Resultater Follotrimmens 2.løp

OPPDATERT MED ENDELIGE RESULTATER

Her er oppdatert resultatliste fra Follotrimmens 2.løp i Ås. Geir Simonsen fra Drøbak-Frogn og Stine Årstad fra Ås IL som vant løpet, som de gjorde i første løp fra Ski.

Sportsmanden kommer tilbake med mer fra selve løpet og mange bilder.

Flere bilder fra innspurten i Ås kommer i morgen.
Flere bilder fra innspurten i Ås kommer i morgen.


Resultater, Follotrimmen NMBU Ås 07.05.2014

K16-19
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Emilie Dybendal Aulie Ski Håndball 195 22:05 00:00
2 Runa Skogvoll Team Skogvoll 159 26:35 04:30
3 Sofie Danbolt Tveter Nordea 293 29:26 07:21
4 Sara N. Løtveit Langhus IL 320 29:34 07:29
5 Anna Waaler Team Waaler 58 30:03 07:58
Fullførte:5 Påmeldte:6 Startende: 5

K20-23
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Line Johansen Askim 352 29:21 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1
K20-24
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Birgitte Marthinsen NOTEAM 132 26:37 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:2 Startende: 1

K25-29
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marion Solbjørg Frogn Kommune 237 23:45 00:00
2 Gunhild Aaby Frogn Kommune 236 24:06 00:21
3 Paulien Mulder Økotoks 167 25:27 01:42
4 Ida Kristin Myhrvold NOTEAM 52 26:00 02:15
5 Stine Gustumhaugen NOTEAM 223 27:05 03:20
6 Karen Lone Oppegård 332 29:07 05:22
7 Monika Toleikyte J.S.Cock AS BIL 9 29:46 06:01
8 Kine Stousland NOTEAM 203 29:58 06:13
9 Benedikte Bøe NOTEAM 214 30:58 07:13
10 Johanna Rurling NOR 215 31:43 07:58
11 Monika Steinmo Frogn Kommune 240 31:51 08:06
12 Rebekka Kristiansen NOTEAM 53 32:27 08:42
NC Elin Ones Follo Politi 271 00:00
Fullførte:13 Påmeldte:16 Startende: 13

K30-34
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Nina Torp NOR 252 25:29 00:00
2 Ellen Falch NOTEAM 165 26:23 00:54
3 Birgit Eriksen Strøm Ås 217 27:00 01:31
4 Katrine Haugaard NOR 263 33:02 07:33
Fullførte:4 Påmeldte:6 Startende: 4

K35-39
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Margrethe Førre Nardocci Skiløperne 253 22:24 00:00
2 Ida Finstad Frogn Kommune 231 27:45 05:21
3 Helene Engebretsen NOTEAM 156 28:33 06:09
4 Kristin Knudsen KRILL 283 28:51 06:27
5 Siv Bakkerud NOR 268 29:18 06:54
6 Lis Helene Bakker NOTEAM 184 29:50 07:26
7 Camilla Staurung NOTEAM 209 30:16 07:52
8 Frida Lennby NOTEAM 354 30:17 07:53
9 Kathrine Solli NOTEAM 197 30:32 08:08
10 Karoline Slettebø NOTEAM 287 31:18 08:54
11 Camilla Kristiansen NOTEAM 84 31:44 09:20
12 Kine Låmfjell NOTEAM 135 32:47 10:23
13 Sonya Ayara Frogn Kommune 256 34:56 12:32
14 Mona Engebretsen NOTEAM 121 35:22 12:58
Fullførte:14 Påmeldte:25 Startende: 14

K40-44
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Stine Aarstad Ås IL 150 21:40 00:00
2 Marianne Molle Ås Kommune 317 24:02 02:22
3 Ingvild Brustad Skjelstad Oslo Kommune BIL 127 24:25 02:45
4 Mona Braathen Askim IF 143 25:26 03:46
5 Monika Hjerpseth NOTEAM 162 25:31 03:51
6 Kjersti Bakkebø Fjellstad Skog og Landskap 340 25:31 03:51
7 Helga Kringen Skiløperne 10 26:01 04:21
8 Fride Hauger Nordea 133 27:03 05:23
9 Marit Randall Økotoks 192 28:13 06:33
10 Tonje Bringsvor Skiløperne 1 28:16 06:36
11 Heidi Saunes NOTEAM 90 31:39 09:59
12 Kristine Sollie Hansen NOTEAM 233 33:46 12:06
Fullførte:12 Påmeldte:19 Startende: 12

K45-49
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Merete Bolin NOR 225 24:37 00:00
2 Anita Jansen NOR 306 25:55 01:18
3 Kristin S Rustad NOTEAM 299 26:11 01:34
4 Mona Cathrine JohannessenTeam Gamle Kongevei 28 26:15 01:38
5 Dina Roll-Hansen Andrea And The Dips 266 26:29 01:52
6 Karin K. Rustad Driv IL 313 26:34 01:57
7 Sølvi Flåte NOTEAM 151 26:38 02:01
8 Elisabeth Danbolt Nordea 292 27:27 02:50
9 Eline Mosling NOTEAM 200 28:34 03:57
10 Anita Karterud Frogn Kommune 344 29:45 05:08
11 Lise Borchgrevink Skiløperne 19 30:24 05:47
12 Tone Merete Andresen Atlas Copco 125 31:00 06:23
13 Mariann Nornes Keystep AS 96 31:12 06:35
14 Anne Præbel Ås 334 31:44 07:07
15 Caroline Nicol Nmbu (Shf) 74 36:59 12:22
Fullførte:15 Påmeldte:21 Startende: 15

K50-54
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Mette Barlie Oppegård Kommune 187 24:29 00:00
2 Karin Johansen NOTEAM 113 24:50 00:21
3 Ellinor Sekkesæter Frogn Kommune 238 25:25 00:56
4 Anne Sveen Sveen Konsulting 201 26:27 01:58
5 Nina Ystehede NOWAIM 122 27:46 03:17
6 Cecilie Yri Nmbu 56 28:50 04:21
7 Nina Visjø Veby Skiløperne 4 29:35 05:06
8 Siv E. Engeli Frogn Kommune 227 34:39 10:10
Fullførte:8 Påmeldte:16 Startende: 8

K55-59
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Guri Drottning Aarnes Ås IL 43 23:52 00:00
2 Gunn Habberstad Drøbak 309 27:27 03:35
Fullførte:2 Påmeldte:7 Startende: 2

K60-64
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Wenche Dørum Skimilajoggen 94 25:30 00:00
2 Lisbeth Villien Ski 325 30:04 04:34
3 Ellen Høyer Sunnaas BIL 291 31:38 06:08
Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende: 3

Resultater menn 

M16-19
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Emil Wiig Skimt 308 18:33 00:00
2 Jesper Swensson Langhus 319 26:50 08:17
3 Sander Waaler Team Waaler 118 31:04 12:31
Fullførte:3 Påmeldte:9 Startende: 3

M20-24
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Halvor Steinsholt Ås IL 47 20:04 00:00
2 Kjetil Berntzen Kolbotn SK 18 20:29 00:25
3 Thomas Kalsnes NOTEAM 278 20:52 00:48
Fullførte:3 Påmeldte:5 Startende: 3

M25-29
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Henrik Berntsen Ås IL 234 18:52 00:00
2 Anders R. Simenson Brynje 329 20:29 01:37
3 Hans Olav Kristiansen Ås 355 21:03 02:11
4 Kent Mørch Sætre S.K 337 21:28 02:36
5 Kim Erik Mørch IF Gråbein 336 21:29 02:37
6 Ronny Kristiansen NOTEAM 61 22:34 03:42
7 Eivind Nordstrand Skjærven NOTEAM 7 22:51 03:59
8 Lars Rolland Skiløperne 45 24:19 05:27
9 Magnus Leithaug NOTEAM 166 24:25 05:33
10 Christian Paulsen Atlas Copco 80 27:41 08:49
Fullførte:10 Påmeldte:13 Startende: 10

M30-34
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marius Borger Indre Østfold BIL 345 18:02 00:00
2 Johan Widen Frogn Kommune 248 19:24 01:22
3 Jan Billy Aas Cad Consult AS 60 19:29 01:27
4 Marcus Mauricio Knudsen NOTEAM 141 19:38 01:36
5 Sverre Sørensen Dynatec AS 346 20:19 02:17
6 Kjetil Østerås Ø. Myke Produksjoner 23 21:48 03:46
7 André Kristiansen Frogn Kommune 246 22:07 04:05
8 Thomas Dvergedal Risil 152 22:11 04:09
9 Hemen Ibrahim Atlas Copco 81 22:12 04:10
10 Lars Leiren NOTEAM 24 23:22 05:20
11 Bård Husum Asko 351 23:58 05:56
12 Per Øyvind Weydahl NOTEAM 176 28:02 10:00
13 Morten Lyngved Betonmast 349 28:08 10:06

M35-39
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Trygve Lofterød Soon Ski 212 19:04 00:00
2 Roger Thompson Driv IL 48 19:11 00:07
3 Per-Johan Aalerud TEAM Meny Ski 138 20:30 01:26
4 Jan Otterstad Vestby Vgs 147 20:38 01:34
5 Atle Larsen NOTEAM 149 20:43 01:39
6 Geir Boye NOTEAM 164 21:42 02:38
7 Morten Sand DFI 348 22:07 03:03
8 Jørgen Holmen Skiløperne 267 22:39 03:35
9 Espen Solheim ASKO ØST 22 22:55 03:51
10 Håkon Westhagen NOTEAM 265 23:29 04:25
11 Kristian Køhn NOTEAM 190 23:30 04:26
12 Pål Løvdal Ski Bygg 175 24:11 05:07
13 Nils Kristian Dyb SK Rye 335 26:09 07:05
14 Knut Åge Risberg FOPIL 154 27:13 08:09
15 Carsten Jacobsen Instant Norge BIL 8 27:48 08:44
16 Henning Finrud NOTEAM 298 30:01 10:57
17 Vidar Waaler Team Waaler 59 31:05 12:01
Fullførte:17 Påmeldte:22 Startende: 17

M40-44
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Charles Granquist Oppegård IL 77 19:20 00:00
2 Håkon Borge Ås IL 290 19:55 00:35
3 Erling Brudberg Kjelsås IL 14 20:48 01:28
4 Rune Wiig Betonmast Aktiv / Skimt 327 20:54 01:34
5 Ole Martin Bollandsås Rustad IL 277 21:02 01:42
6 Christoffer Ladstein NOTEAM 79 21:19 01:59
7 Kristoffer Engh Svenning Frogn Kommune 247 21:24 02:04
8 Ulf Erik Forsbakk Driv IL 343 21:39 02:19
9 Petter Holm Soon Ski 182 21:55 02:35
10 Mads Andre Larsen OEC 235 22:02 02:42
11 Tore Barlaup Søndre Follo Brannvesen 142 22:39 03:19
12 Dag Hjerpseth NOTEAM 163 22:40 03:20
13 Jørgen Hole Skiløperne 12 22:46 03:26
14 Eric Swensson NOTEAM 82 23:34 04:14
15 Bård Jovik Fuss BK 189 23:38 04:18
16 Tom Agard NOTEAM 86 24:14 04:54
17 Frank Richard Larre Playgamers 57 24:20 05:00
18 Runar Skaret Team Skaret 342 24:58 05:38
19 Harald Schytz Ås IL 347 25:24 06:04
20 Paal Stähli Siggerud IL 338 25:42 06:22
21 Øyvind Hansen Ås 310 26:30 07:10
22 Pål Johanessen NOTEAM 296 26:54 07:34
23 Svein Kråkenes Asko Transport 328 27:07 07:47
NC Rune Vold Persen FOPIL 69 00:00
Fullførte:24 Påmeldte:34 Startende: 24

M45-49
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Geir Simonsen Telenor/Drøbak-Frogn IL 259 17:57 00:00
2 Svein Hagen Sofiemyr 251 19:41 01:44
3 Lasse Sørlund NOTEAM 270 20:04 02:07
4 Bjørn Håvard Evjen Ås IL 341 20:16 02:19
5 Knut Bjørn Stokke Ås IL 186 20:26 02:29
6 Arve Mjelde Ski Kommune 139 21:04 03:07
7 Fredrik Sandnes Ellens Mosjon & Hageselskap 26 21:33 03:36
8 Stig Aulie NOTEAM 196 21:39 03:42
9 Svein Erik Salthe Canon 85 21:56 03:59
10 Christian Ramstad NOTEAM 87 22:37 04:40
11 Martin Kahlenberg NOTEAM 255 23:05 05:08
12 Vegard Birkelund Oppegård IL 286 23:23 05:26
13 Espen Gustavson Atlas Copco 65 23:25 05:28
14 Rolf Heggelund Joggekameratene 30 23:34 05:37
15 Atle E. Larsen NOTEAM 71 24:43 06:46
16 Trond Ole Moldvær NOTEAM 222 25:16 07:19
17 Leif Abrahamsen Romerike Ultraløperklubb 289 25:44 07:47
18 Ole Henrik Bacher Skiløperne 273 26:49 08:52
19 Arnfinn Kolstad Askim IF 254 28:29 10:32
20 Steinar Bremnes XRM 107 29:22 11:25
Fullførte:20 Påmeldte:31 Startende: 20

M50-54
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Rolf Gran Ski 333 20:13 00:00
2 Nils Karbø Ås IL 213 20:36 00:23
3 Ola Øvstedal Nmbu 120 20:56 00:43
4 Geir Tollefsen Frogn Kommune 228 21:30 01:17
5 Jan Erik Thoresen Oppegård IL 64 21:39 01:26
6 Bjørn Huso Ås IL 111 21:56 01:43
7 Karl Erik Berge Tun Media 191 22:11 01:58
8 Jim Tørresen Kolbotn IL 49 22:21 02:08
9 Hans-Jørgen Lund NOR 226 22:25 02:12
10 Bjørnar Lunde Drøbak-Frogn IL 39 22:46 02:33
11 Nils Gamme Oslo Kommune BIL 148 23:17 03:04
12 Erik Nøkleby SKD BIL 102 23:20 03:07
13 Otto Fiske NOTEAM 220 23:21 03:08
14 Arne Iversen ABB Bil 140 23:32 03:19
15 Harald Vidsjå Nesodden IF 16 23:38 03:25
16 Jan-Tore Dannemark Breiband.No 177 23:39 03:26
17 Rolf Hodnekvam Siggerud IL 181 23:52 03:39
18 Terje Strømsnes NOTEAM 31 24:00 03:47
19 Trond Johannessen Team Gamle Kongevei 27 24:55 04:42
20 Arvid Mathiesen Bøler IF Friidrett/Turogtrenin 258 26:08 05:55
21 Kristian Kaltenborn Oppegård IL 106 26:19 06:06
22 Erik R. Aas Joggekameratene 322 26:30 06:17
23 Janerik Bjerkholt NaboLaget 108 26:33 06:20
24 Trond Einar Nilsen NOTEAM 288 26:36 06:23
25 Dagfinn Bakkelid Vinterbro 324 26:56 06:43
26 Jan Engebretsen VG 144 26:56 06:43
27 Frank Sandberg Frogn Kommune 243 26:58 06:45
28 Espen Syversen Joggekameratene 312 27:19 07:06
29 Trond Haraldsen Bioforsk BIL 129 27:58 07:45
30 Dag H Uthaug Posten 207 28:31 08:18
31 Kjell Christiansen Joggekameratene 99 28:37 08:24
32 Helge Simonsen NOTEAM 168 28:55 08:42
33 Espen Olsen Tårnåsen 116 29:16 09:03
34 Svein Thomsen Fjeld Løbeklubb 15 30:04 09:51
35 Bård Ringstad IBM Klubben 89 30:25 10:12
36 Svein Siggerud Ås 323 35:07 14:54
Fullførte:36 Påmeldte:46 Startende: 36

M55-59
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Odd-Tore Eide Helse-Invest AS 6 21:13 00:00
2 Arild Dregelid Drøbak-Frogn IL 301 22:33 01:20
3 Håvard Steinsholt Ås IL 44 22:54 01:41
4 Vidar Sandnæs Frogn Kommune 249 24:33 03:20
5 Morten Hansen Drøbak Maratonklubb 353 24:50 03:37
6 Petter Tidemand-Fossum Kolbotn Sykkelklubb 34 24:57 03:44
7 Åge Kristiansen Frogn Kommune 244 25:22 04:09
8 Øystein Simensen NOTEAM 29 25:26 04:13
9 Jon Weydahl Drøbak Maratonklubb 114 25:33 04:20
10 Tore Råmundal IBM 97 25:36 04:23
11 Gunnar Fjeld Skimilajogen 157 26:35 05:22
12 Terje Haraldsen Skimilajoggen 269 27:37 06:24
13 Olav Strande NOTEAM 76 27:51 06:38
14 Per Bakke Jensen NOTEAM 73 28:05 06:52
15 Dag Myrhaug Skimilajoggen 109 29:31 08:18
16 Magne Kristiansen Frogn Kommune 245 30:31 09:18
17 Frode Schneider Tårnåsen 117 31:34 10:21
18 Henning Bjørnland IBM 92 32:35 11:22
19 Stein Are Karlsen NOTEAM 75 33:43 12:30
NC John Aas Skimilajoggen 331 00:00
Fullførte:20 Påmeldte:29 Startende: 20

M60-64
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Lars Dørum Skimilajoggen 93 21:56 00:00
2 Svein Sørsdal Alcatel-Lucent 318 22:39 00:43
3 Willy R. Hanssen Norcem/Drøbak-Frogn IL 261 23:25 01:29
4 Terje Andersen NOTEAM 63 24:05 02:09
5 Arnstein Rune Farstad Joggekameratene 188 24:08 02:12
6 Knut Helseth ABB B.I.L 305 25:21 03:25
7 Christian Settemsdal Joggekameratene 350 26:51 04:55
8 Lars Boge Runfun 51 26:55 04:59
9 Elling Lundesgaard Runfun 199 28:09 06:13
10 Harald Stenvik Ski Kommune 131 28:19 06:23
11 Hjalmar Store Skimilajogen 32 28:53 06:57
12 Christian Lillo Ski IL Friidrett 275 29:09 07:13
13 Kåre Iversen Miljøsalongen Atletklubb 119 30:11 08:15
14 Thorolf Johansen Skimilajoggen 311 31:23 09:27
NC Lars Folland SLF BIL 136 00:00
NC Torleif T. Veum Nmbu 356 00:00
Fullførte:16 Påmeldte:21 Startende: 16

M65-69
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Nils Thorsen Breiband.No 178 24:28 00:00
2 Egil Røysem Dnb 46 27:24 02:56
3 Lasse Owesen Nesodden IF 66 27:30 03:02
4 Klaas Neij Vestby Kommune BIL 339 28:20 03:52
5 Knut Bertheussen Frogn Kommune 241 28:59 04:31
6 Terje Hellemose Svartskog I F 169 29:53 05:25
Fullførte:6 Påmeldte:8 Startende: 6

M70-74
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Helge Sellevoll Joggekameratene 330 25:27 00:00
2 Gjermund Tveito Joggekammeratene 281 26:09 00:42
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

Trim
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
NC Ackenhausen, Øistein Langhus 1174 Fullført
NC Agnor, Olga Haugsrud NOTEAM 1201 Fullført
NC Agnor, Sverre NOTEAM 1049 Fullført
Emit
eTiming Utskrevet:08.05.2014 10:16:03 Side:8
Follotrimmen
Resultatliste
NMBU Ås 07.05.2014
NC Alnes, Johan Ås Kommune 1130 Fullført
NC Andresen, Bente Frogn Kommune 1120 Fullført
NC Andresen, Thorbjørn Ski Bygg 1064 Fullført
NC Andresen, Tore Ski Bygg 1067 Fullført
NC Auren, Bjørn NOTEAM 1021 Fullført
NC Auren, Mila NOTEAM 1058 Fullført
NC Bakkemo, Lillian Oppegård Kommune 1141 Fullført
NC Bekkevold, Helen Frogn Kommune 1122 Fullført
NC Berg, Arvid Ski Follo Taxidrift AS 1071 Fullført
NC Bergsjø, Bård Thorsen Biovital AS 1010 Fullført
NC Bilden Mostue, Bente Oppegård 1088 Fullført
NC Birkelund, Grete Oppegård Kommune BIL 1079 Fullført
NC Bjørheim, Sidsel Frogn Kommune 1118 Fullført
NC Bleie, Unni NOTEAM 1015 Fullført
NC Bratli, Elin Frogn Kommune 1123 Fullført
NC Brattaas, Sylvi Ski Follo Taxidrift AS 1073 Fullført
NC Bråthen, Kari Frogn Kommune 1097 Fullført
NC Buer, Anne Christine Follo Tingrett 1023 Fullført
NC Dyremyhr, Ingeborg OKBIL 1090 Fullført
NC Egeberg, Bjørg Nesodden 1179 Fullført
NC Eikås, Astrid Ås 1050 Fullført
NC Ekseth, Irene Frogn Kommune 1125 Fullført
NC Ellefsen, Turi Frogn Kommune 1096 Fullført
NC Eriksen, Marianne IBM-Klubben 1034 Fullført
NC Ersland, Solfrid NOTEAM 1145 Fullført
NC Falch, Marith Follo Tingrett 1026 Fullført
NC Fausa, Nina Frogn Kommune 1098 Fullført
NC Fischaa, Gro OKBIL 1081 Fullført
NC Floberg, Vigdis Eptir 1207 Fullført
NC Fossheim, Arne Sigmund Ski Kommune Bil. 1018 Fullført
NC Fossheim, Inger-Maren Ski Kommune Bil. 1017 Fullført
NC Frøystad, Jon Mandagsklubben 1022 Fullført
NC Frøystad, Kari Privat 1038 Fullført
NC Gangdal Rolstad, Marie Oppegård Kommune 1142 Fullført
NC Gjessing, Merethe Ski Kommune 1043 Fullført
NC Gjære, Øyvind Eptir 1206 Fullført
NC Gulliksen, Aud Hegg Siggerud IL 1083 Fullført
NC Gulliksen, Gunnar Siggerud IL 1082 Fullført
NC Günther, Kristine Privat 1044 Fullført
NC Gystad, Karen-Marie Ski Follo Taxidrift AS 1074 Fullført
NC Gystad, Maren Ski Taxi 1047 Fullført
NC Hage, Inger-Berit Furre OKBIL 1131 Fullført
NC Halvorsen, Bjørg NOTEAM 1020 Fullført
NC Hansen, Gunvor Nøkleby NOTEAM 1086 Fullført
NC Hansen, Torstein NOTEAM 1087 Fullført
NC Haugersveen, Tone Oppegård Kommune 1138 Fullført
NC Hernes, Hege K. Frogn Kommune 1104 Fullført
NC Hodnekvam, Mirjana Siggerud IL 1068 Fullført
NC Hollow, Merethe CruickshankNAV Oppegård 1089 Fullført
NC Holten, Berit Ski Kommune Bil. 1189 Fullført
NC Hoven, Runi Frogn Kommune 1112 Fullført
NC Hultmann, Bjørn Ski Taxi 1045 Fullført
NC Husrem, Marit Kolbotn 1182 Fullført
NC Hvamstad, Lene Sjur Madsen Consult AS 1056 Fullført
NC Hylander, Karin Oppegård Kommune 1195 Fullført
NC Iftikhar, Imad Ski Follo Texidrift AS 1072 Fullført
NC Jensen, Elisabeth N. Kolbotn 1183 Fullført
NC Jerven, Ellen Sjur Madsen Consult AS 1053 Fullført
NC Jerven, Gunnar Sjur Madsen Consult AS 1054 Fullført
NC Johansen, Britt B. Follo Tingrett 1025 Fullført
NC Johansen, Finn ØB 1011 Fullført
NC Johansen, Trygve NOTEAM 1001 Fullført
NC Johnsen, Siw Oppegård 1208 Fullført
NC Karlstad, Solfrid Ski Bygg 1065 Fullført
NC Killi, Olga Marie Oppegård Kommune 1143 Fullført
NC Kjærnli, Inger Åse Sjur Madsen Consult AS 1052 Fullført
NC Kongsten Reian, Enilie NOTEAM 1060 Fullført
NC Kristiansen, Kjell NOTEAM 1039 Fullført
NC Kristiansen, Liv Ski Bygg 1066 Fullført
NC Kristiansen, Vigdis Frogn Kommune 1113 Fullført
NC Larsen, Turid Frenning Ski 1176 Fullført
NC Lausund, Inger Privat 1029 Fullført
NC Lausund, Pål Privat 1028 Fullført
NC Lien, Tone Ski Follo Taxidrift AS 1075 Fullført
NC Loftheim, Bodil Thorsen Biovital AS 1006 Fullført
NC Ludwig, Bettina Eptir 1197 Fullført
NC Lystad, Mette Lilleaas Oppegård Kommune 1137 Fullført
NC Madsbu, Jens Petter NOTEAM 1061 Fullført
NC Marthinsen, Albina Frogn Kommune 1108 Fullført
NC Martinsen, Jan-Kåre NOTEAM 1000 Fullført
NC Massey, Trine Frogn Kommune 1111 Fullført
NC Mehl, Anna Langhus 1198 Fullført
NC Michelsen, Randi Joggegruppa 1180 Fullført
NC Mjøsund, Åse Frogn Kommune 1115 Fullført
NC Mols, Tove Merete Oppegård Kommune 1132 Fullført
NC Mostrøm, Torunn NOTEAM 1153 Fullført
NC Myrvold, Guri Privat 1093 Fullført
NC Nerheim, Elizabeth IBM 1033 Fullført
NC Nilsen, Mona Skotbu 1014 Fullført
NC Noren, Ellen IBM-Klubben 1032 Fullført
NC Nystad, Anne Marie Knapstad 1171 Fullført
NC Nystad, Arne T. Knapstad 1170 Fullført
NC Ohma, Marta Ås 1051 Fullført
NC Okse, Aida Frogn Kommune 1124 Fullført
NC Olsen, Vibecke NOTEAM 1076 Fullført
NC Owesen, Cathrine Follo Politi 1150 Fullført
NC Paulsen, Gro Oppegård Kommune 1133 Fullført
NC Paulsen, Marit Oslo 1186 Fullført
NC Pedersen, Brit Oppegård Kommune 1136 Fullført
NC Pedersen, Kristin Thorsen Biovital AS 1004 Fullført
NC Phuwiangchan, Anchalee Frogn Kommune 1116 Fullført
NC Pilskog, Tove Follo Tingrett 1027 Fullført
NC Qvale, Brit Frogn Kommune 1107 Fullført
NC Reian, Knut Joggekameratene 1037 Fullført
NC Rokkones, Nils NMBU-BIL 1194 Fullført
NC Rydning, Kirsti Sjur Madsen Consult AS 1057 Fullført
NC Ryste, Siw Frogn Kommune 1101 Fullført
NC Skjønhaug, Sissel Frogn Kommune 1106 Fullført
NC Skovdahl, Reidar JIL 1193 Fullført
NC Skybak, Sverre REN-VAKT AS 1059 Fullført
NC Steinbakk, Åse Frogn Kommune 1094 Fullført
NC Stenerud, Berit Follo Tingrett 1024 Fullført
NC Stenerud, Kristin IBM-Klubben 1036 Fullført
NC Stensen, Ingrid Nesodden 1181 Fullført
NC Stensen, Terje Nesodden 1184 Fullført
NC Strand, Inger Johanne Vestby Kommune 1019 Fullført
NC Stryker, Liv Nettpartner 1159 Fullført
NC Strønen, Morten NOTEAM 1077 Fullført
NC Sunstad, Reidun Pensjonist/Oppegård Kommune 1031 Fullført
NC Svendby, Arne Johan Ås Kommune/Ås Ungdomsskole 1040 Fullført
NC Svendsen, Arild Privat 1092 Fullført
NC Teppen, Berit Langhus 1172 Fullført
NC Tidemand-Fossum, Turid Oppegård 1199 Fullført
NC Torpen, Tove BIF Follo / Røyken 1177 Fullført
NC Tronrud, Anita Oppegård Kommune 1135 Fullført
NC Valdmanis, Karlis COWI BL-Oslo 1156 Fullført
NC Vestby, Solveig Frogn Kommune 1117 Fullført
NC Villumsen, Ronny NOTEAM 1016 Fullført
NC Volden, Marit Thorsen Biovital AS 1002 Fullført
NC Vågsberg, Linda Thorsen Biovital AS 1005 Fullført
NC Winther, Irene Sjur Madsen Consult AS 1055 Fullført
NC Østerås, Sidsel NOTEAM 1013 Fullført
NC Østli, Heidi Thorsen Biovital AS 1008 Fullført
NC Aasen, Kristin IBM Klubben 1035 Fullført
Fullførte:137 Påmeldte:137 Startende: 137

Totalt: Antall: 385

Lik gjerne
Del gjerne
  • 4
    Shares

En tanke om “Resultater Follotrimmens 2.løp

Kommentarfeltet er stengt