:00

2 Birgit Eriksen Strøm Ås 217 44:10 04:49

3 Ellen Falch NOTEAM 165 44:43 05:22

4 Tina Rentessis NOTEAM 41 45:33 06:12

5 Katrine Haugaard NOR 263 56:24 17:03

Fullførte5: Påmeldte:6 Startende: 6

K35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Margrethe Førre Nardocci Skiløperne 253 34:45 00:00

2 Ida Finstad Frogn Kommune 231 39:33 04:48

3 Frida Lennby NOTEAM 354 43:19 08:34

4 Siv Bakkerud NOR 268 43:47 09:02

5 Kathrine Solli NOTEAM 197 49:47 15:02

6 Camilla Kristiansen NOTEAM 84 50:32 15:47

7 Lena Renate Kvist NOTEAM 219 51:04 16:19

8 Kine Låmfjell NOTEAM 135 54:16 19:31

NC Helene Engebretsen NOTEAM 156 00:00

Fullførte9: Påmeldte:23 Startende: 23

K40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Stine Aarstad Ås IL 150 34:42 00:00

2 Ingvild Brustad Skjelstad Oslo Kommune BIL 127 38:09 03:27

3 Marianne Molle Ås Kommune 317 39:06 04:24

4 Mona Braathen Askim IF 143 41:59 07:17

5 Monika Hjerpseth NOTEAM 162 42:10 07:28

6 Helga Kringen Skiløperne 10 42:45 08:03

7 Marit Randall Økotoks 192 44:44 10:02

8 Tonje Bringsvor Skiløperne 1 47:07 12:25

9 Bente Slåttøy NOTEAM 83 54:55 20:13

Fullførte9: Påmeldte:17 Startende: 17

K45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Merete Bolin Skiløperne 225 38:42 00:00

2 Mona Cathrine JohannessenTeam Gamle Kongevei 28 41:56 03:14

Sølvi Flåte NOTEAM 151 41:56 03:14

4 Karin K. Rustad Driv IL 313 42:23 03:41

5 Dina Roll-Hansen Andrea And The Dips 266 43:07 04:25

6 Susanne Ildal Utne NOTEAM 104 43:29 04:47

7 Anita Jansen NOR 306 44:49 06:07

8 Elisabeth Østrem Holmlia 376 46:51 08:09

9 Lise Borchgrevink Skiløperne 19 47:24 08:42

10 Anita Karterud Frogn Kommune 344 47:41 08:59

11 Anne Præbel Ås 334 48:35 09:53

12 Sylvie Bjerkholt Tårnåsen 100 51:18 12:36

13 Caroline Nicol Nmbu (Shf) 74 56:29 17:47

Fullførte1:3 Påmeldte:19 Startende:19

K50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Mette Barlie Oppegård Kommune 187 37:47 00:00

2 Karin Johansen NOTEAM 113 38:48 01:01

3 Cecilie Yri Nmbu 56 45:29 07:42

4 Hilde Mork Joggekameratene 373 46:03 08:16

5 Mariann Sandelin Nesodden Team2 17 46:16 08:29

Fullførte5: Påmeldte:14 Startende: 14

K55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Lill Eriksen Joggekammeratene 280 36:40 00:00

2 Bente Leknes Pedersen & Skogholt AS 40 44:02 07:22

NC Alvilde Dancke Joggekameratene 224 00:00

Fullførte3: Påmeldte:7 Startende: 7

K60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Wenche Dørum Skimilajoggen 94 39:39 00:00

2 Turid Malmo Knutsen Joggekameratene 366 43:23 03:44

3 Lisbeth Villien Ski 325 46:43 07:04

Fullførte3: Påmeldte:4 Startende: 4

M16-19

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Oliver Hjerpseth Oppegård IL 161 34:34 00:00

2 Jesper Swensson Langhus 319 43:35 09:01

Fullførte2: Påmeldte:6 Startende: 6

M20-24

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Pål Onsrud Ås IL 371 29:00 00:00

2 Kjetil Berntzen Kolbotn SK 18 32:18 03:18

3 Halvor Steinsholt Ås IL 47 32:34 03:34

4 Thomas Kalsnes NOTEAM 278 35:27 06:27

5 Espen Floberg-Skaret Team Skaret 362 38:13 09:13

Fullførte5: Påmeldte:6 Startende: 6

M25-29

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Henrik Berntsen Ås IL 234 29:49 00:00

2 Eivind Nordstrand Skjærven NOTEAM 7 35:33 05:44

3 Ronny Kristiansen NOTEAM 61 36:20 06:31

4 Magnus Leithaug NOTEAM 166 39:48 09:59

5 Lars Rolland Skiløperne 45 41:53 12:04

6 Christian Paulsen Atlas Copco 80 43:32 13:43

Fullførte6: Påmeldte:13 Startende: 13

M30-34

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Marius Borger Indre Østfold BIL 345 29:06 00:00

2 Marcus Mauricio Knudsen NOTEAM 141 30:55 01:49

3 Johan Widen Frogn Kommune 248 31:32 02:26

4 Kjetil Østerås Ø. Myke Produksjoner 23 33:35 04:29

5 André Kristiansen Frogn Kommune 246 35:07 06:01

6 Thomas Dvergedal Risil 152 36:57 07:51

7 Håvard Schanke Oppegård IL 193 37:03 07:57

8 Lukasz Cholstæ Hvidsten 363 37:49 08:43

9 Bård Husum Asko 351 38:00 08:54

10 Hemen Ibrahim Atlas Copco 81 42:47 13:41

Fullførte1:0 Påmeldte:15 Startende:15

M35-39

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Geir Boye NOTEAM 164 36:33 00:00

2 Atle Larsen NOTEAM 149 36:55 00:22

3 Jørgen Holmen Skiløperne 267 37:02 00:29

4 Håkon Westhagen NOTEAM 265 37:08 00:35

5 Knut Åge Risberg FOPIL 154 44:35 08:02

Fullførte5: Påmeldte:21 Startende: 21

M40-44

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Luca Roncoroni  0 30:44 00:00

2 Charles Granquist Oppegård IL 77 31:47 00:00

3 Stig Lima Skiløperne 2 32:23 00:36

4 Bjørn-Erik Pedersen Team Skogvoll 160 33:01 01:14

5 Håkon Borge Ås IL 290 33:07 01:20

6 Christoffer Ladstein NOTEAM 79 33:51 02:04

7 Tormod Førre NOTEAM 295 36:31 04:44

8 Jørgen Hole Skiløperne 12 36:39 04:52

9 Dag Hjerpseth NOTEAM 163 37:17 05:30

10 Piotr Ptak Hvidsten 364 37:54 06:07

11 Tom Agard NOTEAM 86 38:26 06:39

12 Bård Jovik Fuss BK 189 38:46 06:59

13 Dan Solsvik IT Teknikk AS 78 38:52 07:05

14 Jo Andre Aakvik Skiløperne 375 39:37 07:50

15 Frank Richard Larre Playgamers 57 39:48 08:01

16 Eric Swensson NOTEAM 82 39:52 08:05

17 Paal Stähli Siggerud IL 338 40:14 08:27

18 Øyvind Hansen Ås 310 42:48 11:01

Fullførte18 Påmeldte:32 Startende:32

M45-49

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Geir Simonsen Telenor/Drøbak-Frogn IL 259 29:03 00:00

2 Bård Brune NOTEAM 221 30:50 01:47

3 Knut Bjørn Stokke Ås IL 186 33:15 04:12

4 Arve Mjelde Ski Kommune 139 33:48 04:45

5 Stig Aulie NOTEAM 196 35:26 06:23

6 Martin Kahlenberg NOTEAM 255 36:31 07:28

7 Jonny Nordøy Lag 158 37:00 07:57

8 Rolf Heggelund Joggekameratene 30 38:21 09:18

9 Trond Ole Moldvær NOTEAM 222 38:48 09:45

10 Atle E. Larsen NOTEAM 71 40:00 10:57

11 Stephen Emmitt Kreativ Tømrerservice As 67 40:19 11:16

12 Bjørn Einar Larsen Skiløperne 11 41:36 12:33

13 Arnfinn Kolstad Skimilajoggen 254 44:51 15:48

14 Steinar Bremnes XRM 107 46:51 17:48

Fullførte1:4 Påmeldte:31 Startende:31

M50-54

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Rolf Gran Ski 333 31:57 00:00

2 Steinar Lien Oppegård IL 62 32:58 01:01

3 Jim Tørresen Kolbotn IL 49 34:25 02:28

4 Frode Monsen Sportsmanden 300 34:37 02:40

5 Geir Tollefsen Frogn Kommune 228 34:39 02:42

6 Jan Erik Thoresen Oppegård IL 64 34:40 02:43

7 Bjørn Huso Ås IL 111 34:58 03:01

8 Vidar Olsen NOTEAM 33 35:25 03:28

9 Karl Erik Berge Tun Media 191 36:29 04:32

10 Erik Nøkleby SKD BIL 102 37:21 05:24

11 Svein Erik Nornes Nordea IL 218 37:30 05:33

12 Otto Fiske NOTEAM 220 37:52 05:55

13 Rolf Hodnekvam Siggerud IL 181 39:27 07:30

14 Geir Granholt Dnb 101 40:04 08:07

15 Erik R. Aas Joggekameratene 322 41:26 09:29

16 Trond Johannessen Team Gamle Kongevei 27 42:12 10:15

17 Kristian Kaltenborn Oppegård IL 106 42:14 10:17

18 Svein Thomsen Fjeld Løbeklubb 15 42:38 10:41

19 Janerik Bjerkholt NaboLaget 108 43:46 11:49

20 Trond Haraldsen Bioforsk BIL 129 43:57 12:00

21 Espen Syversen Joggekameratene 312 45:48 13:51

22 Dag H Uthaug Posten 207 46:09 14:12

23 Espen Olsen Tårnåsen 116 46:27 14:30

24 Frank Sandberg Frogn Kommune 243 47:16 15:19

25 Kjell Christiansen Joggekameratene 99 48:06 16:09

Fullførte2:5 Påmeldte:43 Startende:43

M55-59

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Odd-Tore Eide Helse-Invest AS 6 35:56 00:00

2 Arild Dregelid Drøbak-Frogn IL 301 36:21 00:25

3 Espen Gjertsen IBM 204 36:37 00:41

4 Åge Kristiansen Frogn Kommune 244 41:05 05:09

5 Henning Bjørnland IBM 92 41:27 05:31

6 Øystein Simensen NOTEAM 29 41:41 05:45

7 Gunnar Fjeld Skimilajogen 157 42:02 06:06

8 Jon Weydahl Drøbak Maratonklubb 114 43:23 07:27

9 Per Bakke Jensen NOTEAM 73 44:27 08:31

10 Erland Nærby Privat 272 45:51 09:55

11 Terje Haraldsen Skimilajoggen 269 46:22 10:26

12 Olav Strande NOTEAM 76 46:32 10:36

13 Magne Kristiansen Frogn Kommune 245 51:19 15:23

14 Stein Are Karlsen NOTEAM 75 55:12 19:16

NC Geirr Halvorsen IBM Klubben 198 00:00

Fullførte1:5 Påmeldte:27 Startende:27

M60-64

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Lars Dørum Skimilajoggen 93 33:44 00:00

2 Terje Andersen NOTEAM 63 37:49 04:05

3 Arnstein Rune Farstad Joggekameratene 188 38:02 04:18

4 Lars Folland SLF BIL 136 39:47 06:03

5 Knut Helseth ABB B.I.L 305 40:10 06:26

6 Christian Settemsdal Joggekameratene 350 43:13 09:29

7 Frode Kronstad Runfun 206 43:38 09:54

8 Hjalmar Store Skimilajoggen 32 46:02 12:18

9 Jomar Leknes T-Kartor 38 46:58 13:14

10 Jon Furu Skimilajoggen 42 47:22 13:38

11 Kåre Iversen Miljøsalongen Atletklubb 119 48:18 14:34

12 Birger Weydahl Drøbak Maratonklubb 179 48:35 14:51

13 Lars Boge Runfun 51 50:22 16:38

Fullførte1:3 Påmeldte:20 Startende:20

M65-69

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Egil Røysem Dnb 46 43:23 00:00

2 Lasse Owesen Nesodden IF 66 43:34 00:11

3 Knut Bertheussen Frogn Kommune 241 44:15 00:52

4 Sverre Espedalen Skimilajoggen 25 47:03 03:40

5 Terje Hellemose Svartskog I F 169 47:58 04:35

6 John Røyrvik KS 37 49:40 06:17

Fullførte6: Påmeldte:8 Startende: 8

M70-74

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

1 Gjermund Tveito Joggekammeratene 281 42:43 00:00

Fullførte1: Påmeldte:2 Startende: 2

Trim uten tid:

Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter

NC Aida Okse Frogn Kommune 1124 00:00

NC Alexander Tepstad Larsen NOTEAM 1148 00:00

NC Allis Preus Frogn Kommune 1095 00:00

NC Anchalee Phuwiangchan Frogn Kommune 1116 00:00

NC Anita Kopperud Frogn Kommune 1119 00:00

NC Anita Tronrud Oppegård Kommune 1135 00:00

NC Anne-Berit Skoghus Joggekameratene 1062 00:00

NC Arne Johan Svendby Ås Kommune/Ås Ungdomsskole 1040 00:00

NC Arne Sigmund Fossheim Ski Kommune Bil. 1018 00:00

NC Arvid Berg Ski Follo Taxidrift AS 1071 00:00

NC Astrid Eikås Ås 1050 00:00

NC Berit Stenerud Follo Tingrett 1024 00:00

NC Berit Holten Ski Kommune Bil. 1189 00:00

NC Bjørn Hultmann Ski Taxi 1045 00:00

NC Bjørn Auren NOTEAM 1021 00:00

NC Bodil Loftheim Thorsen Biovital AS 1006 00:00

NC Brit Qvale Frogn Kommune 1107 00:00

NC Brit Pedersen Oppegård Kommune 1136 00:00

NC Britt B. Johansen Follo Tingrett 1025 00:00

NC Cathrine Owesen Follo Politi 1150 00:00

NC Dag Hana NOTEAM 1157 00:00

NC Dagny Lågeide Hansen Oppegård Kommune 1091 00:00

NC Eli Drivdal ExtraStiftelsen 1012 00:00

NC Elisabeth N. Jensen Kolbotn 1183 00:00

NC Elizabeth Nerheim IBM 1033 00:00

NC Ellen Mårteig Frogn Kommune 1114 00:00

NC Ellen Noren IBM-Klubben 1032 00:00

NC Ellen Jerven Sjur Madsen Consult AS 1053 00:00

NC Erling Jensen Oppegård 1175 00:00

NC Finn Johansen ØB 1011 00:00

NC Frank Roaas NOTEAM 1160 00:00

NC Grete Birkelund Oppegård Kommune BIL 1079 00:00

NC Gro Fischaa OKBIL 1081 00:00

NC Gunhild-Sofie K Skybak Oslo Universitetssykehus 1042 00:00

NC Gunnar Jerven Sjur Madsen Consult AS 1054 00:00

NC Gunvor Nøkleby Hansen NOTEAM 1086 00:00

NC Helen Bekkevold Frogn Kommune 1122 00:00

NC Helga Istad Andresen Oppegård Kommune 1080 00:00

NC Henrik Gjertsen Kjeldgard NOTEAM 1151 00:00

NC Inger-Maren Fossheim Ski Kommune Bil. 1017 00:00

NC Ingun Øye Bring 1041 00:00

NC Irene Ekseth Frogn Kommune 1125 00:00

NC Jan-Kåre Martinsen NOTEAM 1000 00:00

NC Jon Frøystad Mandagsklubben 1022 00:00

NC Jorunn Bråthen Tools As 1211 00:00

NC Kari Frøystad Privat 1038 00:00

NC Karin Hylander Oppegård Kommune 1195 00:00

NC Kjell Kristiansen NOTEAM 1039 00:00

NC Knut Reian Joggekameratene 1037 00:00

NC Lars Horn Ski Taxi 1046 00:00

NC Lene Hvamstad Sjur Madsen Consult AS 1056 00:00

NC Marianne Eriksen IBM-Klubben 1034 00:00

NC Marianne Teigen Ski 1203 00:00

NC Marit Paulsen Oslo 1186 00:00

NC Marit Volden Thorsen Biovital AS 1002 00:00

NC Marit Hana NOTEAM 1158 00:00

NC Marith Falch Follo Tingrett 1026 00:00

NC Merethe Gjessing Ski Kommune 1043 00:00

NC Mette Mortensen Skibertene 1202 00:00

NC Mette Lilleaas Lystad Oppegård Kommune 1137 00:00

NC Mila Auren NOTEAM 1058 00:00

NC Mona Nilsen Skotbu 1014 00:00

NC Morten Strønen NOTEAM 1077 00:00

NC Nils Rokkones NMBU-BIL 1194 00:00

NC Olga Haugsrud Agnor NOTEAM 1201 00:00

NC Randi Michelsen Joggegruppa 1180 00:00

NC Reidar Skovdahl JIL 1193 00:00

NC Reidun Sunstad Pensjonist/Oppegård Kommune 1031 00:00

NC Sidsel Bjørheim Frogn Kommune 1118 00:00

NC Sidsel Østerås NOTEAM 1013 00:00

NC Sissel Skjønhaug Frogn Kommune 1106 00:00

NC Siw Johnsen Oppegård 1208 00:00

NC Solveig Hebnes Follo Tingrett 1030 00:00

NC Suraiya Abel IBM 1144 00:00

NC Sverre Skybak REN-VAKT AS 1059 00:00

NC Sverre Agnor NOTEAM 1049 00:00

NC Tone Haugersveen Oppegård Kommune 1138 00:00

NC Torstein Hansen NOTEAM 1087 00:00

NC Tove Torpen BIF Follo / Røyken 1177 00:00

NC Tove Pilskog Follo Tingrett 1027 00:00

NC Tove Merete Mols Oppegård Kommune 1132 00:00

NC Trine Massey Frogn Kommune 1111 00:00

NC Turi Ellefsen Frogn Kommune 1096 00:00

NC Turid Frenning Larsen Ski 1176 00:00

NC Ustvedt Ingrid Ski 1200 00:00

NC Vigdis Kristiansen Frogn Kommune 1113 00:00

NC Åse Mjøsund Frogn Kommune 1115 00:00

Fullførte8:7 Påmeldte:87 Startende:87

Totalt: Antall: 266

 © sportsmanden.no 

 

 

 

#bbbbbb;background:#FFFFFF none;display:inline-block;" title="certified 12 June 2014 23:09:44 UTC by Digiprove certificate P521909" >Digiprove sealCopyright secured by Digiprove © 2014

Lik gjerne
Del gjerne
  • 21
    Shares
Annonse. Nå HALV PRIS på Lactoferrin Gold på Innovatera.no når du bestiller via klikk på bildet