Børre Næss raskest med hodelykt

Og trippelseier til Frogners 17-åringer i klasse 17-20 år

Langløper Børre Næss fra Team NPRO spurtbeseiret lagkameraten Jonas Nielsen i det 21 km lange Hodelyktrennet på Nordåsen i Nannestad torsdag kveld. Jonas Amundsen fra Nes Ski vant spurten om tredjeplassen, sekundet foran 17-åringen Ivar Andre Ryttervold, som på sin side var et par sekunder foran «trippelkongen» Anders Stenbrenden – vinner av Birkebeinertrippelen og Montebellotrippelen i fjor – og veteranen Geir Skari.

For Ryttervold var dette et stort steg fremover etter en litt trøblete sesongstart. Dermed vant også den lovende 17-åringen klasse 17-20 år. Og ikke nok med det, de jevngamle lagkameratene i Frogner IL la beslag på (nesten) hele pallen i denne klassen, med Amund Hoel på andreplass og Ingar Høiseth på delt tredjeplass med Jens Andersen fra Ullensaker skiklubb.

Sjusjøen-trening-2013-11-IvarR-AmundHoel
Både Ivar Ryttervold (t.v.) og Amund Hoel kunne juble etter dobbeltseier i den utvidete juniorklassen i konkurranse med tre år eldre konkurrenter. (Foto: Arnstein Andreassen)

Muligens hadde Ryttervold også klart tredjeplassen totalt, men hodelykten hans slukket i det han skulle sette inn det siste rykket.

Anne Siri Lervik fra Asker SK vant en klar seier i dameklassen, mens Sissel Pettersen fra Nes Ski slo Trine Breen i spurten i kamp om andreplassen.

Det var fine forhold etter snøfallet de siste dagene og hele 280 løpere som fullførte rennet, noe som var solid ny deltakerrekord.

Resultater  – 6 beste totalt:

Menn 
1. Børre Næss, Ringkollen SK/Team NPRO 1:03:56
2. Jonas Nielsen, Lørenskog SK/Team NPRO 1:03:56
3. Jonas Amundsen, Nes Ski 1:07:26
4. Ivar Andre Ryttervold, Frogner IL 1:07:27
5. Anders Stenbrenden, Milsluker`n 1:07:29
6. Geir Skari, Nittedal Banquet Racers 1:07:31

Kvinner
1. Anne Siri Lervik, Asker SK 1:16:46
2. Sissel Pettersen, Nes Ski 1:21:22
3. Trine Breen, NTNUI 1:21:31
4. Ingrid Saupstad, BI Langrenn 1:24:31
5. Astrid Sørset, Kjelsås IL 1:26:07
6. Marit Grumstad, Svea Skilag 1:30:25

Fullstendig klassevise resultater

Resultatliste M 15 – 16 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Kristoffersen,Patrick Fossum Ullensaker SK 39:24 + 00:00
2 Lio,Øyvind Aalling Bjerke IL Ski 42:18 + 02:54
3 Løite,Ask Moe Sørkedalens IF 42:19 + 02:55
4 Engebråten,Thomas Nes Ski 42:52 + 03:28
5 Seeberg,Even Nittedal IL 44:19 + 04:55
6 Ringen,Anders Bjerke IL Ski 44:20 + 04:56
7 Røhme,Knut Skedsmo SK 44:38 + 05:14
8 Lunde,Trygve Høvik Lørenskog SK – Ski 44:38 + 05:14
9 Bach-Gansmo,Sander Bjerke IL Ski 45:23 + 05:59
10 Gigernes,Ådne Nes Ski 46:26 + 07:02
11 Sandgrav,Patrick Lørenskog SK – Ski 46:36 + 07:12
12 Thørud,Birger Lørenskog SK – Ski 46:45 + 07:21
13 Skeide,Even Eidsvold Værks Skiklub 46:48 + 07:24
14 Ringstad,Karl Nittedal IL 47:06 + 07:42
15 Sørberg,Kasper Frogner IL 48:16 + 08:52
16 Larsen,Ole Christopher Fløgstad Skedsmo SK 48:16 + 08:52
17 Lervik,Anders Asker SK 49:22 + 09:58
18 Skatvedt,Sigurd Åsen IL 50:48 + 11:24
19 Rønningen,Vemund Skedsmo SK 51:56 + 12:32
20 Uttian,Halvor Skedsmo SK 53:05 + 13:41
21 Glenndal,Jørgen Skedsmo SK 55:55 + 16:31
22 Rønningen,Sivert Skedsmo SK 1:00:58 + 21:34
Resultatliste K 15 – 16 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bye,Sigrid Eidsvold Værks Skiklub 47:06 + 00:00
2 Dammen,Maria Victoria Lørenskog SK – Ski 49:25 + 02:19
3 Kjernsval,Celine Lørenskog SK – Ski 50:56 + 03:50
4 Bråten,Marie Nittedal IL 53:45 + 06:39
5 Sedeniussen,Sandra Gjelleråsen IF 53:56 + 06:50
6 Pollestad,Ingvild Engh Nittedal IL 57:18 + 10:12
7 Evensen,Frida Bjerke IL Ski 57:52 + 10:46
8 Tunheim,Vilde Christine Lørenskog SK – Ski 58:44 + 11:38
DNF Næss,Ingrid Lørenskog SK
Resultatliste M 13-14 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lund,Anders Nittedal IL 44:36 + 00:00
2 Ruud,Henrik Solheim Fossum IF 44:39 + 00:03
3 Hognestad,Even Nordre Eidsvoll IL 45:13 + 00:37
4 Johnsen,Robin EVS 45:17 + 00:41
5 Fagerli Pedersen,Simen Eidsvold Værks Skiklub 45:22 + 00:46
6 Bretteville,Oscar Fossum IF 46:49 + 02:13
7 Hemstad,Martin Aasen Skedsmo SK 47:07 + 02:31
8 Grøholdt,Mads Sørkedalens IF 47:07 + 02:31
9 Thoresen,Jonas Dyrli Røa IL 47:51 + 03:15
10 B Pedersen,Sondre Nes Ski 47:58 + 03:22
11 Stangeland,Lars Ludahl Røa IL 47:59 + 03:23
12 Hurum,Lars Skedsmo SK 48:10 + 03:34
13 Moan,Lars Østberg Sørkedalens IF 48:14 + 03:38
14 Johansen,Jonas Fet SK 48:18 + 03:42
15 Hellum,Magnus Mortensen Røa IL 49:23 + 04:47
16 Rasen,Andrè Hellne Bjerke IL Ski 49:24 + 04:48
17 Stang,Bendik Jæger Røa IL 49:29 + 04:53
18 Sørbye,Sondre Røa IL 49:33 + 04:57
19 Aune,Håvard Nittedal IL 49:49 + 05:13
20 B Pedersen,Marius Nes Ski 50:25 + 05:49
21 Sørensen,Kevin EVS 50:29 + 05:53
22 Antonsen,Morten Nes Ski 50:29 + 05:53
23 Volden,Ole Vibe Fossum IF 50:41 + 06:05
24 Flenmoren,Martin Eidsvold Værks Skiklub 50:46 + 06:10
25 Aarstad,Sander Strømmen og Lillestrøm SK 50:54 + 06:18
26 Berg,Ola Frivold Røa IL 50:59 + 06:23
27 Uttian,Torbjørn Skedsmo SK 51:07 + 06:31
28 Elstad,Sander Gjerdrum IL – Ski 51:18 + 06:42
29 Haug,Sondre Kvalø Fet SK 52:00 + 07:24
30 Pettersen,Petter Røa IL 52:03 + 07:27
31 Jarbeaux,August Gjelleråsen IF 52:10 + 07:34
32 Luka,Eivind Gjerdrum IL – Ski 52:32 + 07:56
33 Fritzner,Simen Gjelleråsen IF 52:32 + 07:56
34 Hatten,Bjørn Roar Gjelleråsen IF 52:45 + 08:09
35 Bratteng,Simen Gjelleråsen IF 52:55 + 08:19
36 Kildal,Simen Røa IL 54:31 + 09:55
37 Glomnes,Henrik Holmen IF 55:05 + 10:29
38 Bliksmark,Tobias Zelow Fossum IF 56:19 + 11:43
39 Eidissen,Christoffer Fossum IF 57:12 + 12:36
40 Myran,Magnus Eidsvold Værks Skiklub 58:20 + 13:44
41 Rosenlind,Sindre Harviken Ullensaker SK 58:50 + 14:14
42 Kvisgaard,Erlend Røa IL 1:00:12 + 15:36
43 Østreng,Even Nygaard Gjerdrum IL – Ski 1:00:37 + 16:01
44 Sanden,Olav Brandstorp Holmen IF 1:00:57 + 16:21
45 Evensløkken,Ole Tobias Bjerke IL Ski 1:02:10 + 17:34
46 Burmann,Henrik Ullensaker SK 1:03:14 + 18:38
47 Klungseth,Sverre EVS 1:10:59 + 26:23
Resultatliste K 13-14 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Stadsvik,Stine Fossum IF 47:09 + 00:00
2 Eiklid,Mathilde Aaby Sørkedalens IF 48:14 + 01:05
3 Roti,Tora Drage Røa IL 50:32 + 03:23
4 Rapp,Kristine Eide Gjerdrum IL – Ski 51:17 + 04:08
5 Sørum,Thea Gjelleråsen IF 51:38 + 04:29
6 Bratteng,Angelica Gjelleråsen IF 51:39 + 04:30
7 Aashaug Stangvik,Rebekka Gjelleråsen IF 51:48 + 04:39
8 Loennecken,Kaja Holmen IF 53:03 + 05:54
9 Jensen Gjerde,Margrethe Try, ILet 53:31 + 06:22
10 Loennecken,Thea Holmen IF 55:57 + 08:48
11 Bjønnes,Lisa Holmen IF 57:20 + 10:11
12 Bartnes,Elin Fet SK 58:41 + 11:32
13 Rapp,Hanne Eide Gjerdrum IL – Ski 1:00:34 + 13:25
14 Svendsen,Silje Hauknes Gjerdrum IL – Ski 1:10:42 + 23:33
15 Bergstrøm Håkerud,Rikke Skedsmo SK 1:10:52 + 23:43
16 Ramberg,Nora Faafeng Gjelleråsen IF 1:11:05 + 23:56
Resultatliste Trim kort Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hemstad,Lars Flimmer og Trimmer 44:19 + 00:00
2 Ramberg,Andreas GIF 49:11 + 04:52
3 Elstad,Kristen GIL 51:37 + 07:18
4 Vonen,Hedda Gjelleråsen IF 55:56 + 11:37
5 Brun,Bård Eidsvold Værks Skiklub 57:20 + 13:01
6 Ringnes,Tom Erik NOTEAM 57:51 + 13:32
7 Brun,Olav Eidsvold Værks Skiklub 58:51 + 14:32
8 Øyberg,Lule Holmen IF 59:15 + 14:56
9 Haug,Kristin Fet SK 1:00:34 + 16:15
10 Myran,Mathias Eidsvold Værks Skiklub 1:05:16 + 20:57
11 Myran,Bjørn Eidsvold Værks Skiklub 1:05:16 + 20:57
12 Brennsæter,Trym Eidsvold Værks Skiklub 1:09:45 + 25:26
13 Brennsæter,Gjermund Eidsvold Værks Skiklub 1:09:51 + 25:32
14 Rapp,Ingrid GIL 1:10:42 + 26:23
15 Fauske,Aud Kari 1:13:11 + 28:52
16 Gøransson,Kjell Arne Østre Toten Skilag 1:13:39 + 29:20
17 Skjerden Johansen,Linda Merete Bjerke IL Ski 1:15:22 + 31:03
Resultatliste M 17-20 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ryttervold,Ivar Andre Frogner IL 1:07:27 + 00:00
2 Hoel,Amund Frogner IL 1:07:58 + 00:31
3 Høiseth,Ingar Frogner IL 1:10:20 + 02:53
4 Andersen,Jens Ullensaker SK 1:10:20 + 02:53
5 Muri,Martin Str & Lillestr 1:10:23 + 02:56
6 Wilskog,Thomas Nittedal IL 1:12:21 + 04:54
7 Moe,Herman Fet SK 1:14:27 + 07:00
8 Holter,Hans Harald USK 1:21:05 + 13:38
9 Oppegård,Øyvind Lajord Bjerke IL Ski 1:21:16 + 13:49
10 Grøholdt,Jon Sørkedalens IF 1:32:57 + 25:30
Resultatliste K 17-20 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lervik,Anne Siri Asker SK 1:16:46 + 00:00
Resultatliste M 21-30 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nielsen,Jonas Lørenskog SK – Ski 1:03:56 + 00:00
2 Amundsen,Jonas Nes Ski 1:07:26 + 03:30
3 Danielsen,Eirik GIL 1:07:54 + 03:58
4 Watterdal,Eirik Nøtterøy IIF Ski 1:09:11 + 05:15
5 Aarnes,Hans Christian Nittedal IL 1:09:35 + 05:39
6 Skjeggestad,Sjur Iversen Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:10:30 + 06:34
7 Forbord,Erik 1:12:16 + 08:20
8 Dahl,Anders Flimmer og Trimmer 1:13:45 + 09:49
9 Jensen,Amund Hognestad Eidsvold Værks Skiklub 1:13:48 + 09:52
10 Henriksen,Jon Nittedal IL 1:13:49 + 09:53
11 Hals,Christian Team Baker Hansen 1:15:50 + 11:54
12 Sætha,Trond NOTEAM 1:16:40 + 12:44
13 Ruud,Ivan SSK 1:17:56 + 14:00
14 Opsiøn,Håvar Team Baker Hansen 1:19:17 + 15:21
15 Høyland,Gaute NOTEAM 1:21:03 + 17:07
16 Nordtorp,Håkon Nittedal IL 1:21:19 + 17:23
17 Lindsjørn,Mads 1:25:10 + 21:14
18 Viken,Amund 1:28:43 + 24:47
19 Sogn,Geir-Tony NOTEAM 1:31:12 + 27:16
20 Harstad,Torbjørn BBL 1:37:21 + 33:25
21 Sandholt,Einar Bjerke IL Ski 1:37:59 + 34:03
22 Brobak,Erlend NTNUI 2:04:55 +1:00:59
Resultatliste K 21-30 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Breen,Trine NTNUI 1:21:31 + 00:00
2 Saupstad,Ingrid BI Langrenn 1:24:31 + 03:00
3 Sørset,Astrid Kjelsås IL – ski 1:26:07 + 04:36
4 Eriksen,Helen 1:57:30 + 35:59
5 Berstad,Jenny 2:16:04 + 54:33
Resultatliste M 31-40 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Næss,Børre Ringkollen SK 1:03:56 + 00:00
2 Stenbrenden,Anders Milsluker`n 1:07:29 + 03:33
3 Bakke,Ronny Lommedalens IL 1:07:52 + 03:56
4 Fagerli,Ole-Christian Skedsmo SK 1:08:02 + 04:06
5 Skog,Jo Simen Stovnerkameratene 1:09:05 + 05:09
6 Nordgård,Rune Hurdal IL 1:09:22 + 05:26
7 Almlid,Espen Team KPMG 1:10:07 + 06:11
8 Homble,Mikal Bjerke IL Ski 1:10:57 + 07:01
9 Grøthe,Ståle Hemsedal IL 1:11:37 + 07:41
10 Sagbakken,Hans Christian 1:11:46 + 07:50
11 Pedersen,Kjetil Sand IL – Ski 1:12:27 + 08:31
12 Flaat,Inge Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:12:37 + 08:41
13 Bukholm,Bjørnar Heiaas 1:12:40 + 08:44
14 Wettergreen,Morten ØMIL 1:12:42 + 08:46
15 Ballangrud,Ola OSL Bil 1:13:44 + 09:48
16 Rustad,Nils Stovnerkameratene 1:15:34 + 11:38
17 Stangvik,Mellet Gjelleråsen IF 1:16:21 + 12:25
18 Hellefossmo,Arne-Vidar 1:16:39 + 12:43
19 Grymyr,Stian Svea Skilag 1:16:41 + 12:45
20 gefle,tom Eidsvold Værks Skiklub 1:17:23 + 13:27
21 Lund,Joar Sørum IL 1:17:24 + 13:28
22 Navestad,Tor Eilert Nannestad SK 1:17:45 + 13:49
23 Ruud,Simon SSK 1:17:58 + 14:02
24 Danielsen,Sven Norsk energi 1:19:17 + 15:21
25 Aasen,Vegard Rynning Eidsvold Værks Skiklub 1:20:11 + 16:15
26 Jensehaugen,Espen OPIL 1:20:15 + 16:19
27 Sand,Tron Harald NSK 1:21:06 + 17:10
28 Kristiansen,Steve NOTEAM 1:21:07 + 17:11
29 Heggelund,Thomas 1:21:22 + 17:26
30 Pedersen,Frode Vormsund SK 1:22:11 + 18:15
31 Ørbæk,Stian Nordre Eidsvoll 1:23:44 + 19:48
32 Sølvberg,Martin Bjerke IL Ski 1:24:11 + 20:15
33 Gundersen,Eirik NOTEAM 1:24:11 + 20:15
34 Hagen,Ole-Kristian 1:30:18 + 26:22
35 Skilbred,Henning OPIL 1:31:00 + 27:04
36 Alfredsen,Marius Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:36:24 + 32:28
37 Skogseth,Roger NOTEAM 1:39:48 + 35:52
38 Frøyen,Johannes Francis Ukjent skigruppe 1:44:30 + 40:34
39 Iversen,Espen 1:51:35 + 47:39
40 Holen,Ole Gunnar Galterud IF 2:03:07 + 59:11
Resultatliste K 31-40 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haaskjold,Ingrid Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:39:10 + 00:00
2 Gustavsen,Guro 1:40:03 + 00:53
3 Pedersen,Kristin Blomberg Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:50:15 + 11:05
Resultatliste M 41-50 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Skari,Geir Nittedal banq 1:07:31 + 00:00
2 Roland,Kjartan Nannestad SK 1:07:53 + 00:22
3 Lervik,John M Asker SK 1:07:55 + 00:24
4 Nilssen,Frode Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:10:54 + 03:23
5 Thoresen,Geir Røa IL 1:10:55 + 03:24
6 Milli,Øystein Eidsvold Værks Skiklub 1:11:30 + 03:59
7 Risebrobakken,Bjørn Erik Eidsvold Værks Skiklub 1:11:42 + 04:11
8 Fodstad,Ole T EVS 1:11:52 + 04:21
9 Rydheim,Tor Oskar Ullensaker SK 1:14:23 + 06:52
10 Engebråten,Rune Halmsås og Omegn Skilag 1:14:28 + 06:57
11 Skjold,Bjørn Erik Bjerke IL Ski 1:14:28 + 06:57
12 Hemstad,Stig Skedsmo SK 1:14:34 + 07:03
13 Lund,Eivind Nittedal IL 1:15:21 + 07:50
14 Ristvedt,Espen Milsluker`n 1:15:50 + 08:19
15 Tangen,Pål NR Sport 1:16:24 + 08:53
16 Næss,Kjetil Heltorp Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:16:38 + 09:07
17 Østlie,Tor-Arne Lørenskog SK – Ski 1:16:51 + 09:20
18 Halvorsen,Per Nittedal banq 1:17:23 + 09:52
19 Fredriksen,Andre Nittedal banq 1:17:28 + 09:57
20 Palmgren Johannessen,Tom Fet SK 1:17:57 + 10:26
21 Stadsvik,Svein Fossum IF 1:20:09 + 12:38
22 Jomaas,Christian Fossum IF 1:20:10 + 12:39
23 Bartnes,Jørgen Fet SK 1:20:12 + 12:41
24 Kleggetveit,Per Morten Eiken IL 1:20:12 + 12:41
25 Jotvedt,Kjetil Nittedal IL 1:21:02 + 13:31
26 Aarstad,Jarle NOTEAM 1:21:18 + 13:47
27 Bretteville,Marius Fossum IF 1:21:23 + 13:52
28 Løite,Knut Arne Sørkedalens IF 1:21:44 + 14:13
29 Eik,Arne Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:22:07 + 14:36
30 Skogseth,Arne Nes Ski 1:22:49 + 15:18
31 Ulverud,Thomas Gjerdrum IL – Ski 1:25:01 + 17:30
32 Moland,Alf Henning 1:25:09 + 17:38
33 Solli,Vidar Eidsvold Værks Skiklub 1:25:22 + 17:51
34 Børve,Andre Ullensaker SK 1:26:39 + 19:08
35 Henriksen,Sigmund Bjerke IL Ski 1:26:45 + 19:14
36 Saga,Torbjorn 1:28:29 + 20:58
37 Oma,Lars Kjelsås IL – ski 1:29:07 + 21:36
38 Hansen,Pål Sportsklubben Ceres 1:30:33 + 23:02
39 Andreassen,Øyvind Team Suveren sport 1:31:30 + 23:59
40 Williams,Lorenzo Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:34:36 + 27:05
41 Eidissen,Kai Havtor 1:37:46 + 30:15
42 Haaland,Olav Ramel Fossum IF 1:39:44 + 32:13
43 Arnesen,Terje Nes Ski 1:41:58 + 34:27
44 Nygård,Svein Olav Nes Ski 1:44:51 + 37:20
45 Hognestad,Steinar Nordre Eidsvoll IL 1:45:48 + 38:17
Resultatliste K 41-50 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Pettersen,Sissel Nes Ski 1:21:22 + 00:00
2 Milli,Rita Eidsvold Værks Skiklub 1:32:14 + 10:52
3 Høiseth,Trine Nygårdsmoen Sørum IL 1:35:03 + 13:41
4 Eiken,Liv Tanja OSL B.I.L. 1:37:24 + 16:02
5 Løvseth,Marianne GIL 1:42:41 + 21:19
6 Hognestad,Ingrid Tveiten Nordre Eidsvoll IL 1:47:36 + 26:14
7 Solvang,Erna Margrèt Bergsdôtti Bjerke IL Ski 1:48:48 + 27:26
Resultatliste M 51-60 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Østreng,Per Gjerdrum IL – Ski 1:10:56 + 00:00
2 Næss,Jan Gunnar Ukjent skigruppe 1:11:38 + 00:42
3 Holden,Pål Morten Bjerke IL Ski 1:11:39 + 00:43
4 Birkelund,Vidar GIL 1:12:43 + 01:47
5 Lilleseth,Finn Arne EVS 1:14:42 + 03:46
6 Buraas,Dag Halvdan Hurdal IL 1:15:51 + 04:55
7 Bækken,Aadne Nannestad SK 1:16:22 + 05:26
8 Sandgrav,Viggo Lørenskog SK – Ski 1:16:48 + 05:52
9 Pettersen,Jarle Str & Lillestr 1:17:23 + 06:27
10 Hansen,Ove Bjerke IL Ski 1:21:27 + 10:31
11 Aarseth,Tron Frode Bjerke IL Ski 1:21:28 + 10:32
12 Jensen,Rune Try, ILet 1:23:53 + 12:57
13 Næss,Erik NOTEAM 1:23:53 + 12:57
14 Foss,Tom 1:24:09 + 13:13
15 Tosterud,Even Anders Feiring IL 1:25:02 + 14:06
16 Saupstad,Tore Rye 1:25:17 + 14:21
17 Austerheim,Atle NOTEAM 1:27:00 + 16:04
18 Østby,Hans Roger Åsen IL 1:28:53 + 17:57
19 Ugland,Karl Olav NOTEAM 1:31:28 + 20:32
20 Dahl,Håkon Flimmer og Trimmer 1:34:47 + 23:51
21 Andreassen,Arnstein NOTEAM 1:37:45 + 26:49
22 Stenhammer,Kjetil Ukjent skigruppe 1:42:01 + 31:05
Resultatliste K 51-60 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Grumstad,Marit Svea Skilag 1:30:25 + 00:00
2 Skjerve,Nina Bjerke IL Ski 1:51:37 + 21:12
Resultatliste M 61-70 år Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Låveg,Odd Steinar Nannestad SK 1:16:39 + 00:00
2 Lerberg,Wilfred Åsen IL 1:25:10 + 08:31
Resultatliste Trim Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Ringen,Sigurd Bjerke IL Ski 1:21:14 + 00:00
2 Hestvik,Thomas Blaker IL 1:23:54 + 02:40
3 Dalevoll,Mats 1:31:32 + 10:18
4 Meyer-Knutsen,Atle NOTEAM 1:39:17 + 18:03
5 Dahle,Kjetil NOTEAM 1:39:47 + 18:33
6 Ryen,Marius 1:51:52 + 30:38
7 Bergersen,Magne NCC bil 2:09:54 + 48:40
8 Høylo,Morten 2:11:45 + 50:31
9 Strømme,Christian NOTEAM 2:17:52 + 56:38
10 Henriksen,Bengt 2:18:45 + 57:31

 

sportsmanden.no

 

Lik gjerne
Del gjerne
  • 1
    Share